The secret sır çekim yasası

şöyle bişey okudum...zaten biliyosunuzdur ..bilen tekrar eder bilmeyende öğrenir

PEKİ NASIL UYGULAYACAĞIZ BU YASAYI?

Çok Basit.Sadece düşüneceğiz ve şu adımları uygulayacağız:
Ne istediğimize karar verip,Onu her zaman görebileceğimiz biryere yazacağız.(İşimde başarılı olacağım,çok param olacak,sağlıklı ve mutlu bir yaşamım olacak gibi)
Onu elde edebileceğimize inanacağız.
Ve onu gözümüzde canlandıracağız.
Bu şeyi hak ettiğimize ve mümkün olduğuna inanacağız.
Günde birkaç kere gözlerimizi kapatıp istediğimiz şeyleri düşüneceğiz.
Bu şeyleri elde ettiğimizdeki duygularımızı hissetmeye çalışacağız.
Şu anda sahip olduklarımız için minnettar olduklarımızı düşünüp şükredeceğiz..
Ve bundan zevk almalıyız.

peki bu aşka da uygulanabilir mi ?

neden uygulanmasın ki bence uygulanabilir ama bence aşk için tehlikesi olabilir biraz, aşık olunan kişiye daha çok aşık olmak saplantı haline getirmek gibi
eğer aşık olunan birisi yoksa potansiyel partnerden yanlış sinyaller almak gibi
ama dikkatli olunursa bu konulara uygulanabilir

Son düzenleme:
Özel bir konuda böyle oluyor, yani belli bir konu işte o konu hakkında iyi düşünmeye çalışıyorum ama malesef kötü şeyler geliyor aklıma.Bunu burda yazarak bile iyi yapmış olmuyorum aslında bu felsefeye göre ama bir çözüm bulmam lazım paylaşmam gerekiyordu.

neden iyi yapmış olmayasınki soruna arkanı dönmek sorunu çözmüyor sonuçta, çözmediği gibi büyütebilirde sırtını dönmek
belkide köküne kadar kötü düşünüp hatta ağlayıp zırlayıp sonrada ne saçmalıyorum ben ya deyip unutup gitmen gerekiyordur
gerçi bu özel konu bilemiyorum ama...

neden uygulanmasın ki bence uygulanabilir ama bence aşk için tehlikesi olabilir biraz aşık olunan kişiye daha çok aşık olmak saplantı haline getirmek gibi
eğer aşık olunan birisi yoksa potansiyel partnerden yanlış sinyaller almak gibi
ama dikkatli olunursa bu konulara uygulanabilir

saplantılı olduğu için biraz aslında....

dikkatli olunursa demişsinizz nası yani neyde nası dikkatli olcam ?

saplantılı olduğu için biraz aslında....

dikkatli olunursa demişsinizz nası yani neyde nası dikkatli olcam ?

canım dikkatli olmaktan kastım, eğer düşündüğün özel bi erkek varsa, bunları sürekli yoğun olarak düşünüp hayal kurmak, seni o erkeğe karşı saplantılı bi hale sokabilir tabii bu çok sağlıksız bi durum olur, hatta psikolojik rahatsızlığa bile gider çok aşıksan
dikkatli olunmasından kastım ne yaptığının farkında olmak, işin saplantı boyutuna kaymamak

canım dikkatli olmaktan kastım, eğer düşündüğün özel bi erkek varsa, bunları sürekli yoğun olarak düşünüp hayal kurmak, seni o erkeğe karşı saplantılı bi hale sokabilir tabii bu çok sağlıksız bi durum olur, hatta psikolojik rahatsızlığa bile gider çok aşıksan
dikkatli olunmasından kastım ne yaptığının farkında olmak, işin saplantı boyutuna kaymamak

oldum olucağım kadar ruh hastası be abla..secret yapsa nolcak yapmasa nolcak... inş. olur bide bu secret ı deniyim bişey kaybetmem :KK5:

neden iyi yapmış olmayasınki soruna arkanı dönmek sorunu çözmüyor sonuçta, çözmediği gibi büyütebilirde sırtını dönmek
belkide köküne kadar kötü düşünüp hatta ağlayıp zırlayıp sonrada ne saçmalıyorum ben ya deyip unutup gitmen gerekiyordur
gerçi bu özel konu bilemiyorum ama...
Erkek arkadaş mevzusu ya hatta eski mi diyim ne diyim bilemedim.O yüzden kendime kötü düşünceleri çekmek istemiyorum dediklerini deneyeceğim ama.

şöyle bişey okudum...zaten biliyosunuzdur ..bilen tekrar eder bilmeyende öğrenir

PEKİ NASIL UYGULAYACAĞIZ BU YASAYI?

Çok Basit.Sadece düşüneceğiz ve şu adımları uygulayacağız:
Ne istediğimize karar verip,Onu her zaman görebileceğimiz biryere yazacağız.(İşimde başarılı olacağım,çok param olacak,sağlıklı ve mutlu bir yaşamım olacak gibi)
Onu elde edebileceğimize inanacağız.
Ve onu gözümüzde canlandıracağız.
Bu şeyi hak ettiğimize ve mümkün olduğuna inanacağız.
Günde birkaç kere gözlerimizi kapatıp istediğimiz şeyleri düşüneceğiz.
Bu şeyleri elde ettiğimizdeki duygularımızı hissetmeye çalışacağız.
Şu anda sahip olduklarımız için minnettar olduklarımızı düşünüp şükredeceğiz..
Ve bundan zevk almalıyız.

peki bu aşka da uygulanabilir mi ?

aşk içinde bu yapılabilir ama önemli olan karşındaki insanında sana karşı aynı hisleri besliyor olması.yani en azından senden hoşlanıyor olması gerekir.bu tür yasalar hem seni hem onu koruma altına alır.senin aynı zamanda bütünün hayrına çalışır.ilişkilerinde her zaman hayır dile.karşındaki insan sana karşı aynı hisleri paylaşmıyorsa üzgünüm yasa işlemez.

aklımızda kötü düşünceleri kovmak içinde hoponono yöntemini uygulayabiliriz.bende ve etrafımdaa çok işe yaradı. yöntem şu
- sessiz bir yere geçim
-bir süreliğinize aklınızı boşaltın
-ardı arkadasına "seni seviyorum, teşekkür ederim,özür dilerim,lütfn beni affet" sözlerini tekrarlayın
-derin derin nefes alın
-bırakın içinizdeki olumsuz düşünceler aksın gitsin

bu yöntemin amacı ilk öncee kendinizi affetmektir.insan ilk önce kendini affetmeden hiçkimseyi affedemez.daha sonra hayatınızda size zarar vermiş yada kırgın olduğunuz insanları düşünerek bu sözleri tekrarlayın.taa ki içinizde kötü düşünce gidene kadar.

unutmayın içinizde nefret,kırgınlık.kötü düşünce varsa olumlamalar secret ve iyi düşünce hiçbir zaman gerçekleşmez.

akıldaki kötü düşünceyi atmak için telkinleride dinleyebilirsiniz.Ritmotrans telkinli hipnoz mp3'lerinn işe yaradığı kanıtlanmıştır.telkin nedir diye sorarsanız. bilinçaltına yönelik telkinlerin bulunduğu birr terapidir.bu ses çok düşük bir mghrz de müzik içine saklanır. siz duyamazsınız ama dinlediğiniz müziğin temelinde kulakla duyulamayan fakat bilinçaltına kodlanan özgüven,mutluluk,cesaret vs vs telkinleridir.internetten araştırma yaparak bulabilirsiniz arkadaşlar :))

aşk içinde bu yapılabilir ama önemli olan karşındaki insanında sana karşı aynı hisleri besliyor olması.yani en azından senden hoşlanıyor olması gerekir.bu tür yasalar hem seni hem onu koruma altına alır.senin aynı zamanda bütünün hayrına çalışır.ilişkilerinde her zaman hayır dile.karşındaki insan sana karşı aynı hisleri paylaşmıyorsa üzgünüm yasa işlemez.

aklımızda kötü düşünceleri kovmak içinde hoponono yöntemini uygulayabiliriz.bende ve etrafımdaa çok işe yaradı. yöntem şu
- sessiz bir yere geçim
-bir süreliğinize aklınızı boşaltın
-ardı arkadasına "seni seviyorum, teşekkür ederim,özür dilerim,lütfn beni affet" sözlerini tekrarlayın
-derin derin nefes alın
-bırakın içinizdeki olumsuz düşünceler aksın gitsin

bu yöntemin amacı ilk öncee kendinizi affetmektir.insan ilk önce kendini affetmeden hiçkimseyi affedemez.daha sonra hayatınızda size zarar vermiş yada kırgın olduğunuz insanları düşünerek bu sözleri tekrarlayın.taa ki içinizde kötü düşünce gidene kadar.

unutmayın içinizde nefret,kırgınlık.kötü düşünce varsa olumlamalar secret ve iyi düşünce hiçbir zaman gerçekleşmez.

akıldaki kötü düşünceyi atmak için telkinleride dinleyebilirsiniz.Ritmotrans telkinli hipnoz mp3'lerinn işe yaradığı kanıtlanmıştır.telkin nedir diye sorarsanız. bilinçaltına yönelik telkinlerin bulunduğu birr terapidir.bu ses çok düşük bir mghrz de müzik içine saklanır. siz duyamazsınız ama dinlediğiniz müziğin temelinde kulakla duyulamayan fakat bilinçaltına kodlanan özgüven,mutluluk,cesaret vs vs telkinleridir.internetten araştırma yaparak bulabilirsiniz arkadaşlar :))

çok teşekkür ederim :)

araştırmaya başladım.

the secret kitabini okumadim ama okumak istiyorum ilk firsatda
trend_sev ve arkadaslarin yazdiklarini not aldim ve arinma yöntemi ile bu aksamdan itibaren basliyorum :KK16: icimde mutluluk cigliklari var daha disa vurmayan :KK9:ama hersey cok güzel olucak bunu hissediyorum ve biliyorum insallah burdada paylasmaya nasip olur

ben de artık olumlu düşünmeye başladım her konuda.yanlız zorla olmuyor önce arınmakla başlamak gerekiyor.ve hayal kurun,bol boll.. ben küçük şeylerde denedim şimdilik iyi gidiyor:KK12:meğer hayal kurmak bile ne kadar korkutmuş şimdiye kadar beni..
defterime olumlu cümleler yazdım onları yazarken bile kafamda bazı şeyleri belirledim bu bile iyi hissetmemi sağladı ki enerjimin yükseldiğini biliyorum.kesinlikle yapınn arkadaşlar.:KK23::13::KK9:

olucak olucak olucak olucak :) evren'ciğim beni kırmıcak onu bana vericek .....olumsuz düşünmek yok :KK70: herşey güzel herşey olumlu lalalala

not : lan evren oğlüüm olmazsa kaş göz ağız dalarım sana ha

ya işte gene de aklıma geliyo olumsuz şeyler :KK43:

olucak olucak olucak olucak :) evren'ciğim beni kırmıcak onu bana vericek .....olumsuz düşünmek yok :KK70: herşey güzel herşey olumlu lalalala

not : lan evren oğlüüm olmazsa kaş göz ağız dalarım sana ha

ya işte gene de aklıma geliyo olumsuz şeyler :KK43:

:KK9: cok alemsin güldürdün beni olur öyle seyler benimde keyfim yerineyken sinirlermi adam akkili tepeme cikaranlar oldu:KK35: sakinlesmeye calisiyorum ve güzel seyleri düsünmeye,tebbesüm etmeye devam ediyorum :KK52::KK52:

kitabı okudum ama keşke 10 yıl önce elime geçseydi bu kitap ile hakkı olmayanlar ve zalimler nasıl şanslı olduklarını anladım evrenin kuralları dürüstlere işlemiyor

:KK9: cok alemsin güldürdün beni olur öyle seyler benimde keyfim yerineyken sinirlermi adam akkili tepeme cikaranlar oldu:KK35: sakinlesmeye calisiyorum ve güzel seyleri düsünmeye,tebbesüm etmeye devam ediyorum :KK52::KK52:

ne dmeek efendim görevim :KK70: gülelim ki eğlenelim sonra da hoop pozitif düşünelim :KK19:

sakin sakin sakin sakin sakin sakin relax...kendine sürekli bunları de ister istemez sakinleşiyosun :emir_bebek: bak ben şuraya yazdığımla bile böyleee sakinleştim :)

ne dmeek efendim görevim :KK70: gülelim ki eğlenelim sonra da hoop pozitif düşünelim :KK19:

sakin sakin sakin sakin sakin sakin relax...kendine sürekli bunları de ister istemez sakinleşiyosun :emir_bebek: bak ben şuraya yazdığımla bile böyleee sakinleştim :)

:) tavsiye icin tsk ederim :KK70: basimi yastiga koydugumda yine hayallere dalicam bu gece :KK76: :KK31:

aslında benim hayal gücüm iyidir yani istesem aşarım :KK70: ya gerçekleşmezse diye değilde gerçekleşirse sevinçten uçup kalp krizi geçirip ölücem diye tırsıyorum ben :S Allah gecinden versini ekliyorum ama evrenciğim bu lafları kendince nası algılıyo bilmiyorum...bak evren hacı seviyorum seni bi kıyak yapıcan ya hadi ..

Son düzenleme:
X