The Golden Girls

saksı değilim ben :KK70:
qp54yr.jpg

Hemende çaktın köfteyii :rolleyes::KK9::KK9::KK9:

bayılıyorum bunlara :KK70:
:KK23::KK23::KK23: ben asmalı kesmeli bol ekşınlı çok seviyorum the walking dead , fringe, last shıp gibi. Bi ara kendimi kaybetmişim arkdaşlar arasında ballı ballı adamın bacağını şöyle kesiyorlar diye anlatıyordum :KK70: biri önüme tabak tuttu ağzının suyu akçak şimdi diye:KK70:nişanlım dalga geçmişti çok :KK23:

:KK23::KK23::KK23: ben asmalı kesmeli bol ekşınlı çok seviyorum the walking dead , fringe, last shıp gibi. Bi ara kendimi kaybetmişim arkdaşlar arasında ballı ballı adamın bacağını şöyle kesiyorlar diye anlatıyordum :KK70: biri önüme tabak tuttu ağzının suyu akçak şimdi diye:KK70:nişanlım dalga geçmişti çok :KK23:
bende severim genelde kriminal ama en çok hannibal severim çok manyak bir dizi bu aralar forever'a taktım ama :cool:

bende severim genelde kriminal ama en çok hannibal severim çok manyak bir dizi bu aralar forever'a taktım ama :cool:
Tv de denk geldim onlara ama dikkatimi veremedim tam, prison break, fringe , last ship , revolution(yarıda kestiler) çok güzeller , şimdi izlicek dizi arıyorum hannibala başlayabilirim belki bende :KK8:

Geçen bir kadına neden korunmadınız dedim bana demz mi nasıl korunalım diye kilotlu çorapla diyecektim:KK70::KK70::KK70:

deseydin zırhla :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

çok sıradan :cool:gelinlik giydirip şantiyeye götüreyim nası fikir:KK70::KK70::KK70::KK70:

önemli olan boyu değil:KK53::KK53:hatırlama ay napcan eks değil mi koy dötüne rahvan gitsin:cool:

ben anlamam saadettin teksoy modunda gelcem:KK70::KK70:
hanım hanımmmm senin kimin götüne rahvan sokuyorsun :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ayrılmış olabiliriz ama yıldızımdır parlayacaktır

Tv de denk geldim onlara ama dikkatimi veremedim tam, prison break, fringe , last ship , revolution(yarıda kestiler) çok güzeller , şimdi izlicek dizi arıyorum hannibala başlayabilirim belki bende :KK8:
başla forever da süper:KK59:

askerlik işimizde bitti. :KK14:
hayırlı olsun kuzum hayırdır bedelli mi ?

deseydin zırhla :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

hanım hanımmmm senin kimin götüne rahvan sokuyorsun :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ayrılmış olabiliriz ama yıldızımdır parlayacaktır
peki madem :cool:

X