The Golden Girls

hahah bende ufaktan etmiyorum değil:KK70: büyük bi çantam vardı yolda yürüyoruz benimkiyle çantam onun olduğu tarafımdaydı neyse ben hiç farkınnda değilim çanta da baya ağır neyse yürüyoruz baya zaman geçti sonra dediki baya tacize uğradım artık öbür koluna alabilirmisin çantanı :KK70::KK70: yazık yavrumun totosu mahvolmuş baya acımış sesini de çıkaramamış:KK70: bi evlenelim ben tacizi göstercem ona zaten:KK70:
kapı arkalarına kıstır cok hoş oluyo:KK70::KK70::KK70::KK70:
hayrola anlatmak istermisin?

haha bende taciz ediyorum sürekli nedir bu adamların çektiği:)
hoşlarına gidio ama hınzırların :KK53:

hayrola anlatmak istermisin?

haha bende taciz ediyorum sürekli nedir bu adamların çektiği:)
anlatayım kuzum nereden tutsam elimde kalan bir ilişki en başından anlatayım oda benim gibi eşinden ayrılmış biri 2 çocuğu var ocakta çocuklarını görmeye memleketine gitti oradayken gündüz çocukları ile gece diskoda barda doğru düzgün konuşmadık ayrıldık döndüğünde 21 tane kırmızı gül göndermişti bana mest oldum barıştık ara ara tartışmalarımız oldu hep kadın gibi nazlandı neyse barıştık olardada geçen tamamen haksız oldu bir konuda tartıştık yalvardı resmen bu defada beyaz güller göndermiş masumiyetmiş sözde yine barıştık çok sorumsuz bir adam ararsın açmaz mesaja cevap vermez evlenme kararı aldık ailesi ile tanıştırdı beni sonra evlenmekten korktuğunu söyledi vazgeçtik en sonuda dün patladı herşey bitsin dedim bitti sonuçta biz sevgiliyiz hayatımda komik şeyler oluyor ona mesajla anlatıyorum ses yok cevap yok bunaldım artık umursamıyor beni resmen beraberken ise yine konuşmaz geçen konuşalımmı biraz dedim aşkımm diyip sarıldı hadi uyuyalım dedi kala kaldım

anlatayım kuzum nereden tutsam elimde kalan bir ilişki en başından anlatayım oda benim gibi eşinden ayrılmış biri 2 çocuğu var ocakta çocuklarını görmeye memleketine gitti oradayken gündüz çocukları ile gece diskoda barda doğru düzgün konuşmadık ayrıldık döndüğünde 21 tane kırmızı gül göndermişti bana mest oldum barıştık ara ara tartışmalarımız oldu hep kadın gibi nazlandı neyse barıştık olardada geçen tamamen haksız oldu bir konuda tartıştık yalvardı resmen bu defada beyaz güller göndermiş masumiyetmiş sözde yine barıştık çok sorumsuz bir adam ararsın açmaz mesaja cevap vermez evlenme kararı aldık ailesi ile tanıştırdı beni sonra evlenmekten korktuğunu söyledi vazgeçtik en sonuda dün patladı herşey bitsin dedim bitti sonuçta biz sevgiliyiz hayatımda komik şeyler oluyor ona mesajla anlatıyorum ses yok cevap yok bunaldım artık umursamıyor beni resmen beraberken ise yine konuşmaz geçen konuşalımmı biraz dedim aşkımm diyip sarıldı hadi uyuyalım dedi kala kaldım
Beraberken telefonu ulu orta dururmuydu.

canım o zaman en hayırlısı olmuş hakkında.
Sen benden daha iyi bilirsin ama böyle sorumsuz bir adamla aynı hayatı yaşamak çok kötü..
Aynı evi paylaştıysanız çok daha iyi anlarsın kişiliğini

canım o zaman en hayırlısı olmuş hakkında.
Sen benden daha iyi bilirsin ama böyle sorumsuz bir adamla aynı hayatı yaşamak çok kötü..
Aynı evi paylaştıysanız çok daha iyi anlarsın kişiliğini
insan hep sabrediyor ama bir yere kadar sonra tahammül edemiyorsun

Mrb cnm...
Arkana bakmadan kaç derim..
Kısa net cvp..
Lütfen tamamen bitir lütfennnn....

oğlan nasıl ?
enişteyle aranız nasıl?
ne zaman gelin olup gideceksin bakem
Gelin olmak mı :110:
Daha çok var canım 8 ay oldu zaten iyi böyle:KK16:
Oğlum iyi okul bitti ewde anneanne dedeyle takılıyor...
İlkokul bu sene eylülde hayırlısıyla bakalım..
Sen nasılsın:KK19:

hım
bi an o öyle bişeyi geldi aklıma.
bundan sonra şans verme bence. yalvarsada kapında yatsada.

elbette canım ama önemli olan kararlı durmak, bence kararından vazgeçme..

bende seni yerim lokumum benim:)
Bizi ihmal etme ama

Mrb cnm...
Arkana bakmadan kaç derim..
Kısa net cvp..
Lütfen tamamen bitir lütfennnn....

bıktım artık geri dönmem asla akıl sağlığımı yitiricem yoksa ilişki öyle bir boyuta geldiki resmen o kadın oldu ben erkek :KK57:

X