The Golden Girls

AAA öyle deme ama kuzu ya içinin lezzeti dışının kıvamı çok önemli bu borcama yapıyorlar ya onu deniycem bir gün

mapus yaramış sanki ama
xenforo-smilies-kk70.gif
evet biraz yaramışlık var da çok sürmez:KK70:
pinkstrap pinkstrap nerde ya:KK11:

ay gelelimde izmireeee :KK59:
hiç görmedim ama yıllardır cok sempatim var. inşallah gelirseö cok iyi olur :KK70:

Bişeyi yok be bacım izmir'in , inan haftasonu oldu mu gezicek yer arıyoruz ama yok :stop: İstanbul gibi hayal etme , İzmir çokta ilerlemiş bir şehir değil ama havası çevresi güzeldir, çok traffikte yoktur. İşiniz nerde çıkar bilmiyorumda evka3te oturmanızı tavsiye ederim, her yer yeşil temiz ve elit bir semti var. Bir de mutlaka şirinceye kahvaltıya gidin:KK36:

kızlar akşam çayına misafirim var işten sonra hemencik 1 saatin içinde neler hazırlayabilirim ki :KK43:

Balkızım baksana bu altın meselesinde genelde gelinlerin anası çok feci oluyorlar ben o konuda sorun çıkacağını düşünüyorum
Evet ya , uyanık oluyor kimileri çok , bizimde bir komşu vardı yeni evlendiler. Oğlan tarafı sessizdi , kızın anası istedikçe istedi kendisi çöp bile almadı , oğlan tarafı her istediklerinide yaptılar birde düşün , bi bize gelme öylesi zaten

kızlar akşam çayına misafirim var işten sonra hemencik 1 saatin içinde neler hazırlayabilirim ki :KK43:
baksana sana süper bir önerim olacak börek olarak nefistanın bir böreği var kime yaptıysam tarif sordu sen sadece üstüne yumurta sarısı sürüp fırına atacaksın, çıtır çıtır oluyor..
yanınada bir kısır yap bitti gitti işte:KK66:
Evet ya , uyanık oluyor kimileri çok , bizimde bir komşu vardı yeni evlendiler. Oğlan tarafı sessizdi , kızın anası istedikçe istedi kendisi çöp bile almadı , oğlan tarafı her istediklerinide yaptılar birde düşün , bi bize gelme öylesi zaten

ben öyle çok istekli olsam kocam bana hiç birşey almazdı. Çocuğa yazık olmus ya:KK43:

baksana sana süper bir önerim olacak börek olarak sıperfreshın bir böreği var kime yaptıysam tarif sordu sen sadece üstüne yumurta sarısı sürüp fırına atacaksın, çıtır çıtır oluyor..

dondurulmuş oluyor demi neyli oluyor ama peynirli mi

upload_2015-2-5_13-0-10.jpeg

ay çok pardon yaaaa böreğin markası nefistaydı..
peynirlisi güzel değil ama ıspanaklısı 10 numara

Bişeyi yok be bacım izmir'in , inan haftasonu oldu mu gezicek yer arıyoruz ama yok :stop: İstanbul gibi hayal etme , İzmir çokta ilerlemiş bir şehir değil ama havası çevresi güzeldir, çok traffikte yoktur. İşiniz nerde çıkar bilmiyorumda evka3te oturmanızı tavsiye ederim, her yer yeşil temiz ve elit bir semti var. Bir de mutlaka şirinceye kahvaltıya gidin:KK36:
cok bi beklentim yok acıkcası.
sahil yeter bana. deniz aşıgıyım da :KK60:

milföyde olabilir aslında birde kek
cayamı geliyolar.
ne oldu niye düzelemiyorsun ki?
öksürügümden ötürü diyorum canım
hoş duramıyorumda yerimde.
salı günü izin aldım gittim. baya bişielr aldımaktardan falan öksürük için. içtim.
uzandım. sonra kalktım yatak odamın perdeleri kactır gözüme cirkin gözüküyodu onları attım makineye :KK59:

cayamı geliyolar.

öksürügümden ötürü diyorum canım
hoş duramıyorumda yerimde.
salı günü izin aldım gittim. baya bişielr aldımaktardan falan öksürük için. içtim.
uzandım. sonra kalktım yatak odamın perdeleri kactır gözüme cirkin gözüküyodu onları attım makineye :KK59:

deli güzelce dinlensene:KK66:

baksana sana süper bir önerim olacak börek olarak nefistanın bir böreği var kime yaptıysam tarif sordu sen sadece üstüne yumurta sarısı sürüp fırına atacaksın, çıtır çıtır oluyor..

ben öyle çok istekli olsam kocam bana hiç birşey almazdı. Çocuğa yazık olmus ya:KK43:
Aman ne yazık olcak yawrum , aslında acımamak lazım , anlasınlar bir yuva ne kadar zor kuruluyor , zorluğunu görünce kadın kıymetinide belki anlar bu yüzden boşanmayı aklından bile geçirmez :KK45: Sen böyle ypıyor musun diye sorarsan hayır tabi ki de :KK53: Evin neredeyse çoğunu ailemle ben karşılıycam, geriye kalan buzdolabı mobilya takımı televizyon halı perde sadece bunlar kalıyor ona :KK53::KK53::KK53: Tabi yine bunları birlikte yapıcaz çünkü birikmişi yok aileside yapamıycak hiç bişi , geçengün hatta annem diyor ki düğün salonunu gelince tutun parası yoktur şimdi en son bayramda aldığı bileziği bozdurun diyor anacazımm :KK53:

X