The Golden Girls

Aman ne yazık olcak yawrum , aslında acımamak lazım , anlasınlar bir yuva ne kadar zor kuruluyor , zorluğunu görünce kadın kıymetinide belki anlar bu yüzden boşanmayı aklından bile geçirmez :KK45: Sen böyle ypıyor musun diye sorarsan hayır tabi ki de :KK53: Evin neredeyse çoğunu ailemle ben karşılıycam, geriye kalan buzdolabı mobilya takımı televizyon halı perde sadece bunlar kalıyor ona :KK53::KK53::KK53: Tabi yine bunları birlikte yapıcaz çünkü birikmişi yok aileside yapamıycak hiç bişi , geçengün hatta annem diyor ki düğün salonunu gelince tutun parası yoktur şimdi en son bayramda aldığı bileziği bozdurun diyor anacazımm :KK53:
Bal kız sen delimisin yaw bacum . Bunlar nasıl bir aile böyle. Durumu olmaya bilir tamam ama bu kadarda olamaz ya..

tutamadım valla kendimi.
ama cok kirlenmiş. şimdi bembeyaz mis gibi.
bu akşamda salonumun perdelerini atcam.
evlendigimden beri hiç yıkamadım. kiri içine siner falan. kafayı yerim cıkarmak için.
ben 3 ayda bir yıkıyorum perde benimde perde konusunda felaket takıntım var..

Bal kız sen delimisin yaw bacum . Bunlar nasıl bir aile böyle. Durumu olmaya bilir tamam ama bu kadarda olamaz ya..
Oluyor kuzum oluyor işte ... Düğün masrafı ile sadece o saydıklarımı da birlikte yapıcaz, ben gocunmuyorum ama kimse arkamdanda konuşmasın , çünkü belki bir çok şey eksik kalacak ama ben yine de varım , herşeyimi çerçevemden ojeme kadar alıcam, onlar da düğüne misafir gibi gelip giderler... Düğün salonuna mutlaka karışırlar onların orda olsun diye tabi o zaman bak ben ne kavgalar çıkartıcam :KK53::KK53::KK53: Bizim oturduğumuz yer , düğün salonları ile meşhur ve çok güzeller , izmirin her yerinden bizim oraya geliyorlar , ben bizim ordan çıkıpta tırt bir yerde yapamam hem beş kuruş katkıları yok hemde laf sahibi olucaklarr pışıkkkk:stop:

öpp öpp sevilmeye ihtiyacım var.
az gerginim :KK70:
tamam buünlük bu kadar bulaştığım yeter o zaman :KK19:

ula yapta yolla o zamannnnnnnnn:KK4:

o bu ay şef olamadı ya ondan gelmiyor buralara
xenforo-smilies-kk70.gif
ama oğlumun da aşırı reklam yaptı biz pinkiye diyorduk da oğlumun daha beter çıktı :KK70:

Haklısın kuzum yaşamayan bilemiyor sanırımda
İnan benim kocam herşeyi ailesi yapacağı halde evlenirsem diye bir köşeye birikim yapmıştı..
Bu aileler hiç mi düşünmüyor bir gün el içine çıkacaklarını..
Düşünseler zaten öyle bi halt yemezler.
Eşimin aileside benim ailemde 1 tl yardım etmediler.
Ve üstüne bugün yada yarın eşimin askerligini yatırcaz. O kadar borcun içinde.
Kimin umrunda..Kimsenin...
Çalışıyo ya kark... Zenginiz...Trilyon maaş alıyorum...

Oluyor kuzum oluyor işte ... Düğün masrafı ile sadece o saydıklarımı da birlikte yapıcaz, ben gocunmuyorum ama kimse arkamdanda konuşmasın , çünkü belki bir çok şey eksik kalacak ama ben yine de varım , herşeyimi çerçevemden ojeme kadar alıcam, onlar da düğüne misafir gibi gelip giderler... Düğün salonuna mutlaka karışırlar onların orda olsun diye tabi o zaman bak ben ne kavgalar çıkartıcam :KK53::KK53::KK53: Bizim oturduğumuz yer , düğün salonları ile meşhur ve çok güzeller , izmirin her yerinden bizim oraya geliyorlar , ben bizim ordan çıkıpta tırt bir yerde yapamam hem beş kuruş katkıları yok hemde laf sahibi olucaklarr pışıkkkk:stop:
Balım bana kızacaksın belki ama bu kadar herşeyi üstlenme gözünü seveyim. Nişanlın bir gelsin askerden bence sen ona biraz sre ver toparlasın kendini maddi açıdan. Birde siz ne kadardır berabersiniz?
tamam buünlük bu kadar bulaştığım yeter o zaman :KK19:

ama oğlumun da aşırı reklam yaptı biz pinkiye diyorduk da oğlumun daha beter çıktı :KK70:

aynen öyle hatun her cümlenin sonuna aşçı resmi koyuyor:KK70:

sonrada oglan evlendirdik oluyor....
Nahhhh evlendirdiniz efendim... (kusura bakmayın :KK70:)

Ah canım benim ya , insanlarda cidden vicdan kalmamış..
keşke eşin evlenmeden askerliği halletseydi , hani kısa dönemmi bilmiyorum ama..
sizin aşkınıza saygım sonsuz be bitanem.

tüm semtlerimi öyleki :KK14:
peki nasıl bi il izmir. maddi olarakda?
Tüm semtleri öyle değil kuzum , elit yerleri de var ama izmir'in alt yapısı ve düzeni eskidir , kirli bir görüntüsü vardır çoğunlukla, istanbuldan gelen biri burda yapamaz mesela, ama izmir de büyümüş biri de gidip istanbul da yaşayamaz. İzmir de ulaşım rahat ama mesafe olarak uzaktır. Güzel yerleri de var tabi ama nebilim ben sıkıldım ve farklı yer görmek istiyorum :KK45:

Ah canım benim ya , insanlarda cidden vicdan kalmamış..
keşke eşin evlenmeden askerliği halletseydi , hani kısa dönemmi bilmiyorum ama..
sizin aşkınıza saygım sonsuz be bitanem.
neyse girmiyelim bizim sacmalıklara...
Şunu diyim. ailem az yerinde rahat dursaydı amacımız oydu.
Hatta eşim yurt dışı yapıp gelicekti. güzel bi mebla kazanıp gelicekti.
Ama işte yerinde rahat duramayanlar oldu...

nası yaptınız kark kredi falan mı çektiniz ikiniz nasıl hakkından geldiniz çok pahalıya patlıyor çünküo_O

Balım bana kızacaksın belki ama bu kadar herşeyi üstlenme gözünü seveyim. Nişanlın bir gelsin askerden bence sen ona biraz sre ver toparlasın kendini maddi açıdan. Birde siz ne kadardır berabersiniz?

aynen öyle hatun her cümlenin sonuna aşçı resmi koyuyor:KK70:
evet ya pinkiden özür diliyorum buradan kendilerine saygılarımı sunuyorum:KK70:

Tüm semtleri öyle değil kuzum , elit yerleri de var ama izmir'in alt yapısı ve düzeni eskidir , kirli bir görüntüsü vardır çoğunlukla, istanbuldan gelen biri burda yapamaz mesela, ama izmir de büyümüş biri de gidip istanbul da yaşayamaz. İzmir de ulaşım rahat ama mesafe olarak uzaktır. Güzel yerleri de var tabi ama nebilim ben sıkıldım ve farklı yer görmek istiyorum :KK45:
Bende antepden sıkıldım...
Dedikodusu ayrı igrenc. İnsanların bakış acısı ayrı bi igrenc...
Evet memleketim. dogup büyüdügüm yer. ama amalar cok...
İstanbuluda görmemiş biri olarak izmir bana iyi gelcek diye düşünüyorum :KK70::KK70:

neyse girmiyelim bizim sacmalıklara...
Şunu diyim. ailem az yerinde rahat dursaydı amacımız oydu.
Hatta eşim yurt dışı yapıp gelicekti. güzel bi mebla kazanıp gelicekti.
Ama işte yerinde rahat duramayanlar oldu...
İşte hayat maalesef bizim planladığımız gibi gitmiyor..
Ama ben inanıyorum en kısa zamanda rahata ereceksin..

X