The Golden Girls

inşallah kızlar artık kavuşmak istiyorum ya 1 sene boyunca 2 kere gördm benmkini .inşallah artık düzelir herşey.

5 sene sonra dünyadaki kakao tüeknecekmiş o zaman çikolata nasıl yiycz biz.
istanbulda ya da yakın yerdeyse ablasının çağırması çok normal ya da artık rahatça gelip gidemeyeceği için de çağırmış olabilir.bitmiş geçmiş işte gelmiş geçmiş olsun allah kazasız kavuştursun inşallah:KK19:

senin duvarına yazı yazılmıyordu ben geldim baktım bi kere tamam mııııı:63::cool:
:KK45::KK45::KK45: kaznle kapıştık , kafalarına göre takılıyorlar bir de hadlerini aştılar okypt ile kuzum ondan , hatta aradım telefonlada konuştum valla , bana sinir olduğu için 15gün kadar banladı yani ... doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış hesabı , bana salak mısın demeye getirdiler alaycı tarzda kalkmış mesaj atmış bende altta kalır mıyım hiç:KK45::KK45::KK45:

:KK45::KK45::KK45: kaznle kapıştık , kafalarına göre takılıyorlar bir de hadlerini aştılar okypt ile kuzum ondan , hatta aradım telefonlada konuştum valla , bana sinir olduğu için 15gün kadar banladı yani ... doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış hesabı , bana salak mısın demeye getirdiler alaycı tarzda kalkmış mesaj atmış bende altta kalır mıyım hiç:KK45::KK45::KK45:
iyi yapmışsın canım arada onlar bile hakediyor gerçekten :cool:o zaman bu benden sana gelsin:KK70:
A80ebFpCEAIRB3S.jpg

X