The Golden Girls

evet canımız çıktı tam 3saate yaptık . ama bir kamyon ancak bitti:KK43:
diğerinin indirmeside az sonra başlayacak..
piyasa baya haraketlendi şu sıralar..
ama yediğinizi içtiğinze dikkat edin hile çok gıda da . mesela ay çiçek yağını yudumdan başka almayın derim . Hatta ayçiçek yağı kullanmayın. Zeytinide dilimli sakın yeme boya katılıyor çünkü tam zeytin boya kabul etmiyor ama dilimli boyayı emiyor..
ayçiçek olarak bizim alıyorduk zeytinleri de manisadan getirtiyoruz komşumuz kendisi üretiyor ondan alıyoruz

kesinlikle bak bunu çok iyi söyledin ben kendi annemi bile yeri geliyor çekemiyorum...

peki nişanlın olaylara nötr bakabiliyormu?
ilerde siz kayınvalidene yakın oturacakmısınız?Bunlar bence senin için çok önemli olmalı. Benim kuzen kayınvalidesin den hem utanırdı hemde hiç sevmezdi (çok yırtık bir kadındı) , kadın ığlu evlenince memleketini kocasını falan bıraktı kocasına boşanma davası açtı geldi kuzenimin burnunun dibine . Birde kadının oğlu var. Kuzenim stresten ve üzüntüden bebeğini kaybetti...

Ay yazık kızcağıza ya , şuan nişanlım beni alttan alıyor ya bakalım hayırlısı görücez... Yakın oturmayı düşünmüyoruz , nişanlımla ortak bir noktada buluşucaz işimize yakın yeri tercih edicez bunu konuşmuştuk , zaten bu saatten sonra üstüne para verseler yine yakın oturmam :KK45:

X