The Golden Girls

ne yapalım kuşum her zamanki gibi vakit geçirmece:)

statiii nerlerdesin kuzum sennn:KK60:

allah bin bereket versin:21:

adamların başına çorap örüyoruz:KK70:
Ya 5 dk önce beynim uyuştu bir anlığına, sendeledim falan, acaba deprem mi oldu dedim, eşimi aradım korkum geçinde kapattım, tekrar oldu, tansiyonum mu oynuyor anlamadım ki:KK51: Çağırdım eve gelsin diye, değişik birşey bu ya

Ya 5 dk önce beynim uyuştu bir anlığına, sendeledim falan, acaba deprem mi oldu dedim, eşimi aradım korkum geçinde kapattım, tekrar oldu, tansiyonum mu oynuyor anlamadım ki:KK51: Çağırdım eve gelsin diye, değişik birşey bu ya
hayrola ya:KK43:korkutma bizi

geçenlerde bana da oldu kafamı kaldıramadım ama uyuyunca geçti gerçi böyle durumlarda uyumak iyi değil bi doktora gidin kuzum belli olmuyor bu işler

hayrola ya:KK43:korkutma bizi
Bende bilmiyorum ki canım, oturduğum yerde oluyor işte, depremden ödüm kopar sallanınca ayırt edemem başım mı dönüyor deprem mi oluyor diye..

geçenlerde bana da oldu kafamı kaldıramadım ama uyuyunca geçti gerçi böyle durumlarda uyumak iyi değil bi doktora gidin kuzum belli olmuyor bu işler
Eşim gelsinde yine olursa gideriz, bayılacakmışım gibi hissediyorum o anda, ondan çağırdım aslında, öyle bi durumda yalnız olmayayım

Bende bilmiyorum ki canım, oturduğum yerde oluyor işte, depremden ödüm kopar sallanınca ayırt edemem başım mı dönüyor deprem mi oluyor diye..

Eşim gelsinde yine olursa gideriz, bayılacakmışım gibi hissediyorum o anda, ondan çağırdım aslında, öyle bi durumda yalnız olmayayım
evet iyi yapmışsın canım haber ver bize de merak ederiz geçmiş olsun umarım bir şeyin yoktur canımo_O

kesinlikle komsun falan varmı canım samimi onu çağırsana yanına

evet iyi yapmışsın canım haber ver bize de merak ederiz geçmiş olsun umarım bir şeyin yoktur canımo_O
Tamam canım haber veririm, korkmayın ya, dua edin yeter:KK60:

kesinlikle komsun falan varmı canım samimi onu çağırsana yanına

Yok ki canım, tanımıyorum da sevmiyorum da hiçbirini:KK12: Çıkıp ölüyorum desem bakmazlar, insanlıktan bi haberler:KK51:

Olur Yan yana oturup KK ya gireriz:-)
Ben sizi dinleyip hakkında konu açarım, komşum şunu yapıyor bunu yapıyor dye:KK53:
hahahah:d
kendim için değil komşum için açtım dersin:KK70:
Topikine cagırdın da ben mi gelmedim kız:63:
Gezmelere geldim desem de sen inanma şube ziyaretimiz var onun için geldik :KK51:

Çağırmadım ama sen birikimcilerle kafayı bozmuştun insan bakarda iki selam çakar:p

X