tezkere ezici çoğunlukla geçti

buketim kesinlikle haklısın...

çok üzgünüm:çok üzgünüm:hemde çok fazlasenağlamasenağlamasenağlamaiçim titriyor,sinirlerim çok bozuksenağlamagitti oniki vatan evladı....ALLAH'IM ailelerine peygamber sabırı versin:çok üzgünüm::a015:

Tezkere ezici çoğunlukla geçti: 507 kabul oyu TBMM tebrik ediyorum allah ordumuzu muzaffer eylesin demekki her yerde abd nin borusu ötmüyormuş helal olsun şimdi pkk nın anası babası sülalesi ağlasın

geçti de neoldu bugün yine kanlarımız aktı artık sabrımız kalmadı tezkereyi kullansınlar meclisten geçirmekle olmuyor hatta yangelip yatan milyarlarca maaş alanlar sınıra askere gitsin başka türlü şehitlere olan günahlarından afolmıycaklar bilsinler doğru sınıra askere siyasiler!!!!!!!

bugün bizim buralar yıkılıyor....olanlara inat kocaman bayraklarla,sloganlarla kalabalık konvoylar gençlerimizi askere uğurluyorlarsenağlamasenağlamaYüce Rabbim sen koru evlatlarımızı:çok üzgünüm:senağlama

bu gün eşimle çok gurur duydum arkadaşlarşutarafagitti ne diye duruyoruzki dedi eşim 32 yaşında ve askerliğini yapalı on yıl olmasına rağmen çağırsınlar bizleride gidelim şu şerefsizlere hadlerini bildirelim Çok üzgünüm çoooko kadar duygulandım ve onurlandımki anlatamamsüprizzzzz ve hepizin oğlu kocası dayısı amcası böyle düşündüğüne eminim ve biz bu yürekli türk milletiyle o bir avuç soysuz şerefsizlerin elbetteki hakkından gelirizklava: ben karasızdım ve artık karasıklıktan çıktım resmen bile bile kışkıtrmak için yapıyorlar bizimle dalga geçiyorlar siz bize bir şey yapamazsınız der gibi biz sizlerin canını böyle pisi pisi alırız der gibi artık hadlerini bildirme zamanı gelmedimi sizcedeKötü Kazen

12 şehit,16 Yarali......türkiye Ayakta..artik Sabrimiz Kalmadi...başbakan Bugün Televizyonda Gayet Rahat öfkemiz Büyük Diyor...yaa Içimden Neler Geçiyor Ama Yazmiyorum...yeter Kendinize Gelin Giden Bizim Evlatlarimiz Ateş Düştüğü Yeri Yakiyor Ama Sizler Kilinizi Bile Kipirdatmiyorsunuz Nedir Bu Yaaa....150 Tane şerefsiz Pkkli Sinirdan Nasil Geçti Türk Topraklarina Nasil Girdi...bunun Hesabini Verin...niye Amerikaya Soruyorsunuz Sinir ötesi Operasyon Yapalimmi Diye Bushmu Karar Verecek Buna,şerefsiz Bir Irakli Kürt Liderdenmi Korkuyorsunuz...yeter Yaaa Yeter Kendinize Gelin Artik Ya Bu ülke Için En Iyi Kararlari Alin Yada Sizde çekin Gidin...sinir ötesi Operasyondan önce Imralida Beslediğiniz şerefsiz öcalini Asin...pkkli şerefsizlere 'silahi Birak Meclise Gel' Diye çağrida Bulunuyorsunuz Yaaa Zaten 14 Tanesini Sokmadinizmi Meclise...daha Kaçtanesini Sokacaksiniz Benim ülkeme...ya Bunun Hesabini Soracak Yada Soracaksiniz Başka Yolu Yooookkkk....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…