Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

keşke bir kere gölgesini görsem yetecek bana. ovulasyon testi yaparken bile çift çizgi görmek beni heyecanlandırıyor.gebelik testinde görsem bir ekreceik azcık da olsa çu ikinci çizgiden havalara uçarım herhalde.

altına imza atıyorum duygularının! hayalini bile kuramıyorum!! Bu mubarek gunde Allah hepimizin dualarını kabul etsinn :Saruboceq:

slmm kıslar bende hüsrana uğrayanlardanımm ikinci silik çizgi 4 kez çıktı bhcg 77 çıktı ama ama kanamam başladı durdu dün yaptım 0.1 çıktı yani hayal kırıklığı bu ayda olduu benim de adımı yazarsanız sevnirim :çok üzgünüm:

:gitme:Değerin 77 çıkmış sanırım kimyasal gebelik yaşamışsın .Hayırlısı olsun inşallah en kısa zamand kavuşursun bebeğine.Ekliyorum listeye:sinifsinif:

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101

kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

Bende silik görmüştüm ama hüsranla sonuçlandı iki defa ..Testlere okadar güvenmeyin ..

Geçmiş olsun malesef kimyasal gebelik

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101
38...Ceylan

arkadaşlar beni de ekleyin listeye. ayrıca bir şey soracam. bu testte ikinci çizgiyi görüp adet olanlar kimyasal gebelik mi oluyor.benim de başıma geldi ikinci çizgiyi gördüm. ama kan testi yaptıracak zamanım olmadı, adet oldum.dün aksam bir internet sayfasında doktorun birisi diyordu ki eger idrar testinde ikinci çizgiyi silik olarak bile görseniz kanda bhcg değeri var demektir. çünkü kanda değer iyice yükselmeden idrarda çıkmazmış.yani bu yaşadığımız kimyasal gebelik oluyo doğal olarak de mi?

Hayır ironik her silik çizgi gebelik olduğunu göstermez.Çünkü ben silik çizgiden sonra kan tahlili yaptırmısştım 2 yıl önceydi.Malesef sıfırdı.Bazen hatalı çıkabiliyor testler yada yukardaki arkadasın beta hcg değeri 77 çıktığı için kimyasal .Tamam seninde ekliyorum listeye.İnşallahh en kısa zamanda gerçeğiniz görürüzsositososito

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101
38...Ceylan
39...ironik

Kızlar ben adet olmdım ama her idrar testindede çıkmadı bi şey

kızlar konunuz ilgimi çekti benim suan 8 aylık bir bebeğim var bizde bebek calısmaları yaparken adetim gecikince hemen bir test alıp yapardım benim testimde i,kinci çizgi cok silikti ve bi umut doktora gittim kan testi yaptırdık vee sonuc hamileydim suan cok yaramaz bir oglum var allah herkese nasip etsin

merhaba kızlar bende geçen ay yaşadım bu olayı yaptım silik ama belirgin bir silik nasıl oluyorsa ikinci çizgi gittim kan tahlili yaptırdımmmmmmm foooooooooooooooossssssss ertesi günüde regli oldum malesef

Bu ay test yaptım ikinci çizgiden eser yok bu seferde ikinciyi göremedim diye üzüldüm olsun umut veriyordu..

Bu ay test yaptım ikinci çizgiden eser yok bu seferde ikinciyi göremedim diye üzüldüm olsun umut veriyordu..

aayy alemsin ceylancım yaaaa çok güldümmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
insan yinede umut etmek istiyor demi yaaa allahım bize sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…