Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

Tüm sayfaları okudum,yazdıklarınızı kah gözlerim dolarak kah gülerek paylaştım.Buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum arkadaşlar ama nacizane samimiyetinize inanarak paylaşmak istedim.Ben 2senelik evliyim ve 2senedir korunuyoruz.Eşimin bebek istemesine rağmen ben düşünmüyordum en azından bir yıl daha.Bunun içinde belli sebeblerim vardı ve hazır hissetmiyodum kendimi.Son üç gündür çok değişik rüyalar gördüm ve birinde erkek bir bebeğimin olduğunu gördüm reglim geciktiği için biraz tedirgindim rüyalarıda buna bağlıyordum bilinçaltı diye ancak bugün test yaptım ve çift çizgi çıktı.Koyu ve anında çıktı.Nolur kızmayın bana ve yargılamayın ama sevinemedim gözyaşlarına boğuldum.Eşimede söyledim durumu ağlayarak o da şaşırdı ve üzüldü ama benm tepkime.3test daha aldık farklı markalarda ve yarın yapıcam hepsini yine aynı sonucu görmekten korkuyorum test yanılgısı olabilir mi sizce?Çoğunuz yaşamışınız bunu nası değerlendiriyorsunuz?Allahm hepinize sağlıklı bebekler nasip etsin ve aratmasın inş.Banada aratmasın inş ama bu yıl değil bu yıl erken.Şimdiden tşk ediyorum yorumlarınız için

BeNCE DOGSUN CANIM CUNKU HAYAt O KADAR GARIP KI SIMDI ALDIRIRSIN SEn ISTEYINCEDE BU SEFER OLMAZ ALLaH KORUSUN COK AMA COKKKKkKKK UZuLURSUN KESKELER ICINDE KaLIRSIN DOGSUN NE OLACAK BEbEK KENDI KISMETIYLE GELIR INAN ASLA ZORLANMAZSIN ZORLANSAn BILE ONUN KOKUSu VARLIIGI INAN UNUTTURUR BENCE OLUMLU DUSUN ARTIK OLDU ARTIK BIR KERE BUNDAN SONrASINI MUTLU OLARAK ONUN VaRLIGINI DUSUNEREK DUSUN

SUAN HAMILE KALMAYI OKADAR COK ISTERDIM KI HeMDE IKIZ UCuZ BeSISE RAZIYIM

HAYAT ZOR HAYAT SANA BIR HEDIYe VERDI ONU GeRI CEVIRME DERIM

BENDE IKI AY UST USTE GORDUM O UYUZZZZ PENBE CIZGIYI FaRKLI FaRKLI TESTLERDE

AMA NeDENSE AAAAAAA HAMILEYIM DOKTORA GIDECEGIM GUN ADET OLDUM

BENIDE EKLEYIN KIZLARRRrRRR ADET 1 HaZIRAN

Saol cnm desteğin için.Aldırmayı zaten düşünmem kıyamam ve ben katil değilim.Test yanılgısıdır umarım diye düşünmeden edemiyorum işte:KK43:Benim iğne ve hastane fobim var hastane ortamına gelemiyorum iğne olduğum zaman bayılıyorum hayatımda bir kez kan verdim o da nikah için acilde 10dk yatırdılar beni psikolojik bir rahatsızlığım var ve ben bu yıl içinde psikolog yardımıyla bu sorunu aşacak,sigara tiryakisiyim sigarayı bırakacak ve o sorumluluğa kendimi hazırlayacaktım.Ama öyle ani ve beklenmedik oldu ki hiç hazır değilim ne psikolojik ne fizyolojik.Konuda açtım bugünsaolsun birçok arkadaş rahatlattı destek verdi buraya yazma nedenimde test yanılgısı olabilir mi acaba diye?Allahım aratmasın çok zordur mutlaka ve Allahm arayan,isteyen herkese,sizlere nasip etsin inş.en kısa zamanda.Çok karışığım çokk:KK43:

BENDE IKI AY UST USTE GORDUM O UYUZZZZ PENBE CIZGIYI FaRKLI FaRKLI TESTLERDE

AMA NeDENSE AAAAAAA HAMILEYIM DOKTORA GIDECEGIM GUN ADET OLDUM

BENIDE EKLEYIN KIZLARRRrRRR ADET 1 HaZIRAN

Senin nasıldı cnm koyu muydu?Benim koyu ve teste başlar başlamaz oluştu ikiside.Hayatımda ilk kez test yaptım keşke farklı şartlar ve zamanda olsaydıda sevinebilseydim eşimede sevinerek müjde verebilseydim.Ben ağlayarak söyledim ve o da çok üzüldü tepkime:KK43:Yarın kahvaltı yapmadan bir daha yapcam 3ayrı test bakalım nolucak

Saol cnm desteğin için.Aldırmayı zaten düşünmem kıyamam ve ben katil değilim.Test yanılgısıdır umarım diye düşünmeden edemiyorum işte:KK43:Benim iğne ve hastane fobim var hastane ortamına gelemiyorum iğne olduğum zaman bayılıyorum hayatımda bir kez kan verdim o da nikah için acilde 10dk yatırdılar beni psikolojik bir rahatsızlığım var ve ben bu yıl içinde psikolog yardımıyla bu sorunu aşacak,sigara tiryakisiyim sigarayı bırakacak ve o sorumluluğa kendimi hazırlayacaktım.Ama öyle ani ve beklenmedik oldu ki hiç hazır değilim ne psikolojik ne fizyolojik.Konuda açtım bugünsaolsun birçok arkadaş rahatlattı destek verdi buraya yazma nedenimde test yanılgısı olabilir mi acaba diye?Allahım aratmasın çok zordur mutlaka ve Allahm arayan,isteyen herkese,sizlere nasip etsin inş.en kısa zamanda.Çok karışığım çokk:KK43:

CNM ANNELIK COK GUZEL BIR DUYGU COCUGUN ICIN HERSEYDEn VaZGECEBILIYORSUN ISTE ALLaHDA SNA BUNU SUNUYOR BAKALIM BeBEGI ICIN VaZGECEBILeCEKMI BeNCE HeRSEY ICIN TAM SIRASI SIGARA ICIN FILNA

IGNE FBISı ICıNDE CNM ALLaH KORUSUN YA BUYUK BIR HASTALIK OLsAYDI NE OLACAKTI MeCBURSUN ARTIK KENDINI ALISTIRMAN LAZIM

TANIDIK BIR DOKTOR BUL DOKTURUNA GUVEN ONEMLI
SONRASI GeIIYO CNM
HAHATLA :CüvCüv:

AYRICA SENIN TEST KIPKIRMIZI CIKTIYSA KESINDIR CNM YUZDE 80 KeSINDIR
SILIK CIKSAYDI BELKI DERDIM AMA KIRMIZI HEMEn CIKAN CIZGILER GeNELDE HEP dORU

senin nasıldı cnm koyu muydu?benim koyu ve teste başlar başlamaz oluştu ikiside.hayatımda ilk kez test yaptım keşke farklı şartlar ve zamanda olsaydıda sevinebilseydim eşimede sevinerek müjde verebilseydim.ben ağlayarak söyledim ve o da çok üzüldü tepkime:KK43:yarın kahvaltı yapmadan bir daha yapcam 3ayrı test bakalım nolucak

sılıkdı cnm benım cok acık penpe

CNM BEN BIR DUUSK YASADIM VE BIR SENEDIR ISTEMEME RAGMEN OLMUYOR

BEN HAMILE OLDUGUMU OGRENDIGıMDE SOK OLMUSTUM ZAMANSIZ DEGILDI AMA BEKLEMIYORDuM HEMEN ILK ILISKIDE AMA OLDU DUSTU SIMDI NELER NeLER YaPIYORUM OLMUYOOOo DUSuN O zAMAN ESIMdE SORUN YOKTU MASALLaHI VARDI BIR ILISKIDE HAMILE KALMAMI SAGLADI AMA SIMDI

ESIMDE SPERMINdE CANLI HUCRE YOK TEK CARESNIZ TUP BEbEK DIYORLAR CNM ZAMAN NE GOSTERECEK BILEMIYORUZ O YUZDEN ARTIK SEVIN KOTU DUSuNMEEEEE NE OLUR

Ah cnm ya büyük geçmiş olsun Allahm en kısa zamanda sana ve isteyen tüm arkadaşlara bebek sahibi olmayı nasip etsin inş.Gözlerim dola dola okudum yazdıklarını çok üzüldüm.Benim arkadaşımında olmamıştı uzun süre çok şükür oldu şimdi eşi keçiboynuzu falan içiyordu sperm arttırıcı etkisi varmış.Çok üzüldü arkadaşım aylarca taktı kafasına en sonunda bıraktı takmayı ve hiç beklemediği bir anda hamile kaldı şimdi maşallah dünya tatlısı bir kızı var Allahm sanada nasip eder inş.Neden düşmüştü cnm bebeğin özel değilse ve seni yaralamıcaksa paylaşır msn?Bu arada cnm çizgiler koyu ve hemen çıktı şimdi korkumdan yapamıyorum diğerlerinide yarn yapcm artık

Ah cnm ya büyük geçmiş olsun Allahm en kısa zamanda sana ve isteyen tüm arkadaşlara bebek sahibi olmayı nasip etsin inş.Gözlerim dola dola okudum yazdıklarını çok üzüldüm.Benim arkadaşımında olmamıştı uzun süre çok şükür oldu şimdi eşi keçiboynuzu falan içiyordu sperm arttırıcı etkisi varmış.Çok üzüldü arkadaşım aylarca taktı kafasına en sonunda bıraktı takmayı ve hiç beklemediği bir anda hamile kaldı şimdi maşallah dünya tatlısı bir kızı var Allahm sanada nasip eder inş.Neden düşmüştü cnm bebeğin özel değilse ve seni yaralamıcaksa paylaşır msn?Bu arada cnm çizgiler koyu ve hemen çıktı şimdi korkumdan yapamıyorum diğerlerinide yarn yapcm artık

CNM DUSUK CAHILLIKMI DESEM YANI HaMILELEIK KONUSuNDA ILK OLUNCA NE YAPACAGINI BILEMIYORSUN EV TASIDIK DUUGNLeR OLDU BEN BILMIYOrDUM

HAMILELIGIMI OGRENDIM KAYNANAMUTT TURDU GEZMETE GIDELIM DIYe ESIMe DEDIM YOK GITMIYIM BIRSEY OLUR DINLEMEDILeR BENI DOLMUSA BINDIK SALLANA HOPLAYA HOPLAAYA GIITIK VEEEe DOLMUSTA KASIK BATMALARIM BASLADI AKSAMDA DUSUK OLDU CNM IHMAL ISTE DINLEYEN OLMADI DOKTORA KOSTUK DIKKATE ALAN OLMADI YANI KISMET DUSTU ISTE

BEN 11 GUN GECMISTI ADETIM TEST YAPTIM SILIK CIKTI ERTESI GUN KANDA CIKTI POZITIF CNM

SIMDI ESIME KECI BOYNUZU SU BU NE VAR NE YOK YeDIIRORUM HAYIRLISI BAKAlIM INSALLAH TUP BEbEGE GeREK KALMAZ AMA ZOR ALLaH BUYUK NE DIYELIM CNM YAAAaA

BAK SIMDI GARIP BIR DUYGU ICINE GIRMEN NORMAL ACABA ACABALAR VaR HER ANNE ADAYINDA GeCICIDE OLSA OLUR BENDE ILK DUYDUGUMDA GaRIP AMA OLDU

SONRA ONUN VaRLIGINI UTRASONDA GORMEK KALP SESINI DUYMAK FARKLI BIR DUYGUYMUS YaSAYAMAZSAMDA BAK INAn BIR DUY KALP SESINI GOZLERINDEn YASLAR INECEK EMINIM YUZDE YUZZZZZZzZZZZZZZZZZZzZZzZzZZzZ

SANA TAVSIYEM YARIN BIR ALIRVERIZ MeRKESNe GIT VE COCUK KIYAFETI SATAN BIR YeRE GIT BeBEK KIYAFETLERINe ESYLARINA BAK O ZAmAn ICIN KIPIR KIPIR OLMAYA BASLAYACAk EMIL OL ORDA KaRARINI VeRECEKSINNNNNN EMINM

:emir_bebek: HAKKINDA HAYIRLISI BUNUN OLDUGuNA INAN CNM ALLAH DEMEKKI BUNU SANA HAYIRLI KILMIS OYLE DUSUN

INSALLaH EN KISA ZAMANDA BU GUZEL DUYGUDAN MENNUN OLURSUN CNM

ALDIRMAM ASLA DIYORSUN ARTIK KENDINI IYI sEYLER DUSuNMEEYE YONELT BASKA CAREN YOKKI OLDU BIR KeRE MUTLULUKLAR CNM HER YONDEN

Cnm bugün 3test daha yaptım ve 3üde pozitif sanırım hamileyim ben yarın doktora gidicem bakalım artık nolucak iyi yönleriyle düşünmeye çalışıyorum ama çokta başarılı olamıyorum sanırım.Allahm sanada en kısa zamanda nasip etsin inş.Aklıma geldikçe dua ediyorum sana ve isteyen tüm arkadaşlara..

SANA TAVSIYEM YARIN BIR ALIRVERIZ MeRKESNe GIT VE COCUK KIYAFETI SATAN BIR YeRE GIT BeBEK KIYAFETLERINe ESYLARINA BAK O ZAmAn ICIN KIPIR KIPIR OLMAYA BASLAYACAk EMIL OL ORDA KaRARINI VeRECEKSINNNNNN EMINM
dün bi arkadaş izmirden bebek doğumunda dağıtılan hediyeliklerden getirmiş, o kadar güzeldi ki dedim eğer birkaç aya hamile kalırsam yazın izmirden ben de alacağım bunlardan.doğum sonrası eve veya hastaneye gelenlere küçük hediyeler olarak birer anı :)

Cnm bugün 3test daha yaptım ve 3üde pozitif sanırım hamileyim ben yarın doktora gidicem bakalım artık nolucak iyi yönleriyle düşünmeye çalışıyorum ama çokta başarılı olamıyorum sanırım.Allahm sanada en kısa zamanda nasip etsin inş.Aklıma geldikçe dua ediyorum sana ve isteyen tüm arkadaşlara..

allah razı olsun ALLAHDA ICINE EN KISA ZAMANDA BEBEK ASKI DUSURSUN INSALLAH :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar. ben iki kere kimyasal gebelik yaşadım. birinde kan değerim yüksekti ve düşük çok ağrılı ve belirgin oldu. ikincisinde kan değerim düşüktü, ve kanama herzamanki regl gibi oldu ağrılı falan da değildi. sizin silik çizgileriniz de aslında yumurtalarınızın döllendiğini fakat rahme tutunamadığının göstergesi. aslında bebek fikri olmayıp test yapmasanız anlamayacaksınız bile. bunu kadınların çoğu yaşıyormuş.

bu arada 7 yaşında bir oğlum var o doğar doğmaz asla 2. istemiyorum diyip spiral taktırdım. ama 5 sene sonra fikir değiştirdim. ilki gibi hemen ilk denemede olacak sandım ama 1 sene sonra arka arkaya düşük yaşadım. o günden beri de ne yazık ki olmuyor :KK43:(( eşimde morfoloji (sperm yapısındaki bozukluk)
bozukluğu oluşmuş. oğlum kardeş diye deli oluyor. ne yazık ki hayatta her şey planladığımız gibi olmuyor...

merhaba kızlar, bende son bir haftadır mide bulantısı yaşıyordum ayrıca kasık ağrısı bel ağrısı gögüslerde şişkinlik ve yorgunluk. sağlık ocağında idrar testi yaptırdım negetif çıktı. daha sonra evde yaptım çok net değil ama yine de bariz bir şekilde ikinci çizgide çıktı. hemen kan testi yaptırdım 7,6 çıktı değerim. ertesi gün tekrar kan testi yaptırım negatif dediler. doktora gittim ilk değer düşükmüş bugünküde negatifse hamilelik yoktur dedi. ama benim bulantılarım devam ediyor ağrılarımda şimdi biraz kokularada hassasiyetlik başladı anlamıyorum neden oluyo bu daha fazla kan testi yaptırmak istemiyorum midem bulanması artık kusmayada döndü ve baş ağrımda var doktora dahiliyeyejmi görünsem dedim ben gerekli görmüyorum bekleyelim dedi doğum kontrol hapı kullanmıştım üç bucuk yıl bırakınca il adetimi 45 gün sonra oldum yani 17 mayısta şimdi hala adet olamadım bu gün gene 40 gün geçmiş oldu of ya bilmiyorum neden .......senağlama

canım bende 2.cizgiyi silik gördüm ama e1 hafta sonra doktora gittiğimde 6 haftalık hamileydiiim

bende 3 farklı markayla test yaptım üçüde pozitif 2 si tam 1 i silik çıktı sizce hamilemiyim adetimde 9 gün geçti:KK49:

X