Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

Lütfen yardımmm:
kızlar birşey soracağım 7sinde adet görmem gerekiyor dünden beri 2 test yaptım 10-15 dk falan geçtikten sonra 2. çizgiyi silik gördüm acaba hamile miyim yoksa testin güvenilirliği mi kayboluyor kan testi yaptırmak istemiyorum çok heyecanlandım silikte olsa böyle bir durum yaşayıp gebe kalan var mı yoksa çok mu heyecan yapıyorum....2 gün geçmek bilmiyor bana şimdi.

10-15 dakika çok beklemişsin.. çünkü kendi kendine oluşabiliyor sonradan hamilelik olmasa da. o yüzden testin üzerinde tam denildiği kadar bekleyin diye yazıyor(en azından benim yaptığımda öyle yazıyordu) tam 5 dakika sonra bakmıştım ve silik çıkmıştı. güvenemedim. kime sorsam hamilesindir dedi. sonra 2 gün geçince tekrar yaptığımda çizgi beş dakikadan daha kısa bir sürede ve daha koyu olarak çıktı. ve 19 haftalık hamileyim :):CüvCüv:

Kızlar silik çizgi görüpte hamiş olmayanlar listeye eklenmek isteyenler yazsınzemuszemus

bende bu sabah silik çizgiyi gördüm ama
şuanda hafif lekelenmeler başladı galiba adet olucamsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bende bu sabah silik çizgiyi gördüm ama
şuanda hafif lekelenmeler başladı galiba adet olucamsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

:mymeka:Bizee niyee söylemedinn kızzzzzz:asigim:
silikk çizgii nasıldıııııııııııııııdelikafaduldengölge şeklindemiydii...silikmiydiiii..ve kaç dakika sonra çıktııııdelikafaduldendelikafadulden

senağlama
:mymeka:Bizee niyee söylemedinn kızzzzzz:asigim:
silikk çizgii nasıldıııııııııııııııdelikafaduldengölge şeklindemiydii...silikmiydiiii..ve kaç dakika sonra çıktııııdelikafaduldendelikafadulden

heryere yazdım öglen gibi
9 da testi yaptım bişi çıkmada uyudum bende 12 gibi bi baktım ikinci çizgi silik
ne zaman oluştu bilmiyorum
tam umutlanmıışken şimdide lekelenme başladısenağlamasenağlama

senağlama

heryere yazdım öglen gibi
9 da testi yaptım bişi çıkmada uyudum bende 12 gibi bi baktım ikinci çizgi silik
ne zaman oluştu bilmiyorum
tam umutlanmıışken şimdide lekelenme başladısenağlamasenağlama

silikk derken ne kadar siliktiiiidelikafaduldenpekii evde başka testt varmııı:uhm:resmini çeksene testinnn buraya ekle

silikk derken ne kadar siliktiiiidelikafaduldenpekii evde başka testt varmııı:uhm:resmini çeksene testinnn buraya ekle

ekleymedim ama eşime mesaj attım o da gördü var dedi
dünde yapmıştım birinci çizgi önce çıktı sonra kayboldu
bide ovulasyon testi yaptım ondad ikinci çizgi gayet netti
elimde sadece 1 tane ovulasyon testi kadı gebelik yok malesef:KK43:

ekleymedim ama eşime mesaj attım o da gördü var dedi
dünde yapmıştım birinci çizgi önce çıktı sonra kayboldu
bide ovulasyon testi yaptım ondad ikinci çizgi gayet netti
elimde sadece 1 tane ovulasyon testi kadı gebelik yok malesef:KK43:

Eşin gördüyseee vardırrr belkideedelikafadulden

canım yaa lekelenmeye takılmaaa.YERleşme kanaması lekesıde olabilirrrrrrrrrrrr..gidippp gebelik testiii alll ovulasyon testine güven olmazz:dance:hadeeee listeye eklıcemm bakk senıı bebıssss varsaaaa klomende

canım yaa lekelenmeye takılmaaa.YERleşme kanaması lekesıde olabilirrrrrrrrrrrr..gidippp gebelik testiii alll ovulasyon testine güven olmazz:dance:hadeeee listeye eklıcemm bakk senıı bebıssss varsaaaa klomende

akşama eşim getircekti ama alma dedim az önce
eczanelerde kapanmıştır canım ya
benden geçti bu ay :KK43:(

Bende yapmıştım geçen aylarda ve çoook ama çoook silik bi çizgi görmüştüm ama hamile değildim ne yazıkki.Şimdi ise adetime 3 gün kala ve iki gün kala yaptım çıkmadı yalnız kitleri atmamıştım ve ertesi gün baktığımda yine çoooook ama ççooooook silik belli belirsiz çizgimsi bişey var. Eşim çok az ama çokk az görebildi. Sizde de böyle ertesi gün mü çıkıyordu belli belirsiz?

Biliyorum hamile değilim ama yinede umut dünyası işte kafamçokkarıştı

Bende yapmıştım geçen aylarda ve çoook ama çoook silik bi çizgi görmüştüm ama hamile değildim ne yazıkki.Şimdi ise adetime 3 gün kala ve iki gün kala yaptım çıkmadı yalnız kitleri atmamıştım ve ertesi gün baktığımda yine çoooook ama ççooooook silik belli belirsiz çizgimsi bişey var. Eşim çok az ama çokk az görebildi. Sizde de böyle ertesi gün mü çıkıyordu belli belirsiz?

Biliyorum hamile değilim ama yinede umut dünyası işte kafamçokkarıştı

canım benım 5 dk çıkan silik çizgim bile negatiftii:1rolleyes: 10 dk geçince testler etkısını kaybedıyorr.gebelık varsa zaten damlatır damlatmaz çıkıyormuşşş:1rolleyes:arkadaşlar öyle söylüyor :1rolleyes:

Merhaba kizlar, adetime 4 gün kala ovulasyon testi yapmaya basladim ve 1 dk icinde ikinci silik cikti ve gün gectikce koyulasti (profilime ekledim resmi) dün ise tam koyu net cikti ama bugün adet oldum. Hatta bütün belirtileri yasiyordum, nerdeyse hamileyim diye kendimi inandiracaktim ama 7 yilin verdigi hayal kirikligi nedense beni sevinmeme engel olmustu ve iyikide fazla heveslenmedim bugün adet oldum. O kadar cok akintim vardiki anlatamam, hatta hergün islaklik vardi ve normal adet periyodumda kuruluk oluyordu, idrarda koku vardi. Ne bilim iste kafaya takmiyacam demistim ama belirtiler arka arkaya ve testte pozitif cikinca "acaba bu sefer oldumu" demedende edemiyordum. Idrar testi yanildiysa pes yani, hemde 5 tane yaptim ve hepsi pozitif cikti. E daha ne diyim ben. Allah hepimizin yardimcisi olsun, gönlümüzdeki hasreti artik göndersin.

Merhaba kizlar, adetime 4 gün kala ovulasyon testi yapmaya basladim ve 1 dk icinde ikinci silik cikti ve gün gectikce koyulasti (profilime ekledim resmi) dün ise tam koyu net cikti ama bugün adet oldum. Hatta bütün belirtileri yasiyordum, nerdeyse hamileyim diye kendimi inandiracaktim ama 7 yilin verdigi hayal kirikligi nedense beni sevinmeme engel olmustu ve iyikide fazla heveslenmedim bugün adet oldum. O kadar cok akintim vardiki anlatamam, hatta hergün islaklik vardi ve normal adet periyodumda kuruluk oluyordu, idrarda koku vardi. Ne bilim iste kafaya takmiyacam demistim ama belirtiler arka arkaya ve testte pozitif cikinca "acaba bu sefer oldumu" demedende edemiyordum. Idrar testi yanildiysa pes yani, hemde 5 tane yaptim ve hepsi pozitif cikti. E daha ne diyim ben. Allah hepimizin yardimcisi olsun, gönlümüzdeki hasreti artik göndersin.

:1shok:Evet bir tane testin bayaga belirgin çıkmışşfisfisfisyaa belki adet değildirr üstünee görmedirr ne bileyim.adetin normalmi geliyorrfisfisfis

Laubali..
Cnm normal adet oldunmu yoksa sadece biraz kan gelip durdumu..
Çünkü ben hamile kaldıgımı bilmiodum adet oldum sanmıştım kanamam olmuştu..Ama hamileymişim ve düşük riskim oldu igne yaptılar..Bi doktora görün istersen..

:1shok:Evet bir tane testin bayaga belirgin çıkmışşfisfisfisyaa belki adet değildirr üstünee görmedirr ne bileyim.adetin normalmi geliyorrfisfisfis

Evet canim yaa normal geliyor iste. 2 ay önce 8 haftalik bebegimi kaybettim oda üstüne görmeymis. Normal kanama gördügüm icin anliyamadim, tabii az bucuk belirti vardi hatta esime kendimdeki degisiklikleri anlatiyordum o zamanda ovulasyon testi hep poziif cikiyordu ama insan önceden yasamayinca anlamiyor 7 seneden sonra gelen gebelikti oda bilincsizlik yüzünden düsürdüm. Valla hersey biz insanlar icin herseyi gördüm yasadim diyoruz bazen ama halbuki daha neler varmis yasamadigimiz, asla basimiza gelmez dedigin olay bire bir seni buluyor iste.

X