Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

Bu ay test yaptım ikinci çizgiden eser yok bu seferde ikinciyi göremedim diye üzüldüm olsun umut veriyordu..
ceylanım inşallahh bir dahakii ayy görüceksinn çift çizgiyi ve resminide bizeee göstericenn:sm_cool:
merhaba kızlar bende geçen ay yaşadım bu olayı yaptım silik ama belirgin bir silik nasıl oluyorsa ikinci çizgi gittim kan tahlili yaptırdımmmmmmm foooooooooooooooossssssss ertesi günüde regli oldum malesef

Hayırlısı olsun cıcekcikk:1hug:inşallah en kısa zamanda kop koyu çift çizgi görürsünn listeye ekleyimmi senideyerimseniben

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101
38...Ceylan
39...ironik

kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

arkadaşlar benide ekleyin.idrarda pozitif çıktı kan yaptırdım negatiff!

arkadaşlar benide ekleyin.idrarda pozitif çıktı kan yaptırdım negatiff!

Hayırlısı olsun nursena inşallahh Allahın izniyle en kısa zamanda gerçeğini görürsün:Saruboceq:tamam ekliyorum senideyerimseniben

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101
38...Ceylan
39...ironik
40...nursenaa

Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

arkadaslar bende bı cok kez sılık cızgı cıkıpta kan testınde hamıle olmadıgını anlayanlardanım...fırma ısmı vermek ıstemıyorum ama yazısarak sıkayetlerımı ıkı kez bıldırdım,,bırıne cevap alabıldım ancak,,ıdrarın mutlaka sabah yapılması gerektıgını ustune basarak soyledıler..en az 6 saatlık dınlenmıs bı ıdrar olması gerekıyomus,,gun ıcınde yedıgımız besınler kullandıgımız ılaclar bu hassas testlerı etkıleyebılıyomus,,,ılıskıye gırdıkten 8,,9 gun sonra beta hcg hormonu salgılamaya baslarmıs ,,12.gunden sonra eczanede satılan testlerde belırmeye baslarmıs hassasıyetı 20 yı gectıkten sonra belırlıcek sekılde tasarlanmıs,,,benım cok canım yandı sızı bılgılendırmek ıcın yazma geregı duydum..mutlaka dınlenmıs ıdrar olsun yapcagınız gun mumkunse hıc ılac ıcmeyın,,,bunu doktorada sordum o da bazen gebelık olmamasına ragmen hormonal artık gosterebılıyo dedi,,ben ısın ıcınden cıkamadım halan cıkabılenı sımdıden tebrık edıyorum

balım bende 2defa silik çizgi görüpte hüsrana uğradım hatta 4gün önce yine yaptım ve yine silik çizgi ama bişey yok biliyorum sabah dr gidecem bakalım işallah vardır benide ekle listeye işallah hepimiz bigün o güzelliği yaşayacaz

Bu ayda koca bir negatif benden kaydirigubbakcemile3Kapanışı ben yapıyım dedim ..

benide ekleyebilirsin cnm.bu ay ikinci çizgi silik kan negatif...bendende fosss yani:))

iNŞALLAHH HAMiş haberleri ile gelirsinn haber vermeyi unutmayerimseniben
Bu ayda koca bir negatif benden kaydirigubbakcemile3Kapanışı ben yapıyım dedim ..
Ceylan gözlümm :))Canum olsun alıştık artıkk
benide ekleyebilirsin cnm.bu ay ikinci çizgi silik kan negatif...bendende fosss yani:))

Hayırlısıolsun tamam ekliyorum listeyeyerimseniben

-HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat
2...zynp.ZEYNEP
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem
10...GÜLCEZA
11...kucukkedicik
12...Giznur
13../oğuz
14...Dıptısdıptıs
15...BEYAZ MELEK
16...milkshake
17...lemis81
18...S&U
19...elavinya
20...ELGİZ
21...iipekk
22...^^sabirsiz^^
23...papatyaaaa
24...reyyan86
25...umutkal
26...meliike
27...qusel
28...hatun55
29...Preetyteacher83
30...yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
33...rufeyde serra
34...nergis55
35...laubali
36...rapunzell_82
37...barbie0101
38...Ceylan
39...ironik
40...nursenaa
41...PRENSES47
42...akimera

Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

kızlar benim adetim 1 hafta geçiyo bugün test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı sizce be hamilemiyim???

Bende bundan 5 ay önce aynisini yasamistim. rglden 4gün önce yapmistim cok silik cikmisti sonra 3.gün yaptim baya belirgin cikmisti ama 2 gün sonra rgl olmustum.

benide ekleyin ocak sonunda yaşadım kontrol çizgisinden daha koyu çıktı 5 dk içinde
uçtum havalara kan testi yaptırayım öyle dr gideyim dedim 0.01
oldu
eşimede güzel bi sürpriz yapmıştım
bozuldum kaldım
tuhaftır ilk hamileliğimi aynı marka test ile öğrenmiştim ve doğru idi

Bende bundan 5 ay önce aynisini yasamistim. rglden 4gün önce yapmistim cok silik cikmisti sonra 3.gün yaptim baya belirgin cikmisti ama 2 gün sonra rgl olmustum.

ama silik çizgi de olsa kesin hamilelik.
eğer sonrasında adet olunuyosa
aslında o adetle bebek sağlıksız olduğu için anne farkına bile varmadan atılıyomuş
anne adet olduğunu zannediyomuş
yani çizgi çıkarda sonra adet olursak sebebi bu.

slm ben yeniyim evliligimin 5.ayinda test yaptim silik cikti 10 gün sonra düstü 3.5 yil oldu hamis olamiyorum ne yapicagimi bilmiyorum doktorada gittim en rahimfilmi cektircekti beni korkuttular cok zor bisey diye gidemedim kaynanamlar cok baski yapiyor cocugun olmuyorsa evine git bile dediler bu durumda en büyük derdim stres buna caresi olan bana yardim etsin lütttttttffffffeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bitanem çok zor diye mi vazgeçtin... belki korktuğun kadar zor değildir... en azından doğum yapmak kadar zor değildir dimi... sen git bi an önce doktora... benim rahim filmim çekildi... hiç de zor değil...

kızlar 2 gün önce pozitif çıktı bugün negatif... nasıl oluyo bu ya... ama adet günüm henuz gelmedi... bi iki gün içinde adet olmam gerekiyodu...

resmen regl oldum ya... inanamıyorum... ikinci çizgiyi görmüştüm.. belirtiler de vardı...

Tüm sayfaları okudum,yazdıklarınızı kah gözlerim dolarak kah gülerek paylaştım.Buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum arkadaşlar ama nacizane samimiyetinize inanarak paylaşmak istedim.Ben 2senelik evliyim ve 2senedir korunuyoruz.Eşimin bebek istemesine rağmen ben düşünmüyordum en azından bir yıl daha.Bunun içinde belli sebeblerim vardı ve hazır hissetmiyodum kendimi.Son üç gündür çok değişik rüyalar gördüm ve birinde erkek bir bebeğimin olduğunu gördüm reglim geciktiği için biraz tedirgindim rüyalarıda buna bağlıyordum bilinçaltı diye ancak bugün test yaptım ve çift çizgi çıktı.Koyu ve anında çıktı.Nolur kızmayın bana ve yargılamayın ama sevinemedim gözyaşlarına boğuldum.Eşimede söyledim durumu ağlayarak o da şaşırdı ve üzüldü ama benm tepkime.3test daha aldık farklı markalarda ve yarın yapıcam hepsini yine aynı sonucu görmekten korkuyorum test yanılgısı olabilir mi sizce?Çoğunuz yaşamışınız bunu nası değerlendiriyorsunuz?Allahm hepinize sağlıklı bebekler nasip etsin ve aratmasın inş.Banada aratmasın inş ama bu yıl değil bu yıl erken.Şimdiden tşk ediyorum yorumlarınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…