Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

2 gün çok erken idrarda 7-10 gün geçmesi gerekiyor bence bi kaç gün sonra gene yaptır inşallah sevindirici sonucu görürsün

ama ilk hamileliğimde adetime 2 gün kala çıkmıştı canım.. yaniolsaydı çıkardı diyorum ben ((
ve hiç bir belirti yok

ama ilk hamileliğimde adetime 2 gün kala çıkmıştı canım.. yaniolsaydı çıkardı diyorum ben ((
ve hiç bir belirti yok

İnşallah hayatım senin istediğin gibi olur en güzeli kan tahlili yapman kesin neticeyi o zaman alabilirsin bu 2. gebeliğinmi olucak bende 2. yi istiyorum 2 yıldır

İnşallah hayatım senin istediğin gibi olur en güzeli kan tahlili yapman kesin neticeyi o zaman alabilirsin bu 2. gebeliğinmi olucak bende 2. yi istiyorum 2 yıldır

evet canım..
ilk bebeğim 8 haftalıken kalbi durdu kaybettim ((
4 ay oldu.. şimdi ikinciyi istiyoruz hayırlısı olsun artık..
Allah sanada, tüm istayan arkadaşlara sağlıklı hamilelik nasip etsin..
senin bir çocuğun var sanırım. Allah bağışlasın..

evet 11 yaşında bir tane kızım var 2 yıldır korunmasız 2.bebeği istiyoruz bu ay kanda idrarda pozitif çıktı 10 günüm geçti fakat 2 gün önce adet gördüm söyledikleri kimyasal gebelikmiş hayırlısı.senin içinde inan çok üzüldüm allah inşallah en yakın zamanda seni ve isteyen herkezi sevindirsin

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat +++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
25.umutkal
26.meliike
27.qusel
28.hatun55
İnşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

ınşallah en yakın zamanda bu listede değil hamişlerin listesinde adımızı görürüz Allah hepimizin yüzünü güldürsün :Saruboceq:

İnşallah en yakın zamanda bu listede değil hamişlerin listesinde adımızı görürüz Allah hepimizin yüzünü güldürsün :Saruboceq:

Aminnnn canımm.Rabbim tez zamanada hayırlıı zamanda yüzümüzü güldürsün inşallahh.Hayırlı evlatlar nasip eylesin hepimizee..rabbim herşeyin en iyisi bilir sabırla bekleyelim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım bence bu listeyi güncelle ..Çünkü bu listedekilerin çoğu hamile..Hatta 6-7 aylık hamile....kaydirigubbakcemile3

Canım bence bu listeyi güncelle ..Çünkü bu listedekilerin çoğu hamile..Hatta 6-7 aylık hamile....kaydirigubbakcemile3

Canım bu liste hamiş olmayanlar listesi değilki :1rolleyes:Evet biliyorum bir çoğu hamile ama zamanında onlarda silik çizgi görmüşlerdi örnek olsun diye kalabilirsositososito

bnde dün yaptım silik 2. cizgi vardı bu sabah yaptım tek cizgi malesef bu ayda olmadı......

bnde dün yaptım silik 2. cizgi vardı bu sabah yaptım tek cizgi malesef bu ayda olmadı......

canım merhaba
hemen umudunu yıtırmesene, benımde ilk hamılelığimde adetıme 9 gun kala yapmıstım cok sılık çızgı cıkmıstı herkes hamılesındır olmayınca sılık bıle cıkmıyo dedıler.Bende senın gıbı ertesı gun yıne yaptım sılıkte cıkmadı yıne yaptım yıne cıkmadı falan falan
3 gun kala kana baktırdım hamıleymısım..malesef kaybettım nebılım ama hamıle olmasan cıkarmıkı sılıkte olsaCADIARZU

benm adwetim oldu ama normalden az ve asırı agrılı oldu 2 gün sürdü bnde üstüne mi görme acaba dedim ondan yaptım sililk cıkınca umutlandım ama bugunkü tek cıktı umutlanmak istemiyorum kızlarda kan testi yaptır dedilerde sag tarafımda bi atmavar sanki bacagıma vuruyo aradada agrı gibi ...sebebi nedir sence...

benm adwetim oldu ama normalden az ve asırı agrılı oldu 2 gün sürdü bnde üstüne mi görme acaba dedim ondan yaptım sililk cıkınca umutlandım ama bugunkü tek cıktı umutlanmak istemiyorum kızlarda kan testi yaptır dedilerde sag tarafımda bi atmavar sanki bacagıma vuruyo aradada agrı gibi ...sebebi nedir sence...

BENIMDE OLUYOR BAZEN OYLE SEBEBINI BILEMIYORUM BACAĞINDA ÇEKME VARSA CALSIYUM EKSIKLIĞINDEN OLUYOR DEMİŞLERDİ.KAN TESTI 5 DK LIK İŞ UMUTLANMADAN GIT KENDINI COK KAPTIRMADAN:İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA OLUR CANIM:Saruboceq:

selam kızlar benim de bu ay adetim garip oldu 1 gün normal sonra kahverengi akıntı ben de umutlandım hemen test yaptım ikinci çizgi çok silik de olsa çıktı çok sevindim tabi ilk defa gördüm 5 dakika içinde bu çizgiyi ancak kan testi yaptırdım aynı gün ve 2.00 yıkıldım resmen halbuki nasıl da heycanlanmış ve kaptırmıştım kendimi ....
beni de ekleyebilirsin balsurat ben de test mağduruyum...

Canım üzüldüm neler hissettiğini anlıyorum.Hayırlısı olsun diyelim bunda da vardır bir hayır ..İnşallahh bir dahaki ay koyu bir çizgi görürsün..Tamam canım ekliyorum allaha emanet ol:Saruboceq:

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat +++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGıZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
25.umutkal
26.meliike
27.qusel
28.hatun55
29.Preetyteacher83
ınşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

Bekle beni bal kesin bende bu listeye eklenicem bugün yatığım test şüpheli:1shok:a.s:roflol:

Netten 32 ytl ye 200 adet gebelik test kiti aldım..Habire yapıyorum..Var mı benim gibi test manyağı delikafaduldenkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…