Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

ÇATLATMA İĞNESİ OLANLAR !!!!!! Test pozitif çıkarsada regliniz geçinceye kadar yinede fazla ümütlenmeyin.. hcg içerdiği için silik çıkartıo çünkü..hamişol mayınca sonra daha çok üzülüyoz..
balım kaymağım bidenem . bidakine ,inşallah gerçek çıkar..ben bu ay test yapmayı düşünmüyorum. ..çatlatma iğnesi oldum ya şimdik gene silik çizgi çıkacak .iyce kafam karışmasın..layhayhoy

slm canım benım giznurummm canımsın sizi çok özledim hehe tatil güzel harika geçiyorrrr:dance:inşallah bu ayyyy rabbim dualarını kabul eder ve müjdeli haberini bize veririsin :CüvCüv:

slm canım benım giznurummm canımsın sizi çok özledim hehe tatil güzel harika geçiyorrrr:dance:inşallah bu ayyyy rabbim dualarını kabul eder ve müjdeli haberini bize veririsin :CüvCüv:

Balım sen tatildemisin canım ben de diyorum bu kız nerelerde öyleyse canım tadını çıkart kendine iyi bakŞeniz

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
:kızgın::kızgın::kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör:
HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya

benneyaptımkiYeter artık hatalı test görmek istemiyoruzzÇok üzgünüm çoook

ben artık idrar testi yapmayı pek düşünmüyorum balım beklicem en fazla kan testi yaparım başkasıı yooookkk valla artık üzülmek istemiyom ne yapayım :))))))

ben de kopkoyu bir ikinci çizgi görüp kimyasal gebelik yaşayanlardanım. hemde anında çıkmıştı 2.koyu çizgi. bir daha asla güvenmem o testlere zaten. 3 aydır da hala uğraşıyorum kimyasal gebelikle alakalı.

doktorum da zaten o testlere çok fazla güvenilmemesi gerektiğini söylüyor.

ben ilk yaptığımda silik çizgi çıktı adetim daha 1-2 gün fln geçmişti emin olamadım bidaha aldım testten yine aynısı çıktı hatta biraz daha koyu sonra kan tahlili yaptırdım sonuç hamileyim.şuan 5.5 aylık.Allah isteyen herkeze nasip etsin.AMİNN

Arkadaslar selam;

Bir sorum olucak sizlere

Bende 1 aydir adet olamiyorum ama herhangi bir belirtide yok kusma,mide bulantisi gibi...

2 test yaptirdim idrar, idrar deger degmez cizginin teki hemen belirdi KIPKIRMIZI,
Diger cizgi ise silik ucuk cikti ilkinde..

Sonra yarim saat gectikten sonra yine yaptim...

Yine bir cizgi hemen belirdi kalin, digeri ise silik cikti yine...

Bu durumda ben ne oluyorum ?? Herkes cogunlukla hamilesin diyor.. Kimide degilsin diyor...

Anlamadim gitti... Ama ben istemiyordum, kazara oldu arkadaslar.. Bir kizim birde oglum var onlari buyuttum cok sukur, sezaryanliydim birde cok zordu hamileliklerim.. O nedenle biz esimle dusunmuyorduk zaten...

Birden bunu gorunce panikledim..

Allah bebegi olmayanlara ve isteyenlere nasip etsin insallah dilerimm..

Cevabinizi bekliyorum arkadaslar ? sevgiler

Arkadaslar selam;

Bir sorum olucak sizlere

Bende 1 aydir adet olamiyorum ama herhangi bir belirtide yok kusma,mide bulantisi gibi...

2 test yaptirdim idrar, idrar deger degmez cizginin teki hemen belirdi KIPKIRMIZI,
Diger cizgi ise silik ucuk cikti ilkinde..

Sonra yarim saat gectikten sonra yine yaptim...

Yine bir cizgi hemen belirdi kalin, digeri ise silik cikti yine...

Bu durumda ben ne oluyorum ?? Herkes cogunlukla hamilesin diyor.. Kimide degilsin diyor...

Anlamadim gitti... Ama ben istemiyordum, kazara oldu arkadaslar.. Bir kizim birde oglum var onlari buyuttum cok sukur, sezaryanliydim birde cok zordu hamileliklerim.. O nedenle biz esimle dusunmuyorduk zaten...

Birden bunu gorunce panikledim..

Allah bebegi olmayanlara ve isteyenlere nasip etsin insallah dilerimm..

Cevabinizi bekliyorum arkadaslar ? sevgiler
Slm canım 1 aydır adet olmamışsın.Adetin geçtiğine göre ve silik çıktığına göre hamile olabilirsin canım çünkü bizler silik çizgi gördükten sonra adet oluyorduk...Biliyorsun idrar testleri yanıltıcı olabiliyorr.Canım bence bir dr git Kanda gebelik beta hcg hormonu varmı diye tahlil yaptırr.Kafandaki bu soru işaretinden kurtulmuş olursun.....Şeniz

:teytey:balımmmmm yafff o uyus kandırıkçıı sey bendede oldu eğer bir gün yaparsam idrar testi tekrar ki uzun bi süre yapmıcam :) ya ne oluyyyyyyyy bu seferde iki cizgi cıksa allahımm oldu görürsem söylerim töbe töbe pazarlıkmı yapıommm yaf ay allahım aklıma mükayit ol muhahaha:sm_cool::sm_cool:senağlamaballımmm benide listeye ekle hayatımmm muckkk

Son düzenleme:
benıde eklermısın balcım gururla lısteye:1closedeyes:
gecen ay adetım gecmeden yaptım aksam sılık cıktı sabaha kadar 5 dk da bır agzım kulaklarımda:lepi: teste baktım sevındım agladım umutlandım
ama adet gunumde kırmızı kartı yedım tabı :1shok:
olsun ama o ıkı cızgıyı nerde gorsem ııcım pırpır edıyorkaydirigubbakcemile2

acaba o aylarda kımyasal gebelıkmı yasıyoruzda sılık cıkıyor aklıma o gelıyor olabılımıkı

benıde eklermısın balcım gururla lısteye:1closedeyes:
gecen ay adetım gecmeden yaptım aksam sılık cıktı sabaha kadar 5 dk da bır agzım kulaklarımda:lepi: teste baktım sevındım agladım umutlandım
ama adet gunumde kırmızı kartı yedım tabı :1shok
olsun ama o ıkı cızgıyı nerde gorsem ııcım pırpır edıyorkaydirigubbakcemile2

acaba o aylarda kımyasal gebelıkmı yasıyoruzda sılık cıkıyor aklıma o gelıyor olabılımıkı
:1hug:Canım demek sende silik çizgi görenlerdensinnn..Bencee testlerin hassaslığında bir sorun var bana teslerde hata olduğu gibi geliyorr.Kimyasal gebelikk bilmiyorumkii belkideee ama kimyasal gebeliği atıyor olsak adetimizden anlaşılır gibi geliyorr ..Rbbim en kısa zamandaaaaa meleğini sana göndersin inşallahh kopkuyuu pozitif çizgiyi görürsündee öbür boyu saklarsın o testiŞeniz:yerimsenibentamam canım ekliyorum seni listeye

:teytey:balımmmmm yafff o uyus kandırıkçıı sey bendede oldu eğer bir gün yaparsam idrar testi tekrar ki uzun bi süre yapmıcam :) ya ne oluyyyyyyyy bu seferde iki cizgi cıksa allahımm oldu görürsem söylerim töbe töbe pazarlıkmı yapıommm yaf ay allahım aklıma mükayit ol muhahaha:sm_cool::sm_cool:senağlamaballımmm benide listeye ekle hayatımmm muckkk
:teselli:Sinirlenmee elgomm inşallahh en kıza zamanda kopkoyuuuu çift çizgi görüceezz o silik çizgilere inat:dilcikar:Ekliyorum canım senide listeyeyerimseniben

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
İnşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

:roflol: balkafam sende mi liste tutuyon :roflol: bu başlığı görmemiştim hihoyyyt benide yaz bari :roflol: ilk yumurtlama takibinde heyecanla idrar testi yapmıştım ikinci çizgi silikti doktorumu aradım hamilesin gözün aydın gel kanda bakalmım dedi :1shok: koşa koşa gittik tabi sonuç 1.00 laelaelaelaelae çok hoş olmayan bi durum evet malesef benimde başıma geldi :dilcikar: doktora nedenini sorduğumda çatlatma iğnesinden olabilir demişti madem öyle niye beni heycanlandırıyosun baştan demi :mymeka: öyle işte :çok üzgünüm:

:roflol: balkafam sende mi liste tutuyon :roflol: bu başlığı görmemiştim hihoyyyt benide yaz bari :roflol: ilk yumurtlama takibinde heyecanla idrar testi yapmıştım ikinci çizgi silikti doktorumu aradım hamilesin gözün aydın gel kanda bakalmım dedi :1shok: koşa koşa gittik tabi sonuç 1.00 laelaelaelaelae çok hoş olmayan bi durum evet malesef benimde başıma geldi :dilcikar: doktora nedenini sorduğumda çatlatma iğnesinden olabilir demişti madem öyle niye beni heycanlandırıyosun baştan demi :mymeka: öyle işte :çok üzgünüm:

:roflol::roflol:Sabırısızımm canımm bu listeyiii çok önceden tutuyordumm ben arkdaşlarrr yazmışş güncellenmiş listem bende devam ettiriyomm:jeyyar:demek seninde bulduu o gıcıkk test aynı bendeki gibi olmuş hevesle kan vermeye gittim fosss.Canım senşde ekliyorum listeye:jeyyar:Şeniz

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
İnşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

buralarda gezınırken bırde baktım bızım bal..allah hamıs etsın senı..
calısmalara baslada su topıgı herkes farketsın...
ben 2 sefer yaptım..ıkıısndede tekdı cızgı...
masallahım vardı bu konuda hıc oyle gecıkme yasamamıstım...prensesler gıbı geldıdelikafaduldenşakkıdı

bende bu ay adetim 2 gün geçince silik çizgiyi gördüm 1 gün sonra negatifti anlamadım o gün doktora gittim ve doktorum kan testi istedi ama hastanedeyken adetim geldi umutlanmıştım kötü oldu

bende bu ay adetim 2 gün geçince silik çizgiyi gördüm 1 gün sonra negatifti anlamadım o gün doktora gittim ve doktorum kan testi istedi ama hastanedeyken adetim geldi umutlanmıştım kötü oldu

:1hug:Cannım demek sende bu testin madurluğuna uğradınn.İnsan silik çizgi görüp sonra adet oluncaa kötü oluyorrr .Senide listeye ekleyim :KK43:Çok üzgünüm çoookRabbim en kısa zaman bebeğini sana müjdeler inşallahh:Saruboceq::Saruboceq:

X