Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

geçen ay bende hüsrana uğramiştım ya...al benide o listeye..bak yine efkar bastı ya.insan çok kötü oluyorsenağlama

:1hug:Canım hakkında hayırlıı solsunn ağlama bir gün bizdee pozitiff çizgileriii kıpkırmızı görücezzhihoyyythihoyyytTamam canım ekliyorum senideŞeniz

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat +++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
25.umutkal
26.meliike
27.qusel
28.hatun55
29.Preetyteacher83
30.yuzdeyuzakrep
31.ktg
32.maksimen
kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso[

inşaallah canım inş en kısa zamanda görürüz kıpkırmızı çizgileri

Selam Kızlar
O silik çizgi bende hüsran yaratmadı.. Az önce doktordan geldim .. ve 5,5 haftalık hamile olduğuumu öğrendim .. Rabbim isteyen herkese versin..

Selam Kızlar
O silik çizgi bende hüsran yaratmadı.. Az önce doktordan geldim .. ve 5,5 haftalık hamile olduğuumu öğrendim .. Rabbim isteyen herkese versin..

hihoyyytTebrik ederim.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

selam kızlarr görmeseydim inanmazdım ama geçen gün kardeşim test yaptı ikinci çizgi bildigin pembe silik çizgiydi..hamile sandık...sonra ben dedim yanılma olabilir.istemiyodu çünkü bebegi daha 5 aylık spiral taktırmadı daha adet olmadan takmıyolarmışta.herneyse ikinci testi yaptı negatif çıktı...tam kanda baktırmayı düşünürken adet oldu...yani ben artık testlere güvenimi yitirdim...bende dünyanın testini yapıyorum herseferindee bi manyaklık oluyo:mymeka:sıkıldım artık test bile yapasım yok...gölge çıkıyo falan arada..sararıyor yarısı bişy anlamıyom...yada dalgalı pembe bişyler aaaaaaaaaaaa yeter yaaaa:çok üzgünüm:

selam kızlarr görmeseydim inanmazdım ama geçen gün kardeşim test yaptı ikinci çizgi bildigin pembe silik çizgiydi..hamile sandık...sonra ben dedim yanılma olabilir.istemiyodu çünkü bebegi daha 5 aylık spiral taktırmadı daha adet olmadan takmıyolarmışta.herneyse ikinci testi yaptı negatif çıktı...tam kanda baktırmayı düşünürken adet oldu...yani ben artık testlere güvenimi yitirdim...bende dünyanın testini yapıyorum herseferindee bi manyaklık oluyo:mymeka:sıkıldım artık test bile yapasım yok...gölge çıkıyo falan arada..sararıyor yarısı bişy anlamıyom...yada dalgalı pembe bişyler aaaaaaaaaaaa yeter yaaaa:çok üzgünüm:

Derinimm canım evett çokk haklısın ben her test yaptığımda illa o 2.çizginin hayalet gölgesii beliriyor.Artıkk akşama kadar o testte bakıp dururdumkaydirigubbakcemile3Ama şimdi hayatta inanmam o testlere :dilcikar:Zaten yapmıyorum artık aylardırr...

aynı şeyi dün ben yaşadım,idrarım çok koyu olunca çok şüphelendim,çünkü en son adetim 24 hazirandı ama normalde hep 4-5 gün sürerken 2 gün sürdü.2.çizgi gölgelendi.bu sabah farklı bir markadan yaptım,gölgeden eser yok.....kardeşim her aklına esen firma test kiti çıkarmasın...sağlık ve eğitim işi ticarete dönüşünce insanlar böyle mağdur oluyor....

arkadaşlar ben 4 hatta 5 farklı marka test yaptım ve hepsinde 1 dk bile geçmeden ikinci çizgi silik falan da değil bariz ortaya çıktı hemen gittim kan testine çünkü acaba üstüne mi gördüm diye bir şüphem vardı ama o hastaneyi ve doktoru benim gözüm pek tutumadı acaba diyorum yanılmış olamazlar dimi

ay yazmayı unutmuşum negatif çıktı tabi kan sonucum

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım yarın adet günüm 2 gün test silik çıktı bugün yapmadım yarını bekliyorum acaba yanlışmıdır ?

bende nerdeyse 5 6 kere aynı seyı yasadım cok sınır bozucu o yuzden hıc yapmak bıle ıstemıyorum ama kendımede engel olamıyorum ınsallah bır gun bızde bebegımıze kovusuruz

canım cıft cızgı cıktıysa ve sılıkse hamılesındır

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım yarın adet günüm 2 gün test silik çıktı bugün yapmadım yarını bekliyorum acaba yanlışmıdır ?

öncelikle hoşgeldin canım,bana kalırsa 2 gün daha bekle,günün geçince kan testini dene,ayrıca idrar testleri de genelde doğru sonuç veriyor ama günün 6-7 gün geçince

valla adet günümü bile zor bekliyorum gün saymak ne zormuş aslında dediğin gibi en iyisi kan testi yaptırmak

arkadaşlar ben 4 hatta 5 farklı marka test yaptım ve hepsinde 1 dk bile geçmeden ikinci çizgi silik falan da değil bariz ortaya çıktı hemen gittim kan testine çünkü acaba üstüne mi gördüm diye bir şüphem vardı ama o hastaneyi ve doktoru benim gözüm pek tutumadı acaba diyorum yanılmış olamazlar dimi

Barizz ortaya çıktıysaa gebelikk vardırrr.:sm_confused:Eğer hastaneden ve doktordan şüpheye düştüysen neden başka bir yerde kan tahlilini tekrarlamıyorsun:sm_confused:

Barizz ortaya çıktıysaa gebelikk vardırrr.:sm_confused:Eğer hastaneden ve doktordan şüpheye düştüysen neden başka bir yerde kan tahlilini tekrarlamıyorsun:sm_confused:

canım çıktı ama iş yoğunluğundan dışarı çıkamıyorum ki işte ne doktoru ne de hastaneyi gözüm tuttu ne bileyim ya belki pazartesine tekrar yaptırırım ama gene de sağol

Adetin geçtikten sonra testi tekrarla.Eğer gebelik varsa çizgi daha koyu çıkıcaktıryerimseniben

Lütfen yardımmm:
kızlar birşey soracağım 7sinde adet görmem gerekiyor dünden beri 2 test yaptım 10-15 dk falan geçtikten sonra 2. çizgiyi silik gördüm acaba hamile miyim yoksa testin güvenilirliği mi kayboluyor kan testi yaptırmak istemiyorum çok heyecanlandım silikte olsa böyle bir durum yaşayıp gebe kalan var mı yoksa çok mu heyecan yapıyorum....2 gün geçmek bilmiyor bana şimdi.

X