Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
İnşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

beni de yazın listeyee

yine adetim 6 gün geçti ama iki kez test yaptım saatler sonra çift çizgi oluyoo
yani yine yok

kızlar ümidimi kaybetmek üzereyim ya çok kötü bişey bu 17 aydır her ay test yapıp hüsranla sonuçlanması çokk zorr

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
İnşallahhh en kısa zamandaa kopkoyuu pozitif çizgizelerii görücezzz:Saruboceq::Saruboceq:

reyyan canım senıde ekledım lısteye neden bu kadarr umutsuzsunkii.Ben 26.aydırr beliyorum.belkide bır 26 aydaha beklemem gerekıcek.Rabbim bizler için en hayırlısını biliyorumm.Rabbim hakkımza hayırlı zamanda nasip etsin inşallahh.Hayatta herşeyy bebek değil yeterki sağlıgımız yerinde olsun:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaşlar ben de geçen ay 2 kere çift çizgi gördüm... yaklaşık 8 aydır korunmuyoruz ve bebeğimiz olmuyor. geçen ay öyle sevindim di anlatamam, ne yapacağımı şaşırdım.. ilk çift çizgiyi gördüm inanamadım, ikinci testi yaptım onda da sonuç aynı.. ama ertesi gün kırmızı kartı gördüm

:1hug::teselli:Canım üzüldüm olsun sağlık olsun diyelimm.Herşeyde bir hayır vardırr..Bu testleri üretenlerrr adam akıllı üretse bu çizgileri hiç görmiycez..Senide ekliyorum canım listeye inşallah en kısa zamanda rabbim yüzünü güldürsün:1ninca:

arkadaşlar benide ekleyin listeye 3 kere yaptım 3 dede silik pozitif çıktı bugün yaptım negatif adetim 1 gün geçti

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat ++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
25.umutkal

arkadaşlar benide ekleyin listeye 3 kere yaptım 3 dede silik pozitif çıktı bugün yaptım negatif adetim 1 gün geçti

Slm canım her silik çizgiyi gören hamiş değil anlamına gelmez canım..
Senin daha adetin gelmemiş üstelik 1 gün geçiyormuş..
Bence hamile olabilirsin neden kanda tahlil yaptırmıyorsun .En doğru sonucu kanda beta hcg veriyorr.Şimdilik eklemiyorum seni listeye :)belki bebişin seninledirr.Eğer adet olursan ayzarsın zeynep eklerim seni listeye
Şeniz

Canım hamileyim iiikide eklememişsin listeye allah tüm isteyenlere nasip etsin

merhaba kızlar aynı sorunu bende yaşıyorum çok gıcık bir durum 4 yıllık evliyim 1 düşük oldu...1/5 sene önce tabi kii...
ya bu testlerdemi sorun yoksa bizmi psikolojik olarak hcg salgılayıp 2. çizgi silik de olsa çıkarıyoruz?eşimede gösteriyom aşkım bak hayali bir çizgi var diye her ay aynı şey testi yapıyom sonrada kırmızı kart çıkıyo yanii...ne ben inanıyom nede eşim artık tam kırmızı görene kadar hatta kalp atışını duyana kadar ikimizde inanmıcaz...inşallah hepimiz bebişlerin kalbini duyarız :Saruboceq:

bende bunu yaşadım bu ay cok kotu bı duygu ınanyosun ama sonunda kırmızılar gelıverıyo

bende bunu yaşadım bu ay cok kotu bı duygu ınanyosun ama sonunda kırmızılar gelıverıyo

Allahın izniylee inşallahhh en kısa zamandaa gerçek pozitif çizgileri görücezzz.Yeterkii sabırla hayırlıı zamanı bekliyelimm.Sizide ekliyorum listeye Kızlar
benneyaptımki

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1...Balsurat +++
2...zynp.ZEYNEP ++
3...mehay
4...beyaz16
5...nur82
6...kibele
7...dermanz
8...tugba_a
9...Rosem ++
10.GÜLCEZA
11.kucukkedicik
12.Giznur
13.defne/oğuz
14.Dıptısdıptıs +++
15.BEYAZ MELEK
16.milkshake+++
17.lemis81
18.S&U
19.elavinya
20.ELGİZ
21.iipekk
22.^^sabirsiz^^
23.papatyaaaa
24.reyyan86
25.umutkal
26.meliike
27.qusel

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar inanmayın şu testlere ben yeni evliydim adetim gecikti test yaptım sonuç negatif sonra dokdora gittim hamileyim daha sonra inat ettim kalbi attı çocuğun yine yaptım testi sonuç negatif şu anda çocuğum 3.5 yaşında inanın hiç güvenmiyorum o testlere çocuğu doğurdum ama pozitif test sonucu görmedim:CüvCüv:

Benim gebelik testim şu an aynen en üst en sağdaki çok silik pembe çizgi gibi arkadaşlar.....fisfisfis

Testi 3-4 kez denedim hep aynı sonuç.....:bbo:

Arkadaşlar ilk defa 2. çizgi silikdi ama sevincimiz kursağımızda kaldı kimyasal gebelikmiş inşallah bidaki sefere benide listeye ekliyebilirsinizsenağlama

keşke benimkide seninki gibi olsa..
2 günüm geçti ama bugünkü test sonucum negatif.. (((((
hiçde geçmezdi adetim yaaa.. yıkıldım resmen, her nekadarda ümit etmiyorum diyip dursamda insan bu durumdayken çok istediğini daha çok anlıyo

2 gün çok erken idrarda 7-10 gün geçmesi gerekiyor bence bi kaç gün sonra gene yaptır inşallah sevindirici sonucu görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…