Tesettürlü Ailelerin Gidebilecegi Otel veya Pansiyonlar

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
Arkadaşlar bu konuyu bi arkadaşim için açtim kendisi tesettürlü eşi ve bebişiyle birlikte gidebilecekleri sakin,temiz , bayanlara özel havuzu yada plaji olan ayvalik ve civarinda pansiyon yada otel ariyorlar. Eger bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardiminizi bekliyoum...

• Konu Sahibi EU3
sevgili unvere ayvalıkta değil ama altınoluk"ta bi tane var Beyza Otel araştırıp gitmekte fayda var

• Konu Sahibi EU3
caprise otel var diye biliyorum.

• Konu Sahibi EU3
sevgili unvere ayvalıkta değil ama altınoluk"ta bi tane var Beyza Otel araştırıp gitmekte fayda var

canım dün baktım beyza otele gidenlerin yorumlarını okudum herkes olumsuz şeyler yazmış.. yinede teşekkür ederim

• Konu Sahibi EU3
bi arkadaş gökçe adayı tavsiye etti onu araştırıyorum şimdi..

• Konu Sahibi EU3
Valla oralarda var mı bilmiyorum ama Didimde Caprice olması lazım.

• Konu Sahibi EU3
gökçeada da pansiyonlar varmış geçen yıl arkadaş gitti koylarının bazıları çok sakinmiş tesetürlü bayanlar rahatlıkla girebilirmiş...

• Konu Sahibi EU3
Canim ayvaligi bilmemde o civarda gecen seneler ben gitmistim cok memnun kalmistim.Armutlu Tatil Koyu var evler var bir suru o kadar cok aktivite varki iki buyuk havuz bir acik biri kapali bayalara ozel deniz kenari yani aklina gelebilecek hersey var.Bir bak internetten istersen.

• Konu Sahibi EU3
bızde gokce adaya gıdecegız ıns
oralar musaıtmıs sanırım
ama pansıyona degılde bı aıle dostumuz davet ettı
pansıyonları bılemıyorum malesef

armutluyu biliyorum balayında ordaydık güzel sakin bi yer ama havuz işletmesini beynmedim 1,5 saatte bir havuzu boşaltıyolar temizliyolar sonra yine girmek için yine para veiosun o durum pek hoşuma gitmedi ama diğer organizasyonlar güzel tekne turlar gece eglenceleri konserler vs... ama arkadaşım da gitti oraya bu yıl farklı bi yer aryolar..

sevgili unvere sen ayvalık taraflarında dediğin için beyza otel olur demiştim.Biz geçen yıl club hotel asya daydık.İzmir karaburunda.Hayatımda yaptığım en güzel tatildi.İki tane oğlum var.Çocuklarla gidilebilecek çok rahat ve huzurlu bir ortamı var.Fiyatı da uygun.Ayrıca denizi muhteşem balıklarla birlikte yüzüyosun.Akşamları animasyon filan var hiç boş kalmıyosun.Dolu dolu tatil için ideal.

Antalyada şahin otel
didimde capris palace
gökçe var birde bildiğim hepsine gittim hepsini şiddetle tavsiye ederin..coksekeriremsu

didimde caprice palace var ama fiyatlar ucmus durumda söylim
8 gün için 2 double oda fiyati 9bin ytl civarindaydı.
o da sürekli müşterilere ozel indirim uygulanmış hali yani :mymeka:
terasa olimpik havuz yaptiririz daha iyi :dilcikar:

bızde gokce adaya gıdecegız ıns
oralar musaıtmıs sanırım
ama pansıyona degılde bı aıle dostumuz davet ettı
pansıyonları bılemıyorum malesef
Biz de annemle gideceğiz Gökçeadaya inşallah. Gizli Liman çok güzel ve temiza.s.

Beyza Otelde Annemle 2005 yılında 5 gün kaldık çok da memnun kaldık yalnız yenilenmiş odaları ısrarla istemelisiniz havuzbaşı animasyonları da süper:))

kızlar benim ablamda tesettürlü bu aralar onlarda tatil yeri arıyor ama şu haşema hakkında bazı soru işaretleri var ablamın..vucuda yapışıp yapışmadıgını cok merak ediyor aranızda kullananlar varsa biraz haşema hakkında bilgi verebilirmi bana acaba?

alanyada böyle secenekler cok ..bi kac misal..
sah -inn hotel
ilay alanis hotel
samira hotel
burc club
berra hotel

izmirdede israrla caprice thermal palaci tavsiye ederim.. erken rezervasyon yapildi fiyatlar cazip oluyor

ben haşema giyiyorum denize girerken ama ben ilk çıktığı zman almştm tek bi marka vardı ve araştırma seçeneğimde yoktu çıkınca yapışıyo vücuduma biraz kenarda oturmak zorunda kalıyorum kuruyana kadar ama yeni alan arkadaşlarım var hiç yapışmıyo diyen de var yapışıyo diyende o markaya bağlı hangi marka yapışmıyo bilmyrum maalesef:1no2:

cici-kız,cevap için tesekkürler

bu benim icin cok guzel bir bilgi en azından markaya gore değiştigini öğrenmiş oldum sayende bundan sonrası için biraz arastırma yaparsak birseyler buluruz zannediyorum.

Sadece ayvalık civarı sorulmuş ama ben bildiklerimi (ki hepsini biliyor sayılırım) yazayım, faydalanan arkadaşlar olabilir.

Beyza Otel - Altınoluk (idare eder diyorlar, ama sezonda gidilmezse soğuk oluyormuş yani temmuz - ağustos harici soğuk)

Club Asya - İzmir / Karaburun

Club Familia - İzmir / Çeşme (giden arkadaşlarım memnun kaldı)

Yeni Meltem Tatil Köyü - İzmir / Çeşme (Kadınlara ait havuzun yanı sıra yalnızca ve yalnızca kadınlara ait plajıda bulunmakta- başka hiçbir tesettür otelnde kadınlara ait plaj yok, ama otelin diğer özelliklerine vasat diyorlar)

Burç Club - Kuşadası (Gittim Mükemmel bir otel, kadınlara ait tesisi harika, şiddetle tavsiye edilir)

Caprice Palace - Didim / Aydın (Malum caprice, ablamlar gitti çok memnun kaldılar , ama artık daha iyi 5 yıldızlı oteller var)

İlay Alanis - Alanya ( Geçen sene gittik, oldukça iyiydi, ancak bu sene hizmet vermeyecek)

İlay Atlıbay - Alanya (O da İlay Turla anlaşmayı bozduğu için zannediyorum hizmette değil)

Sahinn Suit - Alanya ( Çok eski bir otel, sahinn paradise açıldığı için buraya yenilik yapmıyorlar, genede geçen seneden memnun kalanlar var )

Club Karaburun - Alanya ( Bu oteldende memnun kalındı)

Yeşil Öz Otel - Alanya ( Basit bir otel, fiyatı da çok uygun ama deniz kenarında olmadığı için erkeklere ait plajıda yok, idare eder, ama tatilden beklentisi olanlar gitmesinler )

Club Hotel Berr - Alanya (Korkunç bir otel, sakın gitmeyin, internet sitesinde göründüğü gibi bir yer kesinlikle değil, geçen sene gittik ve 1 saat içinde çıkmak zorunda kaldık)

Tulip Hotel - Alanya (Berr'le yanyana aynı korkunçlukta)

Club Samira - Alanya (İdare eder otellerden)

Demirtaş Huzur Otel - Alanya (Kadınlar havuzunun banyo küveti kadar olduğu aldığımız duyumlar arasında ve sitesindeki resimlerde bunu kanıtlar nitelikte)

Bera Otel - Alanya (Yeni 5 yıldızlı otellerden, müşteri memnuniyeti had safhada olduğu için çok güzel olduğunu düşünüyoruz,parasıda öyle tabiii)

ve Sahinn Paradise - Alanya (Paranız yeterliyse, düşünmeden evet diyeceğiniz bir otel, kadınlar kompleksinin içinde 5 tane havuzun yanısıra, sadece kadınlara ait sinema ve diskosu bile var )

Şimdilik aklımda olan bunlar. Bu otellerin hepsinin yalnızca ve yalnızca kadınlara ait havuzları var. Bilmeyenler için söylemiş olalım, o kadar güvenliki içeriye kameralı cep telefonu bile almıyorlar,6 yaşından büyük erkek çocukları alınmıyor, ve bayanlar havuzunun tüm çalışanlarıda bayan. (Bu otellerin ismini google' a yazın siteleri önünüze gelecektir )
Herkese iyi tatiller...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…