Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Son düzenleme:
günaydın kızlar...

terem bayıldım kıyafetlerine.. hepsi çok şık çok zarif... heleki çantan:):)

meryemcim seninde kazakların eşarpların çok hoş...

birde şampuandı sanırım mavi tunik çok yakışmış... annen ne akdar genç öyle yha ana kız ikinizede maşallahh...

En cok ayakkabina ve cantana bayildimm
Elbisende cok guzel tabiii üstünde paralansinn canimm
Güle güle giyy..opuyorumnanaktan

altini yapmassaniz sevinirim arkadaslar sohbete katilamiyorum bari resim paylasayim

altina kot etegimi giymistim ikisindede

Meryemce cokk sksin mahsallahh..
Hirkalarini cok begendimm özellikle sari olanini nirden aldin desemmmirmirmirmir
ya bende böyle esarplar kullanmak istiyorum
ama bir türlü rahat edemiyorum icinde sal kullanmaya alismisim daha kolay geliyomafoldumben

günaydın herkese elbiseni güle güle kullan ama benim tarzım değil öyle çiçekli böcekli şeyleri sevmem kumaş pantolon zaten hiççç giymiyorum hatta yok kumaş pantolonum :)

işte benim tarzımdan kareler ...ama altında kot pantolon olacak ..kotsuz çıkmam :)

Eklentiler

• $tunik_modelleri3.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $tunik_modelleri12.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $tunik_modelleri7.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 23

ben burdayım sekerım:)

hoşgeldin canım..

ben de pendiğe gelin geldim alışmak hepimizin kaderi inan
kaynarca da eşimin teyzesi var gittim bikaç defa ..
Rabbim yardım etsin hepimize inşAllah..
opuyorumnanaktan

vışşşşşşşşşşşşşşşşşşş anam kaydirigubbakcemile3
yakıyon terem

çantan tarzım değil ama güsel canım..ben böle pofuduk çantaları seviyorum :kedi:

kızlaaaaarrr
4 haftalık hamişimmmm

hayırlı olsun efsacım ...
rabbim nur topunu sağlıkla versn kucağınıza inşAllah..:CüvCüv:

diğer resim ekleyen arkadaşlar hepiniz çok cici olmuşsunuz..kaydirigubbakcemile5

meryem ,biricik saolun kızlar a.s.
annemi herkes ablam sanıyo zemuszemus annemle aynı beden giyiyoz :roflol:
inş bende ilerde onun gibi genç gösteririm :asigim:

terem ayakkabılarını çok beğendim güle güle kullan :1hug:

hepinize ayrı ayrı teşekkkür ederim kızlar..saolun daha güzelleri sizin olun inşallahopuyorumnanaktan

canım bende açıkken kottan başka bişi giyemezdim sonra kapanmama yakın iş dolasıyla kumaşa bi alıştım şimdi kot giyemiom...tabi klasik kumaş giymiorum boru paça modern kesim

hihoyyyt

terem aldıklar cook guzel gercekten ıyı gunlerde gıy canımm..

saol canım çok teşekkür ederimzemuszemus

kız terem nettin bacı sen öyle neler almışın hepside çok güzel hepside üstünde paralansın:dance::dance::dance:
ohh iyi etmişim ama çatır çatır giyiom şimdi..saol canım benmmmhihoyyyt

saol hemşom benm hwala=))

günaydın herkese elbiseni güle güle kullan ama benim tarzım değil öyle çiçekli böcekli şeyleri sevmem kumaş pantolon zaten hiççç giymiyorum hatta yok kumaş pantolonum :)

canım bende kapanmadan önce senin gibiydim hayatta kumaş giyemezdim ama kapanmadan az süre önce bi alıştım kumaşa şimdi wazgeçemiorum..klasik kumaşı bende sewmiorum boru paça modern kesim olacak:teytey:

kızlaaaaarrr
4 haftalık hamişimmmm

canım benm tebriklerr allah hayırlı ewlat nasip etsin..çok dikkat yiğenimizee:ecrin_bebek:

terem neler almissin canim ya cok güzeller cok zevklisin gercekten

saol canım benm bu bayramlık ve düğün mode=) benm tabirimle...daha güzelleri sizin olur inşallahopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…