Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

canim Painti ac
sonra istedigin resmi ac
kücültmek icin
yukarda secenekler felan var
BILD yaziyor onu ac (resim demek)

sonra 2 ci olarak STRECKEN / ZERREN YAZIYOR yani genisletmek, cekmek manasina geliyor
orayi aciyosun
sonra horizontal ve vertikal 100 % yaziyor
iksiinide 50 % yaparsan, kücültmüs oluyorsun resmi ve öyle kaydediyorsun
umarim anlamissindir :)

biraz resim atiyimda ortalik senlensinnnnnnn
canim cocukluk arkadasimla dügündeykene cekinmistik bunu
kahverengili olan benim zemuszemus

sultan esarplar pek güzel kiz sizde
dicerim tesekkür ederim senin gecenki esarbin ve eteginde pek hostu ama ben okadar kisa etegi giyemezdim ama görünüm süper tabi :)

nikoncan, cankizim sizleride öpüyroum tesekkürler

mizmiz pardüseni diger topikte görmüstüm gercekten öyle yerde cekilmisinden bin kat daha güzel üstünde

sampuan
masallah Allah bagislasin, ayrica annende genc kiz gibi sende ona cekmisin sanki

merhaba kızlar topikinizi yaklasık bır haftadır okuyorum resımlerınıze yenı aldığınız cıcılerı nasıl paylaştığınıza hayranlıkla şahıt oluyorum. dedımkı bu kızlar benı anlar. ben ( album resımlerınden bakabılırsınız) gayet acık saçık, mınılı askılı sacı boyalı asırı makyajlı bır bayanım. hayatımda hıc oruc tutmdım aldığım apdestler sayılıdır. son kurban bayramının 4. gununde annemı kaybettık o dakıkalarda anladım üç günlük dunya bunun ötesı berısı yok. ne ıcın bu suslenmeler ne ıcın puanmı toplayacağım, bonusmu kazanacağım??? ustelık gayet mutasıp bır ailede tek acık ben ıken. eşim asırı açıklığımdan son derece rahatsız ıken... karar verdım anı karar değil uzuncada dusundum. kapanıp dini vecıbelerımı yerıne getırmek ıstıyorum.pendıkte oturuyorum. cumartesı esım buyuk bır sevınçle karsıladı hadı pendığe ınıp kapalı kıyafetler alalım eşarp falan dedı. gittik ama bilmediğim bir giyim tarzı olduğundan beceremedım bişey. bı tekbırı bılırım ben, orayada gıttık ama heralde acık olduğumdan pek kaale alıp ılgılenmedıler bıle (((( zaten hıcte tarzım değildi biraz orta yaş işi gibi geldı. guzel spor genç işi bır tunık satan dukkan bulamadım ya(( en sonunda kazaklar var hemen hemen her mağazada satılıyor kalçayı kapatan örgü kazaklar mutlaka gormussunuzdur. baslangıc ıcın onlardan aldım 5tane falan. sonra bır eşarpcı bulduk hemen daldık içeri. baktım ne alıcam ne takıcam dıye, neyse gozume spor gozuken ve hep şal takan kızlarda cok hoşuma gıderdı bıde guzel bağlıyor bazıları. aldığım kazakları serım ve renklerıne uygun sal aldım eve geldım hemen denemelerım başladı meğer pasmınamı neymıs onlar cok kalın dola dola bıtmıyor onlar tesetturde kullanılmıyormu kızlar ya? acaba aranızda şal bağlayan kızlar varmı. ne tarz bağlıyorsunuz bi resim yapıstırabılırmısınız anlatarak. netten bağlama şekıllerıne baktım ama hep ipek tarzı eşarplar var hanı ucu üçgen olanlar.
ne bıleyım öyle işte bende gelmek ıstıyorum aranıza , kabul edersenız tabı

ayy canım benm ya maşallah rabbim daim etsin inaşallahh.bende senin gb olmuştum ilkten bak canım bende pendikteyim 19 mayıs caddesinde eser war çok güzel şeler bulabilirsin eşarp giyim herşey..bide zabıta binasını bilirsin tam karşısında ebra butik war ordada hoş şeler wardır..onun dışında pendik cumartesi pazarında harika eşarplar bulabilirsinn..lcw de güzel etekler oluo arada de factoda başladı öle şeler satmaya..etek pantalon alıp üzerine uzun elbiselerden giyebilirsin..senin adına nasıl sewindim anlatamam..başka sormak istediğin bişi olursa elimden geleni yaparım canım..bunları idrak etmen ne güzel..eşarp bağlamasına gelince zmanla öğreniceğin bişi canım..eşarpını ortadan üç.gen olucak şekilde katla tabi iç katı dış katına göre daha az olucak sonra önününden ayarlayıp çene altından iğneyle tuttur ve bağla canım daha sonra alıştıkça kendince bişiler katarsın:1hug:

hımmm soyledığın yerlere bakıcam canım cok sağol.tek sorun olan sey benım tek kulagım duymuyor. eşarpı bağlayınca duymam dahada azalıyor onu bu gun farkettım. kızın bırınde gormustum nasıl ıyı gozlemledıysen azda olsa yapabıldım :) şalla yapılıyor önce arkadan iğnelıyorsun sonra kalanı boynuna sarıyorsun boylelıkle kulağımın yarısı azda olsa acık oluyor. bu stılde rahat duydum o yuzden boyle modeller bulmam lazım. dediğin gibi ilk gun acayıp bağlıyordum :) şimdi her gun evde el alıştırması yapıyorum. sanırım dahada ıyı olmaya basladı:) içimde nasıl huzur nasıl sevınc var anlatamam basarıcam ınsallah.:lepi:

oyhh canım benm bende 10 ay önce kapandım ve bende de duyma açısından problem olduu ilk 2 ay ama sonra tamamen geçio ve seçiceğin eşarpların kalın olup olmamasına dikkat et daha rahat duyarsın..canım arkadan bağlama şekli boyun hatlarını olduğu gb gösterdiği için tesettüre uygun değildir istersen benm dediğim yönetmi dene eminim alışcaksındır

canım yanlıs anladın zaten bır kulağımda hasar var cocukluğumdan berı duymuyor. dediğin doğru aslında boyun hatları . hadı sımdı boğazlı kazak ama ya yazın
bu arada yazın nasıl cok sıkıntı oluyormu sıcak acısından. gercı ınce uzun kollu tunıkler var ondan alırız:)zemuszemus

yok canım Allah yardım edio..inan örtülü olduğun için daha az terliosun terini giydiğin pamuklular topluo zaten..dediğin gibi ince tunikler war ince kumaşlardan çok rahat oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…