Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok canım Allah yardım edio..inan örtülü olduğun için daha az terliosun terini giydiğin pamuklular topluo zaten..dediğin gibi ince tunikler war ince kumaşlardan çok rahat oluo

sende yenısın 10 ay olmus :) nasıl alısabıldınmı hemen? ben neden bukadar tedırgınım bılmıyorum. eşarbı takınca sankı o kafa bana ait değilmiş gibi oluyor. gercı eşim cok yakıstığını soyluyor. heralde yabancılık cekıyorum. cok istiyorum ama yaaa gercekten cok huzurlu olmalı...allah yardımcım olsunda yolumu acsın. (hepimizin)

ilklerde öle gelir canım ama onun huzurunu aldıkça daha da bağlanıosun..ben eşarbın yakışmadığı bi kişi bile tanımıorum eminim ki binkaç daha güzel olursun..ne güzel bak herkes destekte oluomuş hemen alışırsın canım..en güzeli kışın kapanmak çünkü alışma ewresi daha rahat oluo kışın

haklısın:))) yarın bende aldığım kazakları eklıyeyım:))) sende pendıktesın galıba. bankacımısın? bende kaynarcaya gelın geldım bostancıdaydım ve hala alışamadım buralara.

ewet canım bende pendikteyim ben merkezdeyim ama nasipse güzelyalı-esenyalıya gelin gidicem..hiç istemiorum oraları ama aşkım için artık..bankacıydım canım kriz vurmasaydımafoldumben alt-üst kaynarca?

ewet canım bende pendikteyim ben merkezdeyim ama nasipse güzelyalı-esenyalıya gelin gidicem..hiç istemiorum oraları ama aşkım için artık..bankacıydım canım kriz vurmasaydımafoldumben alt-üst kaynarca?

üst kaynarca maalesef canım.eşimin evı burdaydı kıra vermektense bızde buraya geldık ne yapcan. anamm krızde cıkarttılarmı kotu olmus. ne zaman gelın gıdıcen yakınmı:)))

aynen bizde kendi ewi war die mecbur..ewet canım ewlilik hazırlıkları yaprken çıkarttılar maleseff ahh ahh..ne zaman iş bulup çeyizimi tamamlarsam o zamn ewlencem canım malesef..sen ne kadarlık ewlisin

vallahi bayildim, hemen nazar deydirmeden masallah diyimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan
nazarim cok deger nedense kaydirigubbakcemile3
acayip cok begendim güle güle giy

saol canım benm daha güzelleri senin olsun inşallah he maşallah de benmde yıldızım çok düşüktür hemen nazar değer mazallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…