Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bir iki tarz tunik elbise attım size baştaki yeşil tarzı salaş kıyafetleri de seviyorum ben fizigi güzel olanda hoş duruyor

Eklentiler

• $dkny-jeans-tunik-pantalon.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 24
  • $H-amp-M-SONBAHAR-KIS-TUNIK-ELBISE-36-38-40-42-44-GRI__21246777_0.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $mango-sonbahar-elbise-modelleri.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 15
  • $200747225A000000_R_1.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 20
yorum yazan herkeseopuyorumnanaktan

efsanur tebrik ederim tatalım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allahm inş.:Saruboceq:

cankız ne tatalı olmusun canım esarbını hep böyle bağla bencezemuszemus
meryemcim cok cicisin kuzum

terem cüle cüle giyin cicişlerini canım

baska resim ekleyen varm bilmiyorum cok geri gidemedimm öptüm hepinizi incir tatlısı yaptım gelen vaamıı

burası da soğuk bir bardak kahve ii olacak sanırım işyerimde penceremden dışarıyı izliyorum ..

bayılıyorum böyle kasvetli havalara ,sonbahara bayılıyorum ,sonbahar bitti artık ama yine de seviyorum ben böyle havaları nedense ..yazdan nefret ederim ,hüzünlü mevsimleri seviyorum ...

bu havalarda bir fincan kahve ile etrafı izlemek ya da oturup tv izlemeye bayılıyorum keşke evde oslam

burada bir haftadir kar var cankizim hehe ama cok güzel dimi

mutfak robotu
örgü elbise cok güzel bayiliyom böyle örgü elbiselere ama cok fazla pantolon giymedigim icin parama kiyip alamiyom hehe

bursadan aldim balim benim sicacik hemde, daha güzelleri senin olsun, ben bunlari gecen sene kisin türkiyeden aldim ama bu tür modeller daha bu sene geldiler alamanyaya moda oldu c&a da falan bir cok cesidi var

kaydirigubbakcemile3

kizlar almanya buz gibi ben donuyorum yaaaaaaaaaaaaa, evde kalörferler sonuna kadar acik ama ben donuyorummmmmmmmmmmmm akannehir

aaahhh ahhh nede guzel olurdu kizz:kedi::asigim: senin sevdigin varimis benim kimisem yoggg :çok üzgünüm:
ah canim benim gel beraber takilalim

kizlar almanya buz gibi ben donuyorum yaaaaaaaaaaaaa, evde kalörferler sonuna kadar acik ama ben donuyorummmmmmmmmmmmm akannehir

aynen donuyorum kat kat giyiniyorum ama fayda yok evin ici böyle disarisi ohoooooo

ist da çok soğuk bugün ya :S bende sıkıldım ewde aşkımın yanına mı gitsem:asigim:

git tabi askina bende bugün belki nisanimla gidecegim kaynanam türkiyeden gelecek bugün bakam bana bisi getirmismi

tabi bizimkiler gitme demesse haftasonu kesin gideriz herhalde cünkü :)

gunaydın kılzar nabersınız. bende sabahın körü çıktım dısarı , artık tam anlamıyla kış gelmış :))))))))) cok sevıyorum kışı:) kızlar bu arada ciciler cok guzel gule bule kullanın insallah teremm cım o ayakkabıyı nerden aldın bayıldım be gülüm.. mutfak robotu:) n,ck,n süpermiş o son resım altın rengı tunık cok sık acaba markası ne nerde bulabılırız. beyaz pantolonla super durur bea

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…