Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

senağlama senağlama senağlama

canım sen nie ağlıon ama:gitme:

gideyim tabi ya canım da nasıl simit sıcak çay çekti anlatamam ya offffff 100 kg olçam bu gidişle

[gideyim tabi ya canım da nasıl simit sıcak çay çekti anlatamam ya offffff 100 kg olçam bu gidişle[/QUOTE]

kız nereye gıdıyorsun , eşin nerdeki? ohh hayuna bak canı sıkılınca gıdıor hemen kocişin yanına :)
benımkı yanımda gece çalışıyor gunduz evde.simdi dayanamadı bıraz uyudu bende hemen daldım nete.:jeyyar:

kiizlaaar ben birazdan cikicam, arkadasima gidicem
cocukluk arkadasim 10 cu ayda evlenmisti türkiyeden, bursaya gelin gitti kendi memleketine :sinifsinif:
simdi ziyarete gelmis buraya, cook mutluyum cooook özledimmmmm. hasret gidermeye gidiyim azcik Şeniz

benimde en sewdiğim mewsim kıştır..hele bazen alır başımı çıkarım tel.ide kapatırım düşünerek yürürüm rüzgarın sesiyle beraber..
neomarinden aldım canım deıchmann die bi mağaza war ordan görür görmez aşık olmuştum zaten..:asigim:

hamarat gelin seni ör örr

nasil aglamim canim, siz ne güzel takilionuz sevgilinize nisanliniza
biz yanliz takilioz klava::gitme:

allah tez zamanda hayırlı kısmetler wersin canım sana ve isteyen herkese:asigim:

[gideyim tabi ya canım da nasıl simit sıcak çay çekti anlatamam ya offffff 100 kg olçam bu gidişle

kız nereye gıdıyorsun , eşin nerdeki? ohh hayuna bak canı sıkılınca gıdıor hemen kocişin yanına :)
benımkı yanımda gece çalışıyor gunduz evde.simdi dayanamadı bıraz uyudu bende hemen daldım nete.:jeyyar:[/QUOTE]

Allah mı söletti kızzz bi daha ewli değiliz sözlüyüz henüz..bakalım düğün ne zaman olur..sözlüm yunus emre kültür merkezi war ya orda nikah salonunda:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…