Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Parecim inşallah bende varım canım
Benim niyetim.
Allah'ım Cemile kulunun evine ve ailesine sağlık,afiyet nasip et.borclari ödeme kolaylığı ver evimizi bereketlendir.
Amin diyen tüm kardeşlerimin duasını kabul et.
Niyetiyle okursanız sevinirim

MssPARE canım bende bugün yarın regli olacağım kuzum umarım bir daha ki dua gruba inşallah çok güzel dualar paylaşmışsın 1 kişiye okursak günlük çok güzel olur Rabbim duaları kabul etsin inşallah parişş

Okudum Allah kabul etsin

Bir kişiye okuyacağız zaten ve özel günde okunan dualar bunlar linacim
Tabiki yine sen bilirsin
Listeye ekleyim mi yada ne yapayım bilemedim
Canım başka duada okuruz demişin bide bir kişiye okursak demişin anlamadım canım

canım hergün 1 kişi olursa katılmak isterim

Allah’ım Filiz kulunun kızını sana inanan peygamber efendimize inanan kitabımıza inanan salih kullarından nasip eyle yarabbim. Vatanına annesine babasına hayırlı evlat olmasını, sağlıkla sıhhatle huzurla büyümesini, sağlıklı uzun bir ömür geçirmesini, akıllı oturaklı kendini bilen aklı selim,vicdan sahibi, çalışkan bir insan olmasını nasip eyle yarabbim. Onu büyütme yolunda bana ve eşime sabır, sıhhat ve sağlık ver Allah’ım. Tüm annelerin evlatlarını iyi insanlarla karşılaştır evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakma yarabbim. Amin.

Canım sordum mu hatırlamıyorum yeni okumada varmısın ekleyim mi
Kuzum gördüm de başka sefere inşallah bundan sonrakine katılırım bebişin diş sıkıntıları başlayacak fırsat bulamam bakarsın geciktiririm bişey olur bi sonrakine katılmak isterim Allah razı olsun vesile oldun

Okudum canım
Rabbim niyetlerini kabul etsin

Okudum pare Allah kabul etsin inşallah arkadaşlarımızın niyetini

Noisy Girl ve PiXiEE arkadaşlarımın niyetine okudum.Allah kabul etsiin çiçeğimm MssPARE

Yeni dua grubunda olmak istiyorum MssPARE mm günde kaç derseniz bana olur. Niyetimi tekrar düzenleyip yazıcam.Ne güzel dualar seçmişin ellerine sağlık

Niyetim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı Bi evlat inşallah

Adım Esra , Allahim sen benim aileme sevdiklerime sağlık huzur mutluluk ver. Evimize helal kazanç ve bereket ver.Ailemin ve sevdiklerimin acısını bana yaşatma.

Bana ve gönülden isteyen herkese kolaylıkla hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle.Ve devamında sıkıntısız bir gebelik nasip et.Allahım sen yardıma muhtaç olan insanları zor durumda olan insanları feraha kavuştur.Onları daraltma.Kızkardeşimin hayırlı bir evlilik yapmasını ve Kpss’den iyi puan alıp atanmasını erkek kardeşimin iyi bir üniversiteye gitmesini nasip et.Ona güzel ahlak ver.

Kazasız belasız Türkiye’ye dönmemizi görevimizin başına geçmeyi nasip eyle
Vatanımıza milletimize kolaylık ver. Covid belasından bizleri kurtar.Ahiretimizi kolay eyle.Duama ortak olan bütün arkadaşlarımın gönlünden geçenleri kabul eyle. Günahlarımızı affet bizleri bağışla.Amiiinn MssPARE
Biraz uzun oldu ama napım Hakkınızı helal edin

Okundu listesi hatırlatma etiketi

Noisy Girl ve PiXiEE

1. RedGirl /nick ile
2. M MaviMabellee / Nesibe
3. M Msspinkie /nick ile
4. Madammor / Merve
5. M Migrenben /Özge
6. MelayMeltem /meltem
7. coconatt .../Aysel

8. Cookiie / Özge
9. MssPARE /yasemin
10. Minnosprenses ve kv.. /Melike
11. Catlak-kurabiye /Merve
12. Tiniminimavihanim / Esra
13.@Kubraclnareymenmfthbyrktr / Kübra
14. bir mucizee / fatma
15. Y yagmurdansonra /zeynep nehir
16. @Ada-anne / nick ile
17. Merayyy /Merve
18. BlueBerry4268 /Rümeysa
19. Saliha40 ... /Saliha
20. G Gunesinyuzu / nick ile
21. ezgiisel / Ezgi
22. Noisy Girl / Öznur
23. PiXiEE /Filiz
24. Bal0ncuk /nick ile
25. evhayalim / nicki ile

G Gunesinyuzu ve ezgiisel
Okumayan

MelayMeltem

Pambıh bu yaa

Kuzum helal olsun tinnosum
Amin bu ne güzel dua amin bitanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…