Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE canım beni ekle.Niyetim:Rabbim herkesin ve benim evladımı salihlerden eylesin, gelişimini yaşıtlarına yetiştirsin,bilinçli, aklı başında, algısı açık etsin,ömrünü İslamiyete adasın,din uğruna hizmetleri olsun.

Oudum dualadim Allah kabul etsin

MssPARE bende varım canım
Duam şöyle : ülkemizin salgın ve ekonomik anlamda feraha ulaşmasını istiyorum .
Oğlumun hayırlı sağlıklı ömrü olsun aileme sevdiklerime sağlık huzur mutluluk bereketli rızık versin Rabbim

Ben okurum

Ben katılırım Allahın izniyle günlük 1 kişiye okusak daha iiyi

Parem bende varım 1 kişiye okuyalım

Pareee Niyetimi yazayım hemen;
Adım Ezgi, Allahim sen benim aileme sağlık huzur mutluluk ver. Evimizin bolluğu bereketi artsın. Annemi babamı başımdan eksik etme. Kardeşlerime işlerinde kolaylık ver. Ablama ve gönülden isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlat nasip eyle. Allahım sen yardıma muhtaç olan insanları zor durumda olan insanları feraha kavuştur. Bu sene gireceğim KPSS icin atanmamı mesleğimi elime almayı nasip et. Sınava girecek bütün öğrencilere kolaylık ver. Duama ortak olan bütün arkadaşlarımın gönlünden geçenleri kabul eyle. Günahlarımızı bağışla, tövbelerimizi kabul eyle. Ahirette yardımcımız ol Allah’ım.
Aminn.

Okudum Allah kabul etsin

Parem okudum inşirahım kaldı müsait olunca okurum onlarıda Allah kabul etsin

MssPARE düzenleme yapayim hatta bir yakinim için Allah tan şifa diliyorum. Sağlık, aile içinde huzur, mutluluk, feraha ermek ve hayırla sağlıkla oturacagimiz gönlümüze göre geniş ferah bir eve sahip olmak nasip olsun inşallah. Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah

Ben varim dualar güzel kısa ister günlük 2kişi ister 1kişi çoğunluk ne derse olur bana uyar
Niyetimi duamıda en kısa sürede yazacağım canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…