Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Kızlar ben smdi yanlış anlamadım dimi pzrtesi günü bu 6 duayi okuyacağım hergun Bi kişi ye okucam en baştan baslayarak kaç kişi var hakka girmek istemiyorum yanlış anlamaktan korkuyorum 😁
Screenshot_20220212-200829_Chrome.jpg

Esoş her niyette level atliyor kankişim ben de hep ayni niyet🤣 parecim benim niyetim yine ayni🤗
Ya iyi tanıdım ya tinosum cokntatli ve her duasında herkese dua eder 💋💋🥰🥰

Bu dua grubu bir çok güzel arkada esinleme vesile oldu mabelyamm🌷🌷😍😍
Tamam canım aynı niyet yazarım yinede dua yaklaştıkça sorarım

Kızlar ben smdi yanlış anlamadım dimi pzrtesi günü bu 6 duayi okuyacağım hergun Bi kişi ye okucam en baştan baslayarak kaç kişi var hakka girmek istemiyorum yanlış anlamaktan korkuyorum 😁Eki Görüntüle 3005302
32 kişi var canım ama daha bakmayanlar var belki çıkan belki listeye girenler olucak pazartesi daha net olur
BIr kisiye okunucak çünkü 3 aylar olunca herkesin duası hatm-i var canim

Kuzum helal olsun tinnosum
Amin bu ne güzel dua amin bitanem 🌷🌷🤲🤲
Sen olmasan bunların hiçbiri olmaz Parişiim :KK60::KK36:
Esoş her niyette level atliyor kankişim ben de hep ayni niyet🤣 parecim benim niyetim yine ayni🤗
Kankam diğer türlü rahatsız oluyorum herkese hitap etsiinn dualarımız kabul olsun mabellam:KK74:
Ya iyi tanıdım ya tinosum cokntatli ve her duasında herkese dua eder 💋💋🥰🥰

Bu dua grubu bir çok güzel arkada esinleme vesile oldu mabelyamm🌷🌷😍😍
Tamam canım aynı niyet yazarım yinede dua yaklaştıkça sorarım
Bendee senii paremm iyikii😍😍🌺🌺

Bir kişiye okuyacağız zaten ve özel günde okunan dualar bunlar linacim
Tabiki yine sen bilirsin
Listeye ekleyim mi yada ne yapayım bilemedim
Canım başka duada okuruz demişin bide bir kişiye okursak demişin anlamadım canım
Canım başka dualar yaptığında inşallah katılırım regl olacağım çünkü o yüzden kuzim listeye ekleme bu sefer ki dua grubuna Larissa🥰😍🍒🥲 umarım anlatabildim inşallah 🤣🤣🤣

X