Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Emeğine sağlık canım

Yeni dua grubu

1. RedGirl /niki
2. M MaviMabellee / Nesibe
3. M Msspinkie /niki
4. Madammor / Merve
5. Stephanie Valentino /
6. Dutt /Özge
7. MelayMeltem /
8. coconatt .../Aysel
9. @Kestanesekeriiim /
10. Cookiie / Özge
11. MssPARE .../yasemin
12. Minnosprenses ve kv.. /melike
13. Catlak-kurabiye / Merve
14. Tiniminimavihanim / Esra
15. Eymen-in Clnar-in Annesi / Kübra
16. G Gunesinyuzu /
17. Y yagmurdansonra /
18. @Ada-anne /
19. M merayy /Merve
20. BlueBerry4268 /Rümeysa
21. Saliha40 ... /Saliha
22. nevayildirim /
23. ezgiisel /
24. Ecemhasan35677 / Hatice
25. Noisy Girl /

Kızlar yeni dualarımıza pazartesi günü başlıyalım insallah

O zamana kadar isminizi ve niyetlerinizi lütfen özele yada buraya etiket ederek yazın ki sıranız gelince ona göre duayla birlikte okunucak niyetlerinizi ekleyim..

Ilk sırada

RedGirl
M MaviMabellee arkadaşımızla devam edicez
Yine iki kişi olarak devam edelim ..kızlar niyetlerinizi yazın pazartesiye hazırlayayım

Allah izin verirse pazartesi ilk okuma listemizi paylaşıcam yeni katılan arkadaşlar var bildirimleri takip etsinler ..

Emeğine sağlık benim niyetim aynı kuzum. İsmim de değişmedi şükür

Allah razı olsun. Niyetim içimin feraha ermesi, kalbimin huzur bulması. İsmim Tuğba.

Benim niyet aynı canım. Hayırlısı ile yaşadığım şehrin hastanelerinden birine atama çocuklarımla sağlıklı huzurlu bir hayat, düzenli gece uykuları ve bir de çok beğendiğiniz bir ev var Allah onun gibi güzel bir ev nasip etsin. Amin onu da ekleyin bari

Amin inşallah gerçek olur duaların canım ekledim.insallah pazartesi okumalara basliycagiz

Ben de okudum parem Madammor ve @Mavera4268 Allah kabul etsin

Benim adım yok

İnşallah parem günüm gelince yazayım niyeti de Rabbim kabul etsin cümlemizin duasını

Kuzum benim niyetim oncekiyle ayni MssPARE m

Esra arkadaşımızın dileği...

Rabbim evimizden huzuru eksik etmesin. Hayırlı zamanda en kolay yoldan sağlıklı bir şekilde evlat sahibi olmak istiyorum.Bu ay bana pozitif haber almayı hayırlısıyla nasip etsin. Bu yolda bekleyen bütün kardeşleriminde benim de sonumu hayırlı etsin...Rabbim Sen ol dersin olur... Niyetiyle
MssPARE mm niyetim bu şekilde canıımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…