Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

İnşallah cnm hayırlı haberler al en kısa zamanda hayırlısıyla

Amin aminnn alacaz o haberleri kuzum

Allah kabul etsin bütün dualarımızı..Niyetim aile içinde huzur, mutluluk, feraha ermek ve hayirla sağlıkla oturacağım güzel bir ev..

Rabbim evlatlarima eşime aileme sevdiklerime ve tüm müslüman kardeşlerime sağlık huzur bereket ihsan etsin. Sağlıcakla kızımı kucağıma almak nasip etsin
Hayirlisi ile güzel bir yere taşınabilmeyi nasip etsin sabrımızın mükafaatını versin bizlere Duama amin diyen tüm dua arkadaşlarımın dualarınıda kabul eylesin...

MssPARE Niyetim budur Allah razı olsun hepinizden.

Ev mi istiyorsunuz.

bakıyorum çok teşekkür ederim
canım niyetim
Adım Filiz.
Allah’ım Filiz kulunun kızını sana inanan peygamber efendimize inanan kitabımıza inanan salih kullarından nasip eyle yarabbim. Vatanına annesine babasına hayırlı evlat olmasını, sağlıkla sıhhatle huzurla büyümesini, sağlıklı uzun bir ömür geçirmesini, akıllı oturaklı kendini bilen aklı selim bir insan olmasını nasip eyle yarabbim. Onu büyütme yolunda bana ve eşime sabır, sıhhat ve sağlık ver Allah’ım. Tüm annelerin evlatlarını iyi insanlarla karşılaştır evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakma yarabbim. Amin.

Emegine saglik okunan dualar hurmetine kimin ne dilegi varaa gercek olur insallah.Öyle güzel bişeye vesile olmuşsun ki Rabbi seninde gönlündekini hayirlisiyla basip etsin insallah

MssPARE ben ismimi yazmamışım Öznur

benim dileğim annemin ve babamın bir an önce sağlıklarına kavuşması ve rabbim'in bana sağlıklı bir gebelik ve hayırlısıyla doğru ve hayırlı zamanda eşimle bana sağlıklı bir evlat nasip etmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…