Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Esra arkadaşımızın dileği...

Rabbim evimizden huzuru eksik etmesin. Hayırlı zamanda en kolay yoldan sağlıklı bir şekilde evlat sahibi olmak istiyorum.Bu ay bana pozitif haber almayı hayırlısıyla nasip etsin. Bu yolda bekleyen bütün kardeşleriminde benim de sonumu hayırlı etsin...Rabbim Sen ol dersin olur... Niyetiyle
MssPARE MssPARE mm niyetim bu şekilde canıımm😍💜
İnşallah cnm hayırlı haberler al en kısa zamanda hayırlısıyla 🤲💖

Esra arkadaşımızın dileği...

Rabbim evimizden huzuru eksik etmesin. Hayırlı zamanda en kolay yoldan sağlıklı bir şekilde evlat sahibi olmak istiyorum.Bu ay bana pozitif haber almayı hayırlısıyla nasip etsin. Bu yolda bekleyen bütün kardeşleriminde benim de sonumu hayırlı etsin...Rabbim Sen ol dersin olur... Niyetiyle
MssPARE MssPARE mm niyetim bu şekilde canıımm😍💜
Amin aminnn alacaz o haberleri kuzum🥰🤲

Yeni dua grubu

1. @RedGirl /niki
2. M MaviMabellee / Nesibe
3. @Msspinkie /niki
4. Madammor Madammor / Merve
5. @Stephanie Valentino /
6. @Buralardutluuugdu /Özge
7. MelayMeltem MelayMeltem /
8. @coconatt.../Aysel
9. @Kestanesekeriiim /
10. @Hogwartss / Özge
11. MssPARE MssPARE .../yasemin
12. @HeLLaa ve kv.. /melike
13. @Catlak-kurabiye / Merve
14. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra
15. Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi / Kübra
16. G Gunesinyuzu /
17. Y yagmurdansonra /
18. @Ada-anne /
19. @merayy /Merve
20. @BlueBerry4268 /Rümeysa
21. Saliha40 Saliha40 ... /Saliha
22. @nevayildirim /
23. @ezgiisel /
24. @Ecemhasan35677 / Hatice
25. Noisy Girl Noisy Girl /

Kızlar yeni dualarımıza pazartesi günü başlıyalım insallah

O zamana kadar isminizi ve niyetlerinizi lütfen özele yada buraya etiket ederek yazın ki sıranız gelince ona göre duayla birlikte okunucak niyetlerinizi ekleyim..

Ilk sırada

@RedGirl
M MaviMabellee arkadaşımızla devam edicez
Yine iki kişi olarak devam edelim ..kızlar niyetlerinizi yazın pazartesiye hazırlayayım

Allah izin verirse pazartesi ilk okuma listemizi paylaşıcam yeni katılan arkadaşlar var bildirimleri takip etsinler ..
Allah kabul etsin bütün dualarımızı..🤲🏻Niyetim aile içinde huzur, mutluluk, feraha ermek ve hayirla sağlıkla oturacağım güzel bir ev.. ❤️

Rabbim evlatlarima eşime aileme sevdiklerime ve tüm müslüman kardeşlerime sağlık huzur bereket ihsan etsin. Sağlıcakla kızımı kucağıma almak nasip etsin💝
Hayirlisi ile güzel bir yere taşınabilmeyi nasip etsin sabrımızın mükafaatını versin bizlere 🤲🏻 Duama amin diyen tüm dua arkadaşlarımın dualarınıda kabul eylesin...

MssPARE MssPARE Niyetim budur🤗 Allah razı olsun hepinizden.

Rabbim evlatlarima eşime aileme sevdiklerime ve tüm müslüman kardeşlerime sağlık huzur bereket ihsan etsin. Sağlıcakla kızımı kucağıma almak nasip etsin💝
Hayirlisi ile güzel bir yere taşınabilmeyi nasip etsin sabrımızın mükafaatını versin bizlere 🤲🏻 Duama amin diyen tüm dua arkadaşlarımın dualarınıda kabul eylesin...

MssPARE MssPARE Niyetim budur🤗 Allah razı olsun hepinizden.
Ev mi istiyorsunuz.

bakıyorum çok teşekkür ederim 🥰
canım niyetim
Adım Filiz.
Allah’ım Filiz kulunun kızını sana inanan peygamber efendimize inanan kitabımıza inanan salih kullarından nasip eyle yarabbim. Vatanına annesine babasına hayırlı evlat olmasını, sağlıkla sıhhatle huzurla büyümesini, sağlıklı uzun bir ömür geçirmesini, akıllı oturaklı kendini bilen aklı selim bir insan olmasını nasip eyle yarabbim. Onu büyütme yolunda bana ve eşime sabır, sıhhat ve sağlık ver Allah’ım. Tüm annelerin evlatlarını iyi insanlarla karşılaştır evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakma yarabbim. Amin.

Yeni dua grubu

1. @RedGirl /niki
2. M MaviMabellee / Nesibe
3. @Msspinkie /niki
4. Madammor Madammor / Merve
5. @Stephanie Valentino /
6. @Buralardutluuugdu /Özge
7. MelayMeltem MelayMeltem /
8. @coconatt.../Aysel
9. @Kestanesekeriiim /
10. @Hogwartss / Özge
11. MssPARE MssPARE .../yasemin
12. @HeLLaa ve kv.. /melike
13. @Catlak-kurabiye / Merve
14. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra
15. Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi / Kübra
16. G Gunesinyuzu /
17. Y yagmurdansonra /
18. @Ada-anne /
19. @merayy /Merve
20. @BlueBerry4268 /Rümeysa
21. Saliha40 Saliha40 ... /Saliha
22. @nevayildirim /
23. @ezgiisel /
24. @Ecemhasan35677 / Hatice
25. Noisy Girl Noisy Girl /

Kızlar yeni dualarımıza pazartesi günü başlıyalım insallah

O zamana kadar isminizi ve niyetlerinizi lütfen özele yada buraya etiket ederek yazın ki sıranız gelince ona göre duayla birlikte okunucak niyetlerinizi ekleyim..

Ilk sırada

@RedGirl
M MaviMabellee arkadaşımızla devam edicez
Yine iki kişi olarak devam edelim ..kızlar niyetlerinizi yazın pazartesiye hazırlayayım

Allah izin verirse pazartesi ilk okuma listemizi paylaşıcam yeni katılan arkadaşlar var bildirimleri takip etsinler ..
Emegine saglik okunan dualar hurmetine kimin ne dilegi varaa gercek olur insallah.Öyle güzel bişeye vesile olmuşsun ki Rabbi seninde gönlündekini hayirlisiyla basip etsin insallah

MssPARE MssPARE ben ismimi yazmamışım 😏 Öznur

benim dileğim annemin ve babamın bir an önce sağlıklarına kavuşması ve rabbim'in bana sağlıklı bir gebelik ve hayırlısıyla doğru ve hayırlı zamanda eşimle bana sağlıklı bir evlat nasip etmesi :KK23:

X