Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Anladim canim. Saban ayi esmalari Yâ Latif, Yâ Rezzak, Ya Aziz ya o yuzden gozunden kacti sandim ama siz bunlari okuyorsaniz tamam o zaman.

Katilmak isterim canim.

Baska gruplarımda var yetistiremem Allah kabul etsin dualarınızı

Okudum bebek

Bitanem ben yetişemiyom 8000 lik ya fettah hatmi de çekiyom bu sefer katılamıcam

Anladim canim. Saban ayi esmalari Yâ Latif, Yâ Rezzak, Ya Aziz ya o yuzden gozunden kacti sandim ama siz bunlari okuyorsaniz tamam o zaman.

Katilmak isterim canim.
Saban ayı esmalari var evet ama ilk on gün basi ortası on gün ve son on gün esmaları var ve biz her gün bir kişiye okuma yapıyoruz on gün on gün sayıları grup durumuna uymuyor ya hepsini çekeceğiz ya on gün farklı farklı esma oda on arkadaşa aynı on arkadaşa farklı esma denk gelicek oda hak olmayacak o yuzden o esmaları yazmadım

Burdakesmaları dileklerinmz için kendimize ozel duamız

Şuan ki listemizde 3 Aylar duamız var
Aynı zamanda dilekleriniz için

Innallahu semiun alim duamiz ve
YA muhyî okuyoruz

Bu iki dua özel duamiz dilek istek duamız

Yanı hem 3 aylar için hemde dilekleriniz için okuma yapıyoruz

Sadece 3 aylar duaları değil yani

Tamam listeye ekliyorum

Parem bende yetişemem sanki fettah hatmine katıldım. Hakka geçmek istemiyorum. Birdahaki sefere katılayım inşallah

Canım başka gruplarda var biraz fazla bana da

Parişimmm Ben katılırım kuzummm nasip oldu şükür Şaban ayında kuzum hergün demişsin kişi sayısına göre mı çekiyoruz yoksa 30 gün boyunca mı çiçeğim

Parişimmm Ben katılırım kuzummm nasip oldu şükür Şaban ayında kızım hergün demişsin kişi sayısına göre mı çekiyoruz yoksa 30 gün boyunca mı çiçeğim
Ben 20 kişi olsun kapaticam çünkü ramazan ayında hatim yapalım diyorum farklı dualar olsun istiyorum canım

Adet zikir çekmeye engel değildir. Adet iken kuran okunmaz, namaz kılınmaz vs onun dışında dua ve zikir çekebilirsiniz

Tamam beybisiiii birşey kafama takilirsa tinniye sana sorarım çiçeğim ne zaman başlıcazzz
Lenamm devam eden grup var ya 4 5 gün sonra inşallah
O zamana kadar etiket yapamak istediğin varsa yapabilirsin 18 20 kişi olalım yeter

Tiniminimavihanim tinnosum fıstığım etiket etmeknistediklerin varsa 18 20 tammaliyalim yavru kuş

Tamam kuzum etiket edeyimm parişimmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…