Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Merhaba kızlar

Kızlar dualarımız bunlar inşallah recep ayı boyunca bu duaları okuyalım rabbim kabul etsin ramazan ayında hatim ve başka tesbihlerimiz olucak ... inşallah

Bu dualarda varım listeye ekleyin derseniz listeye ekleyim..eğer istemiyorum diyorsanız bunu da yazarsanız sevinirim..

Her listede yazıyorum bir kaç gün listede olup sonra okumalara gelmeyenler oluyor yarim kaliyor sitede online olup ne bildirimlere ne etiketlere cevap vermeyenler oluyor bu hak bu vebal bazı dualar sayıyla okunuyor lütfen böyle olucaksa listeye hiç girmeyin ‼

dualar bunlar kararınızı verin 3 ayları ibadetle duayla geçirelim herkesin rabbimden istediği var dertlerimize dualarımıza ortak olalım birlik olalım ...

Miraç kandilinde Bakara süresinin son iki ayet-i indirilmistir peygamber efendimize pek çok sevabı ve fazileti vardır ve recep ayinda okunucak dualar arasındadır .. "Amenerrasulu süresini "okuyalım

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

Recep ayı peygamber efendimiz benim ayim demiştir bolca çokça salavat getirilmesinin hem sevabı hem faziletleri vardır ve mahşerde peygamber efendimizi ananların yanında gölge gibi duracağını ve onlara şahitlik yapacağı dile getirilmiştir..

Peygamberimize Salâvat...

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Anlamı:
Yüce Allah'ım Resulün ve kulun olan Hazreti Muhammed'e salat (rahmet eyle) Mümin olan bayan ve erkeklere Müslüman olan bayan ve erkeklere de sen merhamet eyle ya rabbim.

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

Anlamı:
Yüce Allah'ım Sevgilimiz büyüğümüz Peygamberimize evladu iyaline ve ashabına salatu selam eyle. (Selametlik ver, rahmet eyle)

Esma-ül-hüsna...

100 kez Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100 kez Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100 Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

1. duamız..Amenerrasulu duamız 7 kere okuyacağız

2.duamiz..ilk salavat-ı şerif 10 kez okuyacağız
3. duamız ...salavat-ı şerif 100 kez okuyacağız
4. duamız ..esmalarimiz her birini 100 kez okuyacağız

Dualarımız bitiyor..

ezgiisel
Sohrab ...listede
PiXiEE ....listede
mavikelebek34
MssPARE ...listede
@Ada-anne ....listede
Cookiie
bir mucizee
Tiniminimavihanim ...listede
M Migrenben

Minnosprenses kv
Madammor
Feminas
M MaviMabellee .....listede

Cemoos
BlueBerry4268
Jawlensky
Bal0ncuk
Saliha40
Y yagmurdansonra ...listede
Hali .....listede
M Mavi Menekse
Taze fasulye
RedGirl
.........
Wilma11
Jou
bir mucizee
Fatmazell
Lna16
Noisy Girl
sebo
G gunces ...listede
Ssevincli
Sadelikherseydir
Merayyy

Eymen-in Clnar-in Annesi
Nefes0858
@Bidar Sultan
greyfurt
@Zeynebim2020
Aktif Lora
gulumser43
L a v i n
A R Y A
agustos72
OraEtLabora
Meral01
Ballikabak
Birbasak

Parecim bana dualar fazla gelecek canım.
Diğer dualarım var yetisemem.
İnşallah bundan sonraki dua grubunda yine birlikte oluruz

Çok isterim böyle dua gruplarında olmayı , canımmm şuan adetim okuyabilirmiyim bilgi sahibi değilim . Adetim bitince bir günde okurum zaten

Ben varım lakin başlarken bana özelden mesaj attınız. Çünkü biraz acemiyim dikkat edemiyorum arada kaynamasın. Birde başlama ve teslim saati bildirirseniz sevinirim..

M MaviMabellee arkadasımıza okudum Rabbim dualarımızı kabul eylesin

Yeni listede olamayacağım maalesef baska dualarım var..

Kuzum yatılı misafirlerim olucak şu sıralar ve bu yüzden bir süre dua gruplarına katılamayacağım rabbim sizin ettiğiniz duaları kabul etsin inşallah

Hergun okuyacağız bunları degilmi canım yetişemem diye korkuyorum başka dualarım da var katılmakda istiyorum aslında

Merhaba.. Yeni liste başladiginda katilmak isterim şu an regldim zaten iyi oldu :) tesekkür ederim vesile icin MssPARE
4 5.gün sonra okumalara başlayacağız canım o zamana düzelirsin inşallah
Hergun okuyacağız bunları degilmi canım yetişemem diye korkuyorum başka dualarım da var katılmakda istiyorum aslında
Evet her gün okuma olucak
Yanı ne diyeyim devam eder yaparım dersen ekleyim

Ben varım lakin başlarken bana özelden mesaj attınız. Çünkü biraz acemiyim dikkat edemiyorum arada kaynamasın. Birde başlama ve teslim saati bildirirseniz sevinirim..
Bildirimlere dikkat et canım özele başlayacağımız zaman atarım inşallah unutmam ama bildirimlere izle listeyi daha duzliyecem 4 5.gün sonra başlıyoruz

Teşekkür ederim canım yeni listede yokum ben de

4 5.gün sonra okumalara başlayacağız canım o zamana düzelirsin inşallah

Evet her gün okuma olucak
Yanı ne diyeyim devam eder yaparım dersen ekleyim
Rabbim kabul etsin inşallah bi dahaki duaya katılırım inşallah

Canim cok guzel olmus ama tesbihler recep ayinin tesbihleri, biz saban ayina girecegiz. Gozunden kacmis olabilir diye yazmak istedim. ❤

Okudum Amin. M MaviMabellee cim amin

Tamamdır kuzuumm yazmışın zatenn varım

Canim cok guzel olmus ama tesbihler recep ayinin tesbihleri, biz saban ayina girecegiz. Gozunden kacmis olabilir diye yazmak istedim. ❤
Saban ayı salavatrlarimiz var canim salavat çekiyoruz bide biz her dua grubunda esma cekiyoruz ve amene rasulü okuyacağız miracta indiği için gözümden kaçmadı

Sonuçta salavat çekeceğiz esma çekeceğiz inşallah katılmak istersen ekleyim

Sadece şaban ayı yerine recep yazzmışım salavatlari paylaşırken o kadar ama dualar salavat her zaman her an çekilecek dualar ve esmalar ve her akşam okuduğumuz amenerasulu duamız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…