Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Adet deılım, dogum sonrası ufak lekeler devam ediyor ara ara.. Amenerrusulu okunacakmıs, onu da ezberden okumam da sıkıntı yokmus 🌸 tesekkür ederim 🙏🏻
Ah rica ederim kuzum ne demek seninki özür kabul edilir Allah'ın izni ile kuzum namaz kılınması için 10 günü adet geçince özür oluyor ya lekeler gelince onun gibi düşün için rahat olsunnnnn 🥲🌺🌺🌷😍

Ah rica ederim kuzum ne demek seninki özür kabul edilir Allah'ın izni ile kuzum namaz kılınması için 10 günü adet geçince özür oluyor ya lekeler gelince onun gibi düşün için rahat olsunnnnn 🥲🌺🌺🌷😍
Aynen bende öyle dedim kusur la adet farklı oluyor

😇Merhaba kızlar

Kızlar dualarımız bunlar inşallah recep ayı boyunca bu duaları okuyalım rabbim kabul etsin ramazan ayında hatim ve başka tesbihlerimiz olucak ... inşallah

Bu dualarda varım listeye ekleyin derseniz listeye ekleyim..eğer istemiyorum diyorsanız bunu da yazarsanız sevinirim..

⚠️Her listede yazıyorum bir kaç gün listede olup sonra okumalara gelmeyenler oluyor yarim kaliyor sitede online olup ne bildirimlere ne etiketlere cevap vermeyenler oluyor bu hak bu vebal bazı dualar sayıyla okunuyor lütfen böyle olucaksa listeye hiç girmeyin ‼⚠️

dualar bunlar kararınızı verin 3 ayları ibadetle duayla geçirelim herkesin rabbimden istediği var dertlerimize dualarımıza ortak olalım birlik olalım ...🤲🤲💜💜💜

Miraç kandilinde Bakara süresinin son iki ayet-i indirilmistir peygamber efendimize pek çok sevabı ve fazileti vardır ve recep ayinda okunucak dualar arasındadır .. "Amenerrasulu süresini "okuyalım

🌷 Bismillahirrahmanirrahim 🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Recep ayı peygamber efendimiz benim ayim demiştir bolca çokça salavat getirilmesinin hem sevabı hem faziletleri vardır ve mahşerde peygamber efendimizi ananların yanında gölge gibi duracağını ve onlara şahitlik yapacağı dile getirilmiştir..

🌹Peygamberimize Salâvat...🌹

🌷Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Anlamı:
Yüce Allah'ım Resulün ve kulun olan Hazreti Muhammed'e salat (rahmet eyle) Mümin olan bayan ve erkeklere Müslüman olan bayan ve erkeklere de sen merhamet eyle ya rabbim.

🌷Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

Anlamı:
Yüce Allah'ım Sevgilimiz büyüğümüz Peygamberimize evladu iyaline ve ashabına salatu selam eyle. (Selametlik ver, rahmet eyle)
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

🌺 Esma-ül-hüsna...🌺

💜100 kez Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

💜100 kez Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

💜100 Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

➡️ 1. duamız..Amenerrasulu duamız 7 kere okuyacağız

➡️ 2.duamiz..ilk salavat-ı şerif 10 kez okuyacağız
➡️ 3. duamız ...salavat-ı şerif 100 kez okuyacağız
➡️ 4. duamız ..esmalarimiz her birini 100 kez okuyacağız

Dualarımız bitiyor..

@ezgiisel
Sohrab Sohrab ...listede▶️
@snow3414 ....listede▶️
@mavikelebek34
MssPARE MssPARE ...listede▶️
@Ada-anne ....listede▶️
@Hogwartss
@bir mucizee
@tiniminihaniim ...listede▶️
@Buralardutluuugdu

Minnosprenses Minnosprenses kv
Madammor Madammor
@Feminas
@Mabellee .....listede▶️

@Cemoos
@BlueBerry4268
@Tosun Pasa
@Bal0ncuk
@Saliha40
@yagmurdansonra ...listede▶️
@Hali .....listede ▶️
@oznurvarol
@Taze fasulye
RedGirl RedGirl
.........
@Migim
@Jou
@bir mucizee
@Fatmazell
Lna16 Lna16
@ozo1907
@sebo
@gunces ...listede ▶️
@Ssevincli
@Sadelikherseydir
@Merayyy

@Kubraclnareymenmfthbyrktr
@Nefes0858
@Bidar Sultan
@greyfurt
@Zeynebim2020
@Aktif Lora
@gulumser43
@L a v i n
@A R Y A
@agustos72
OraEtLabora OraEtLabora
@Meral01
@Ballikabak
@Birbasak
Canım beni listelere otomatik yaz ben hep okurum

Tamam beybisiiii birşey kafama takilirsa tinniye sana sorarım çiçeğim ne zaman başlıcazzz
Canım 20 kişiyi tamamlamaya 4 Kişi kaldı

4 5 gün sonra başlıyoruz ramazana d3nk gelicek inşallah sonra hatim yapalım kuzumm🤲🤲🌺💜

Merhaba.. ben adet olmak üzereyim kestiremiyorum ne zaman olacağımı geciktim..yani 4-5 gün sonra adetli olabilirim amenerresulü okunmaz diye biliyorum sadece diğerlerini okumak problem olmazsa ben de katılırım

Merhaba.. ben adet olmak üzereyim kestiremiyorum ne zaman olacağımı geciktim..yani 4-5 gün sonra adetli olabilirim amenerresulü okunmaz diye biliyorum sadece diğerlerini okumak problem olmazsa ben de katılırım
Adet bittikten sonra okumadigin amenerasulu duasını okursan eğer listeye ekleyim

X