Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

rica ederim :KK34:

ben de baktım fakat pek bir şey bulamadım :KK1: :KK14:

Kız bişi yok ki zati daha yeniyim her gün bi blog yazsam yine yetişmez :) Ufaktan başladım :)
bir de ben google+ mıdır nedir ona üye değilim olmak da istemediğim için takipçim de yok o yüzden çok popüler de değilim kendi çapımda kavruluyorum:KK9:

olur tabii. :)
23 yaşındayı ama olsun :nazar: küçücüğünüz oluveririm bende :KK34::KK16::KK16::KK16:
günaydın tüm burç arkadaşlarıma.

Terazi - Rehavi Makamı

Rüzgârla ilişkilidir, sıcak ve kuru tabiatlıdır. Rehavi'nin anlamı, 'Urfalı, Urfa'ya ait' demektir. 10. yüzyıldan önceye uzanan bir geçmişi vardır. İbn-i Sina ve Evliya Çelebi'de bahsi çok geçer. Sonraları Rast makamı, Rehavi makamının yerini almıştır. Diğer adı Ruhavi'dir. Seher zamanı ve ikindiyle yatsı arası etkilidir. Aslan Burcu, Güneş ve pazar günüyle ilgilidir. Nemli ve kuru sarı safra, erkek, sağ omuz, burun kanamaları, baş ağrıları, ağız çarpıklığı ve balgamdan gelen rahatsızlıklara faydalıdır. Akıl hastalıklarına da faydalıdır. Göğüs, mide ve yan böğür (basen) için yararlıdır. Doğuma yardımcı olur. Sonsuzluk ve yer çekiminden kurtulma duygusu vermektedir. Bu burca ait bir diğer makam da Zen güle makamıdır. Açıklaması için başak burcuna bakınız.

Alıntı:mahmure

Son düzenleme:
olur tabii. :) günaydın tüm burç arkadaşlarıma.

Terazi - Rehavi Makamı

Rüzgârla ilişkilidir, sıcak ve kuru tabiatlıdır. Rehavi'nin anlamı, 'Urfalı, Urfa'ya ait' demektir. 10. yüzyıldan önceye uzanan bir geçmişi vardır. İbn-i Sina ve Evliya Çelebi'de bahsi çok geçer. Sonraları Rast makamı, Rehavi makamının yerini almıştır. Diğer adı Ruhavi'dir. Seher zamanı ve ikindiyle yatsı arası etkilidir. Aslan Burcu, Güneş ve pazar günüyle ilgilidir. Nemli ve kuru sarı safra, erkek, sağ omuz, burun kanamaları, baş ağrıları, ağız çarpıklığı ve balgamdan gelen rahatsızlıklara faydalıdır. Akıl hastalıklarına da faydalıdır. Göğüs, mide ve yan böğür (basen) için yararlıdır. Doğuma yardımcı olur. Sonsuzluk ve yer çekiminden kurtulma duygusu vermektedir. Bu burca ait bir diğer makam da Zen güle makamıdır. Açıklaması için başak burcuna bakınız.

Alıntı:mahmure

:KK16::KK16::KK3::KK19::KK42::KK39::KK16:

hoşbulduukkk:KK16::KK16:

o zmn beni gaza getirin ,bende söylüyorumm 28 :KK8::KK8::KK8:
Aman bu muydu?
Bu kadar mıydı?
32 yaşımı ikmal edeceğim inşallah Ekim ayında. Bekarım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :KK34:

TERAZİ burcu arkadaşlarım, nasılsınız?
Bir yazıyorsunuz sonra kayboluyorsunuz olmuyor böyle... Gelin haydi. :KK42:

Aman bu muydu?
Bu kadar mıydı?
32 yaşımı ikmal edeceğim inşallah Ekim ayında. Bekarım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :KK34:

TERAZİ burcu arkadaşlarım, nasılsınız?
Bir yazıyorsunuz sonra kayboluyorsunuz olmuyor böyle... Gelin haydi. :KK42:

Günaydın ey ahali:KK3:
Bugün burcumuz bunu diyormuş ben kk nın yalancısıyım :)

'Aşk ve çevre ilişkilerinizi birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Bugün, bulanacağınız ortamlarda, emin olmadığınız konularda konuşmak istemiyorsunuz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. Maddi konularda istediğiniz güvenceyi çevrenizin size sağlamasını istemeniz konusunda haklısınız.'

Günaydın ey ahali:KK3:
Bugün burcumuz bunu diyormuş ben kk nın yalancısıyım :)

'Aşk ve çevre ilişkilerinizi birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Bugün, bulanacağınız ortamlarda, emin olmadığınız konularda konuşmak istemiyorsunuz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. Maddi konularda istediğiniz güvenceyi çevrenizin size sağlamasını istemeniz konusunda haklısınız.'

Tiramisu, hayatımda AŞK yok ki!
Yani sevgilim yok ki benim. :KK70:

X