Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

İyiyiz. Çalışıyoruz. Sen nasılsın tatlı anne adayı?
Oğlanın ismine karar verdiniz mi? :emir_bebek:

canımmmmmm iyiyim bende nolsun evde keyiflerdeyim köftemle (oğlumla) :KK1: ismi daha biz evlenmeden belliydi.. EFE olucak kısmetse.. Kızım olsaydı ya da nasip olurda olursa ECE istiyoruz bakalım

Hayırlısı canım ya, inşallah güzel olur her şey!
İnşallah Gülo cum inşallah:KK19:

Guzel bir topik olmus:) bende teraziyim . Zor karar verebilme ozelligi disinda , cok ama cokkk memnunum .Sanirim cogunluk bundan sikayatci :)

Aynen zor karar verme olayı beni benden alıyor :)
terazilerim canlarım nasılsınız bakalım? :KK16:
Merhaba konu sahibesi burçdaş :) Allah tez zamanda sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin canım:) iyisindir umarım :)

Merhaba konu sahibesi burçdaş :) Allah tez zamanda sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin canım:) iyisindir umarım :)

sağol burçtaş iyiyim mersi :KK69: çok teşekkür ederim amin inşallah :nazar: sen nasılsın?

İyiyim çok şükür ben de :) işsiz güçsüz evde takılmaca :) saç bakımı yüz bakımı falan kendime sardım bu aralar :)
Günaydın burçtaşlarım.

Kahvem canım, Rabbim şu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul buyursun inşallah. ;-)
Sana da hayırlı bir iş bulunsun inşallah. Gönlüne göre...:KK16:

selam sos geldi :KK16:

ben seni bilgilendireyim arkadşaım kendimce. set almakla iyi etmişsin. benim tavsiyem konu anlatımlı kitaptan önce konuları bitir ardından bir de soru bankası seti al kendine.
son ayda da deneme yaparsın kendine ya da dersane denemeleri katılma imkanın varsa onlara da katılabilirsin :KK34:

kendini şartlama, şu ne kadar net yapacağım şu kadar puan alacağım diye. ne kadar yüksek alırsan o kadar iyi :KK34:
başka sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım :KK31: başarılar dilerim Allah utandırmasın.

Set var sadece tamam alirim o zaman..gec mi kaldim sizce..nasil calismali tarihe basladim yeni dun tarihi bir ayda bitirsem digerleri de oyle olsa 5 ayda anca biter gibi gec mi kaldim..yasin 31 duzenli isim olsun diye iste..lisans biter aa seney ins.liseden gircem o yuzdenn..cok mu soru sordum..islamiyet oncesi turk tarihi netten konuyu izledim kitapta elimde cizdin takip ettim.soru bankasi yok diye bu konuyla ilgili nettensoru yardirdim..gunde kac saat calsmali birde aof var benim malum.matematigi ne yapicam konular biter soru cozmeye zaman kalmiycak gibi.enson 2008 girmstim calismadan 60 kusur br not almistim.calissam kaca yukselir dusunup duruyorum.ilgin icin tsk ederim tektek cvp vermk durumunda degilsin:-)

Set var sadece tamam alirim o zaman..gec mi kaldim sizce..nasil calismali tarihe basladim yeni dun tarihi bir ayda bitirsem digerleri de oyle olsa 5 ayda anca biter gibi gec mi kaldim..yasin 31 duzenli isim olsun diye iste..lisans biter aa seney ins.liseden gircem o yuzdenn..cok mu soru sordum..islamiyet oncesi turk tarihi netten konuyu izledim kitapta elimde cizdin takip ettim.soru bankasi yok diye bu konuyla ilgili nettensoru yardirdim..gunde kac saat calsmali birde aof var benim malum.matematigi ne yapicam konular biter soru cozmeye zaman kalmiycak gibi.enson 2008 girmstim calismadan 60 kusur br not almistim.calissam kaca yukselir dusunup duruyorum.ilgin icin tsk ederim tektek cvp vermk durumunda degilsin:-)

eylülde girmeyecek misiniz, hiç geç kalmış sayılmazsınız :KK34:
nasıl çalışmalı sorusuna verecek bir cevabım yok maalesef. ben de hala bulamadım çünkü :KK60:

Tiramisu bloguna baktim yeniin sanirim..bende blog acmk istiyorum yardimci olur musun

Evet canım yeniyim. Yardımcı olurum elimden geldiğince ama ben tabletten yapmaya çalıştığım için ot gibi bi profilim var ve kafayı yedirtiyor çoğu zaman açılmıyor... Pc den yapacaksan çokgüzel şeyler yapabilirsin ama :)

Tsk ederim soslusarma kismet calisip bakalim neler yapabilecegim...:-)

rica ederim :KK34:

Evet canım yeniyim. Yardımcı olurum elimden geldiğince ama ben tabletten yapmaya çalıştığım için ot gibi bi profilim var ve kafayı yedirtiyor çoğu zaman açılmıyor... Pc den yapacaksan çokgüzel şeyler yapabilirsin ama :)

ben de baktım fakat pek bir şey bulamadım :KK1: :KK14:

bende teraziyiiiimm :KK1::KK1: merhabaaa arkadaşlarr:KK16::KK16::112::112::112:

X