Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Yemekten çok hoşlandığım söylenemez ama özentilik dönemlerim işte, sanki evcilik oynuyoruz gibi geliyor bana :KK70:
Görünce beğennn.. hemencik silivericem, görmesnler nazar değer
:KK37:

dur cvp yazarken bende sileyim resim kısmını :KK34:
canımmm cidden çok tatlıymışsın,tamda tahmin ettiğim gibi :KK69: maaşallah :nazar: mutluluğunuz daim olsun

ev hanımı olduktan sonra ilk 6 aya kadar herşey çok güzel ama sonra sıkıyo..
tabi kişiden kişiye değişir bu ama beni sıktı en azından bende çalışmak istiyorum tekrar :KK1:

sanırım 30 yıl sonra memurluktan emekli olacak biri olarak hepinizee çalışın diyorum yalnız kalmak istemiyorummmmmmmmmmm:21::21::18:

dur cvp yazarken bende sileyim resim kısmını :KK34:
canımmm cidden çok tatlıymışsın,tamda tahmin ettiğim gibi :KK69: maaşallah :nazar: mutluluğunuz daim olsun

İltifat olsun diye demiyorum cidden sen de öylesin.. sana da maşallah diyelimm.. sarı saçı seviyorum, şuan sarı mı saçın

İltifat olsun diye demiyorum cidden sen de öylesin.. sana da maşallah diyelimm.. sarı saçı seviyorum, şuan sarı mı saçın

normal hayatta da sarı rengi çok severim..
saç rengimdede sarıya bayılıyorum..
bide gerçekten koyudan daha çok yakışıyo bana,sarının bide havası var tabi..
tüm bu sebeplerden ötürü kocam sarıya şu an izin vermiyo :KK47: o da sarıyı seviyo,beğeniyo bunu söylüyorda ama ikna olmadı henüz bidaha yapmaya..bakalım..

normal hayatta da sarı rengi çok severim..
saç rengimdede sarıya bayılıyorum..
bide gerçekten koyudan daha çok yakışıyo bana,sarının bide havası var tabi..
tüm bu sebeplerden ötürü kocam sarıya şu an izin vermiyo :KK47: o da sarıyı seviyo,beğeniyo bunu söylüyorda ama ikna olmadı henüz bidaha yapmaya..bakalım..

Sarı saç dikkat çekicidir çünkü, benim ki de sever aslında eminim ama koyu renk sana çok yakışır der arada, uyduruoyr işte daha sönük kalayım istiyor haha
Amaan bir gün çat diye boyatıver, geri boyat derse, aaa hayatım saçlarım yanar dersin ucunda ölüm yok boşver :)

ismim zuhal
26 yaşındayım ekimde 27 olacağım=)
kütahya da yaşıyorum
memurum :)
15 aydır evliyimmmmmmmmmm:KK16: eşimle 4,5 yıldır beraberiz...........................bir de senin gibi daha önce kaybettim yeniden bebek istiyorum........................................:nazar:
yarışma da gibi oldu ama neyse :KK1:

Biz seninle arkadaşız galiba Zuhal :)
Beni eklemişssin ama konuşmak kısmet olmamıştı, hayırlı ve güzel yavruların olması dileğiylee..

Sarı saç dikkat çekicidir çünkü, benim ki de sever aslında eminim ama koyu renk sana çok yakışır der arada, uyduruoyr işte daha sönük kalayım istiyor haha
Amaan bir gün çat diye boyatıver, geri boyat derse, aaa hayatım saçlarım yanar dersin ucunda ölüm yok boşver :)

onu şimdiye kadar ben çoktaaaaaaaaaaan yapardımda adım kadar iyi biliyo ve onu tanıyorum..asla ikna olmaz,inadına yapar gibi habersiz yaparsam..nolursa olsun geri dön der rengine,saçıma yazık :KK1: ikna etmem lazım..

Selam topiğin güzel kızları. Bende tanıtayım kendimi. İzmir'deyim, 26 yaşındayım, bekarım. 4 aylık bir ilişkim var. Ziraat mühendisiyim. İşsizim şuan :) Kendi çapımda moda tasarımıyla ilgili birşeyler yapıp satıyorum. Beetlee böyle biri :)

Selam topiğin güzel kızları. Bende tanıtayım kendimi. İzmir'deyim, 26 yaşındayım, bekarım. 4 aylık bir ilişkim var. Ziraat mühendisiyim. İşsizim şuan :) Kendi çapımda moda tasarımıyla ilgili birşeyler yapıp satıyorum. Beetlee böyle biri :)

Hemşom :KK17: Hoşgeldin :KK16:

heeehhh 2.İzmir'limiz çıktı :KK4:

X