Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

oooo gel canım benim,buyur geeeellll kapımın hep açık olduğu kişilerdensin,biliyosun :KK34:
sende tanıt kendini bilmeyenler için :KK1:

teşekkür ederim canım benimmmmmmm senınde her zaman başımın üstünde yerin var..

24 yaşındayım Trabzonluyum :) İstanbulda yaşıyorum. Muhasebeciyim ve bekarım arkadaşlar :) :KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim canım benimmmmmmm senınde her zaman başımın üstünde yerin var..

24 yaşındayım Trabzonluyum :) İstanbulda yaşıyorum. Muhasebeciyim ve bekarım arkadaşlar :) :KK16::KK16::KK16:

artı olarakta canayakın,sempatik ve güzel hatundur :KK34:
burcun neydi canım senin? terazi değilsen bile var bi bağın yani ondan sordum :KK1:

selaaaam hoşgeldiiinnnn :KK54: buyur,sohbet muhabbet konuşuyoruz havadan sudan...
bide senden genel klasik bilgileri alalım :KK1:

yaş?
nerdensin?
iş/okul?
evli/bekar?
vs :KK34:

Hoş buldum sağol :KK3::KK3:

49 yaşındayım 26 yıllık evliyim 24 yaşında master yapan 1 tane kızım var,yarışmaya istanbul'dan katılıyorum herkese başarılar diliyorum :KK54::KK54: eşim asker emeklisi şu an başka bir işte çalışıyor,bende ev hanımıyım :KK6::KK6:

Hoş buldum sağol :KK3::KK3:

49 yaşındayım 26 yıllık evliyim 24 yaşında master yapan 1 tane kızım var,yarışmaya istanbul'dan katılıyorum herkese başarılar diliyorum :KK54::KK54: eşim asker emeklisi şu an başka bir işte çalışıyor,bende ev hanımıyım :KK6::KK6:

teşekkür ederim efenimmm... :KK16: bu arada Allah bağışlasın :nazar:

dur cvp yazarken bende sileyim resim kısmını :KK34:
canımmm cidden çok tatlıymışsın,tamda tahmin ettiğim gibi :KK69: maaşallah :nazar: mutluluğunuz daim olsun
Biz göremedik ama!!! :84:
Fotoğraf mı koymuştun. Biz de isterük. :p :KK17:
(Böyle yazdığıma bakma, özele saygım vardır. Tekrar koymak zorunda değilsin. :KK66: )

sanırım 30 yıl sonra memurluktan emekli olacak biri olarak hepinizee çalışın diyorum yalnız kalmak istemiyorummmmmmmmmmm:21::21::18:
Zerrin,
geçen sene kpss girdim. 68 aldım. :KK43:
İş - migren - ders zor oldu tabii. bir de ilk kez girdim hiçbir şey bilmiyordum.

kız kardeşimin sevgilisi Kütahya'lı. Orada oturuyorlar...
İnşallah kız kardeşim oraya evlenmez. :'( (Hayırlısı olsun tabii)
Özlerim ben yaaaaaaaaaaaa! :KK5:

Biz göremedik ama!!! :84:
Fotoğraf mı koymuştun. Biz de isterük. :p :KK17:
(Böyle yazdığıma bakma, özele saygım vardır. Tekrar koymak zorunda değilsin. :KK66: )

maşallah arkadaşıma,güzel kızmış..gelinlikte çok yakışmış :nazar:

canımsın benım yaaaa o senin güzelliğin bitanemmmm

29 ekim. Akrep burcuyum canım ama yükselenim terazi :KK16:

heeeehhh tamam işte bak,biyerden yakalamışsın :KK1:
bikaç gün erken doğaymışsın terazi olacakmışsın zaten..

Hey maaşallah 8 yıl:nazar: Ben bir yere çok zor alışıyorum, sizde de o durum var mı ya iş konusunda? İlk gün sevmezsem bırakıp gidesim geliyor. Acaba bu da burcun özelliği mi:KK53::KK66:
Beetlee, düşündüm de ben de 8 yıldır bu şirketteyim. :nazar: Fakat burcumun özelliği değil tamamen maddi imkansızlıkların özelliği. :KK9: Fakat memnunum Allah'ıma şükür. :KK16:

Aynen mesela ben kişiler içinde öyle.
Birini seversem o an severim. Gıcık kaptıysam da öldür Allah hazmetmem o insanı seneler geçse de :KK52:

aynı ben! herkesi hemencik severim ama birisini sevmediysem kıl kaptıysam ne olursa olsun uyuz oluyorum. haaa, kötülük yapmam ama sevemem de :KK70:

X