Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Evlilik ve ölüm tarihi değişmezmiş bir rivayete göre, hoş seni anlıyorum, bende bir ara ay kimle evlenicem acaba evlenmezsem üzülür müyüm falan diye düşünmeye başlamıştım, sonra amaaann beni alana yazık zaten dedim ve düşünmedm :KK53: Hakkında hep hayırlısını iste, inşallah gönlüne göre olur herşey..

Bende 26 yaşındayım, 7 aylık evliyim, bebem beliğim yok, işten ayrılacağım, ev hanımı olacağım en büyük gayem bu :KK1:
Haklısın! Belirsizlik insanı üzüyor zaten. Sonra "amaaaaaaaan! yarına çıkacağımın garantisi mi var?" diyorsun.

Evet, nikah ölüm ve doğumun saati şaşmaz, derler.

ve evet bazen ben de "beni alana yazık." diyorum.

Allah mesut etsin canım. Çok güzel yaşlarda evlenmişsiniz. :KK66:

Haklısın! Belirsizlik insanı üzüyor zaten. Sonra "amaaaaaaaan! yarına çıkacağımın garantisi mi var?" diyorsun.

Evet, nikah ölüm ve doğumun saati şaşmaz, derler.

ve evet bazen ben de "beni alana yazık." diyorum.

Allah mesut etsin canım. Çok güzel yaşlarda evlenmişsiniz. :KK66:

Sağol canım Allah sanada hakkında ne hayırlısıysa onu versin..

Evlilik ve ölüm tarihi değişmezmiş bir rivayete göre, hoş seni anlıyorum, bende bir ara ay kimle evlenicem acaba evlenmezsem üzülür müyüm falan diye düşünmeye başlamıştım, sonra amaaann beni alana yazık zaten dedim ve düşünmedm :KK53: Hakkında hep hayırlısını iste, inşallah gönlüne göre olur herşey..

Bende 26 yaşındayım, 7 aylık evliyim, bebem beliğim yok, işten ayrılacağım, ev hanımı olacağım en büyük gayem bu :KK1:

ev hanımı olduktan sonra ilk 6 aya kadar herşey çok güzel ama sonra sıkıyo..
tabi kişiden kişiye değişir bu ama beni sıktı en azından bende çalışmak istiyorum tekrar :KK1:

tabi kişiden kişiye değişir bu ama beni sıktı en azından bende çalışmak istiyorum tekrar :KK1:
Beni de sıkar, kendimi biliyorum. ;-)
Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı bir ya da iki bebiko versin sana canım! :emir_bebek:
Onlarla uğraşırken hiiiiiç sıkılmazsın. Zira fırsatın olmaz sıkılmaya. :KK34:

Beni de sıkar, kendimi biliyorum. ;-)
Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı bir ya da iki bebiko versin sana canım! :emir_bebek:
Onlarla uğraşırken hiiiiiç sıkılmazsın. Zira fırsatın olmaz sıkılmaya. :KK34:

aminnnnnnnnnnnn :nazar: çok istiyorum zaten canım yaaa..aklına gelirsem duanı eksik etme bana bu açıdan :KK17: :KK17:

aminnnnnnnnnnnn :nazar: çok istiyorum zaten canım yaaa..aklına gelirsem duanı eksik etme bana bu açıdan :KK17: :KK17:
Etmez olur muyum canım yaa?
En hassas olduğum nokta bu benim.
Kim isterse dua ediyorum.
Hatta şu anda sürekli dua ettiğim beş kişi var. Bazılarının haberi bile yok onlara dua ettiğimden, sana da ederim. Zaten ettim şimdi dua, gene ederim inşallah. ;-)

Yaa canım ne biliyor musun daha yeni evli sayılırım ben evime doyamadım yaa..
yani eşimle flört ediyoruz sanki evli gibi değiliz hiç bişi anlamıyorum, istedim ki yemekler yapayım, akşama kadar çılgın gibi temizlik yapayım, sonracıma eşim gelsin kapıda boynuna atlayım falan filan :KK37:
Bende 6 aydan fazla kalamam zaten, alışlınım çalışmaya işe girerim, ağustos böceği gibiyim, yazın yan gelip yatmayı seviyorum ama
:KK53:

Etmez olur muyum canım yaa?
En hassas olduğum nokta bu benim.
Kim isterse dua ediyorum.
Hatta şu anda sürekli dua ettiğim beş kişi var. Bazılarının haberi bile yok onlara dua ettiğimden, sana da ederim. Zaten ettim şimdi dua, gene ederim inşallah. ;-)

çooooooooook sağol
çooooooooook teşekkürler..allah razı olsun :nazar:

aslında herkes tanıtsın kendini..
tanışalım gerçek anlamda :KK1:

yaş?
nerdensiniz?
okul/iş?
evli/bekar/nişanlı? :KK1:
vs vs.. aklınıza gelen istediğinizi yazın işte

ismim zuhal
26 yaşındayım ekimde 27 olacağım=)
kütahya da yaşıyorum
memurum :)
15 aydır evliyimmmmmmmmmm:KK16: eşimle 4,5 yıldır beraberiz...........................bir de senin gibi daha önce kaybettim yeniden bebek istiyorum........................................:nazar:
yarışma da gibi oldu ama neyse :KK1:

Son düzenleme:
Yaa canım ne biliyor musun daha yeni evli sayılırım ben evime doyamadım yaa..
yani eşimle flört ediyoruz sanki evli gibi değiliz hiç bişi anlamıyorum, istedim ki yemekler yapayım, akşama kadar çılgın gibi temizlik yapayım, sonracıma eşim gelsin kapıda boynuna atlayım falan filan :KK37:
Bende 6 aydan fazla kalamam zaten, alışlınım çalışmaya işe girerim, ağustos böceği gibiyim, yazın yan gelip yatmayı seviyorum ama
:KK53:

bende aksine yemek yapmaya,temizliğe falan hiççççç meraklı değilim..yapmam gerektiği için yapıyorum,o kısım insanlardanım (terazi gibi işte,tembellik) :KK1:
ama evet,senin daha 7 ay olmuş ondandır muhtemelen :KK1:

ismim zuhal
kütahya da yaşıyorum
14 aydır evliyimmmmmmmmmm:KK16: eşimle 4,5 yıldır beraberiz...........................bir de senin gibi daha önce kaybettim yeniden bebek istiyorum........................................:nazar:

hehehe kendini tanıtırken öyle oluyo evet :KK1:
inş seninde olur bian önce canım...

ppuuuuff silemiyorum neden ki

Son düzenleme:
ismim zuhal
kütahya da yaşıyorum
15 aydır evliyimmmmmmmmmm:KK16: eşimle 4,5 yıldır beraberiz...........................bir de senin gibi daha önce kaybettim yeniden bebek istiyorum........................................:nazar:

seyi söylemeyi unutmus kendisi çok samimi ve tatlıdır =)

X