Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

karbonat olayını denedim çok memnunum her gün uygulamaya gerek kalmıyor duş aldıktan sonra kullanmak bana yetiyor... bu kadar etkili olması harika umarım herhangi olumsuz bi etkisi yoktur

konuyu paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.

3-4 aydır kullanıyorum bende. paylaşmak bugüne kısmet oldu.

bir şişe roll on aldım. içini boşaltıp iyice yıkadım.

içine karbomatlı su yapıp koydum ev bu şekilde kullanıyorum. daha pratik oldu.

bazen kullanmadığım zamanlarda oluyor ama ter kokusu yok.

süper bir şey. kimyasal madde kullanımından sa karbonat süper.

Annem ve ablamada şişe aldım. içini boşaltıp onlara da hazırlayacağım.

süper süper süper

bu arada bir şey farkettim arkadaşlar.

sanki benim koltuk altı tüylerim daha az çıkmaya başladı.

normalde çok çabuk uzardı ama bu karbonatlı karışımı kullandığımdan beri sanki uzamıyor.

normalde ayda veya bir buçuk ayda alırdım tüylerimi

ama 1,5 aydır alacak kadar uzamadı.

acaba buna da faydası olabilir mi.

bu konuya dikkat eden var mı içinizde????

tskler işe yarıdı valla bunu hergun sursek bıse olur mu?

gercekten güzel ve ise yarar bi yöntem..Gecenlerde burda okuyup uyguladim..ilk uygulamada cildim tepki verdi ve kizariklik hassasiyet olustu..ama vazgecmedim cünkü ter kokusunu kesmisti..ikinci uygulamada elimi hafifce nemlendirici kreme batirip karbonata batirdim ve öyle sürdüm..kizariklik olusmadi bukez:)) paylasan arkadasa sonsuz tesekkürler:)

yaa kizlar yaa siz muhtesemsiniz, harikasiniz , supersiniz ! iyi ki varsiniz yaa boyle bisey olamaz sabah okudum burdakileri dus aldim karbonat surdum dediginiz gibi su saate kdr mis gibi gezdim tozdum misssleer gibiyim yok boyle bisey , deodorant fln yalanmis ..hepinizi cok seviyorum

koltukaltı ter kokusunda denedim bugün gerçekten işe yarıyor ama kaç saat sonra sürüyosunuz tekrardan ? ben daha önce emzirirken oğlumun ağzında pamukçuk olmasın diye her emzirmeöncesi göğüs uçlarımı karbonatlı suyla ıslatıp mendille silerdim emziren anneler aklınızda bulunsun bana doktorumönermişti gerçekten çok hijyenik

bu topici gördüğüme çok sevindim sabah hemen deneyeceğim. bir de karbonatın üzerine rolon kullansak güzel kokmak için olur mu acaba deneyen var mı arkadaşlar?

arkadaşlar, benim ter neredeyse hiç yoktu. ama çok koku vardı, gittim botox oldum. O bile kokuyu geçirmedi. Meğer "bromhidroz" (bromhidrosis) diye bir hastalık varmış. İnsanda iki tür ter bezi var: Ekrin ve apokrin. Kokuyu yapanlar apokrin ter bezleri.

Kokuyu yok etmek için Koltukaltı apokrin ter bezlerini yok etmek gerekiyormuş. Bunun için : lipesection, lazerle yakma veya koltuk altı ter bezlerinin çıkarılması gerekiyor.

Bunlardan birini yaptıran veya önerisi olan var mı acaba?

Bu araad karbonatı sürdükten sonra geri yıkıyor musunuz? Bir sitede 10 dk sonra yıkanması gerektiğini okudum.

karbonatı sürdükten sonra yıkamıyorum duruyor yoksa yine ter kokarsınız .bugüne kadar hiçbir sorun olmadı.zararı varmı diyenlere söyleyeyim neredeyse 4 senedirki yapıyorum hiçbir sorun olmadı.sonuçta karbonatı yiyeceklerde kullanıyoruz dimi arkadaşlar hiçbirşey yapmıyor.yok alejiniz varsa ona birşey diyemem.

mrb, bu karbonat yerine kabartma tozu olabilir mi ?

Ben kabartma tozu kullanmadım o yüzden bir bilgim yok.Evet koltuk altına sürülüyor.Kozmetik ürünler bana alerji yaptığı için bu yöntemi kullanıyorum.Hiç bir zararını görmedim.

slm kızlar karbonatla ilgili benimde size bir önerim var.Hanımların en çok şikayet ettiği rahim kaşıntısı ve sonucunda olan mantarada çok iyi geliyor.1 lt suya 1 tatlı kaşığı karbonat koyun karıştırın.ne kaşıntı ne mantar tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…