Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

beslenmem çok düzenli ve sucuk sosis salam gibi şeyler tüketmiyorum sebze ağırlıklı olarak besleniyorum . eve kapandım psikolojim bozuldu. otobüste yanıma gelince yüzen düşleri görmekten artık bıktım.

canım peki doktora gittinmi ameliyattan sonra olmaması gerekmiyor mu...
hormonlarla alakali olabilir

canım birde adaçayı ni tavsiye ediyorlar. ..
ter kokusu için. ..
sabah öğle akşam terlesende kötü koku oluyormuş bir dene istersen

2 kere ameliyat oldum. doktorda zaten gıcık biri.Parasını aldı gerisi umrunda değil. izler bile duruyor hala

Ben de son 1 yıldır agır bir ter kokusu problemi yaşıyordum. Çeşit çeşit deorantlar kullandım, şap sürdüm, sık sık yıkandım, pamuklu kıyafetler giydim, fayda etmemişti. Sonra karbonat kullanmaya başladım, ve resmen kesildi. Şu an ter kokusu nedir unuttum. Zararı var mı bilmiyorum ama çalışan herkese öneriyorum.

Ben de önceden kullandığım deodorantı kullanamıyorum bir süredir. Hamilelikten midir bilmem koltuk altlarımı mahvetti. Bir süre önce sebamedinkine başladım ama o da çok doğal olduğundan mıdır hiç fayda etmedi. Dün tesadüfen bu konuyu gördüm akşam duştan sonra hemen uyguladım mucize oldu resmen ter kokmuyorum ki en ufak bir terlememde hemen koku olurdu. Konu sahibi arkadaşa teşekkürler.

Ben zararı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta yiyoruz bile. Ayrıca diğerlerinin içündeki kimyasalları düşününce çok daha masum görünüyor:) Tabi yine de bünyeden bünyeye değişebilir. Bir eczacıya ya da doktora danışılabilir.

Bol duş, duş sonrasi roll-on kullanmak gerekiyor. Ayrica deo-tak krem kullaniyorum. Terlesem bile kokmuyor hic. Ama herhangi bir zarari var mo bu kremin hic bilmiyorum.

Arkadaşla r merhaba, koltuk altı kokusu ve terlemesi için aloe vera içeren doğal bir urun olan Lr in roll önünü tavsiye ediyorum.çok etkili bir yöntem. Ayrıca koltuk altı kararmsina karşı etkili olduğu gibi var olana koltuk alti kararamasini da çöZüyor rengini açıyor. Ağır koltuk alti kokusuna ise microsilverli roll onu tavsiye ediyorum. Buda gümüş iyonlari içeriyor. Bir yorumda bebek pudrasi diye okudum m. Aman yaa biliyorsunuz bebek pudrasi kansere yol açıyor. Bebeklere dahi artık tavsiye edilmiyor.

Ben karbonatı şu şekilde denedim. Evde yarım bir roll-on vardı. Şişenin dibinde az bıraktım üzerine karbonat ve biraz sirke koydum. Kapağını kapatıp iyice çalkaladım ve karbonatlı bir roll-on elde etmiş oldum. Dün akşam duş sonrası kullandım. Normalde akşam terlerdim malum yaz ayları ama şuan hem koku hem terleme yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…