Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

ben elimdeki shea butter yağına karbonatı karıştırdım ..istenirse içine kakao yağıda konulabilir hafifi eritirsiniz içine karbonatı ekleyip karıştırabilirsiniz ..istenirse esans da eklenebilir..bu şekilde bir katı deodorant elde etmiş oldum koltuk altlarıma süryorum koku sıfır.kıl köklerini kuvvetlendirirmi diye sorarsanız bana bişey olmadı..karbonat harika bir yöntem

Kızlar karbonat gerçekten işe yarıyor ben denedim faydasını gördüm :) Bide Tv. de bi programda bi bayanın bal mumuyla yaptığı bi roll-on var onu deneyeceğim şimdi.. inşallah oda işe yarar :):)

Karbonat koltuk altı kararmalarında da cok faydalı arkadaslar bılgınıze.

bu bilgiyi paylaşan arkadaş harikasın walla.. yaz boyu kullandım kullanmayada devam ediyorum. ter kokusu nasıl birşeydi unuttum resmen.. teşekkürler..

denizyıldızı bildiğini bizden esirgemeyip paylaştığın için binlerce kez teşekkür ve allah razı olsun.kökten çözüldü sorunum.benim koltuk altım ıslanmıyor kokuda bıçak gibi kesildi.1 yıldır rolonu bırakmıştım ter bezlerini tıkıyor diye.fakat koku olayı beni o kadar rahatsız ediyorduki etrafı düşünemiyorum.sen olmasaydın kansorejen rollonlara dönmek zorunda kalacaktım.canım çok sağol

siyahlarda iz yada deride kaşıntı yapıyormu

merhabalar.. benim de terleme sorunum vardı. koltukaltım özellikle son zamanlarda terl kokumu buram buram hissediyordum ve sadece ben yaşıyorum sanıyordum ama geçenlerde tesadüfen buradaki yorumları okudum ve yalnız değilmişim öncelikle onu farkettim. karbonat çözümünü de aklımın bir köşesine yazmıştım. Sonra dün alıp denemeye karar verdim. O kadar roll-on, deodorant kullandım ve işe yaramadı bu denemekten de zarar gelmez diye düşündüm. Dün duştan sonra ve bu sabah koltukaltıma sürdüm veeeee sonuç mükemmel ter kokusuna son:):) şuana kadar herhangi bir ter kokusu almadım.. ne kadar mutluyum anlatamam..hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum:):)

Deodorantlar ve roll-onlardan nefret ettim, tüm kıyafetlerim bembeyaz olmuştu..
10 sene olmuştur, deotak kullanıyordum..
Kokuyu önlüyor o da, terleme devam..
Hep aklımda sorular var ama..
Kimyasal sonuçta korkuyor insan..
Allah razı olsun fikir verenden, hemen deneyeceğim..
En azından doğal yani...

Denedim kesinlikle kokuyu uzun süre önlüyor,hergün tekrarlamak gerek.Sıcak yaz günlerinde tüm gün etkili olur mu bilemiyorum ama nihayetinde alacağımız her üründen daha sağlıklı diye düşünüyorum.Bende kaşıntı olmadı.

ben de uzun zamandır denizyıldızına teşekkür etmek istiyordum.Uzun yıllardır bu sorun yüzünden rol on kullanıyordum.Herşey bitti ,çok ama çok teşekkürler, denizyıldızı...

bir an önce denemek için sabırsızlanıyorum ve kendimdeki sonucu da çok merak ediyorum

Rica ederim arkadaşlar.Islaklık konusuna gelince yapılacak birşey yok malesef sadece kokuyu önlüyor terlemeyi değil.Kokuyu tüm gün engelliyor inanın.Yazın o sıcaklarda deneyin akşama kadar koşuşturun sırılsıklam olursunuz terden ama koku sıfır :) Ben spora giderken de sürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…