Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

Valla arkadaşlar bunu kim bulduysa ona da buraya yazana da her duştan sonra öyle dualar ediyorum ki 1 senedir anlatamam Allah bin kere razı olsun öyle çok işime yaradı ki elimden geldiğince çevreme de söylüyorum ama pek dikkate almıyorlar bilseler ne kadar yararlı hepsi kullanacak :)))) Allah ne muradın varsa versin bunu söyleyen arkadaşın :)))

allah razı olsnnn :)

Şu son günlerde bende çok rahatsızım koltukaltımdaki ter kokusundan malesef.
Zaten aşırı terleyen bir insanım, yazın belim, yüzüm, koltukaltım feci şekilde terler. Kışın ise ayaklarımda oluyor bu durum.
Ama karbonatı bugünden itibaren deneyeceğim bende.
Terlemeyi geçtim artık bari kokusundan kurtulayım.

ter kokusunu gidermek için ben rexona bamboo pudralı deodarantı kullanıyorum ve gerçektende etkili oluyo banyodan çıktıktan sonra kurulayıp sıkıyorum ve bütün gün terden kokudan eser yok. Bu arada terlemenin bir diğer nedenide koltuk altı tüyleri düzenli olarak alınması gerekiyo ufak ufakta çıksalar sorun yaratıyolar

: (((((((((8
bendemi sorun acaba denedim ama yinede kokuo hafif hafif gün sonuna doğru : ((( tertemiz giyiniyorum ve her sabah yıkandıktan sonra sürüorum başka çare yokmu (((((((5:

geçen yaz karbonatı denemiştim. tamam koku falan olmuyor ama aşırı terlemeye başlamıştım.hatta sol koltuk altım daha çok terlemeye başlamıştı.bir daha yapmam...

Son düzenleme:
Evet denemiştim bi kaç kez çok iyi 3-4 gün kokmadı hiç koltuk altım
terliyor ama o kadarda değil.. karbonat iyi geldi bana yazın hergün sürerim artık

Karbonat çözümünü yazan arkadaşa çooooooook teşekkürlerimi sunuyorum .Ben buraya üye olmadan önce tesadüfen okumuştum.2 senedir karbonat kullanıyorum.Ter kokusunu çok güzel önlüyor.İki ufak problem var akşama kadar dayanmıyor.Sabahları sürüyorum.Onun için de yanımda ufak bir karbonat şişesi taşıyorumm, gün arasında tazliyorum.İkinci problem de siyah kola dar giysilerde beyazlık bırakıyor ama o kadar olur.Sonuçta beni büyük bir dertten kurtarıyor.
Karbonattan önce kursept diye merhem kullanıyordum, ter kokusunu o da önlüyordu.Fakat bir süre sonra etki etmemeye başladı.Eczacı vücudumun bir süre sonra ilaca alıştığını o sebeple etki etmediğni söyledi.Karbonata da alışırım diye tereddüt ediyordum ama çok şükür aynı etkisini iki senedir gösteriyor.

aaaaaa çok şaşırdımmm
çok terleyen biri değilim ama çok merak ettim
yazda geliyor allahım tam eziyet kokotup kokutup geziyorlar yaa
oofff

En guwenlısı karbonatmıs msjların bırazını okudum ama en cazıbı karbonat geldı :) cok tsk.ederım hemen denıycem..

: (((((((((8
bendemi sorun acaba denedim ama yinede kokuo hafif hafif gün sonuna doğru : ((( tertemiz giyiniyorum ve her sabah yıkandıktan sonra sürüorum başka çare yokmu (((((((5:

muhakkak maximi kullan. biraz pahalı ama memnun kalırsın çok büyük ihtimalle. İnterneten alırsan istediğin yere geliyor 92 tl falan.

Ben karbonattan çok memnun kaldım koku yok yani harikaa
gün içerisinde terleniyor ama kokudan eser kalmadı

Benimde en nefret ettiğim şey özellikle kadınlarda duyduğum o iğrenç koku. DEOTAK yada Rollonlar kullanın fark göreceksiniz. Ben sadece rollon kullanıyorum, bir ara deotak da kullanıyordum ama fazla ter kokmadığım için rollonu tercih ettim. Birde kol altlarınızdaki kılları zamanı geldiğinde temizlerseniz yada sık sık ıslak mendillede silerseniz kokuları önlersiniz. Yaz da geliyorki

karbonatı ayak kokusu için nasıl kullanacağız ve ayak kokusu için kesin çözüm olabilecek -maxim benzeri- bir şey var mı????

öneren arkadaşa teşekkürler.ne güzel paylaşımlar yapıyorsunuz,iyi ki varsın kadınlar kulübü.
karbonatı buzdolabına kokuları alması için tabağa koyuyoruz aynı olay bence.
kızlar bir de epilasyon ya da lazer yaptırın en azından koltuk altınıza.

bu önemli konu niçin böyle yavaşlamış ya?
Herkes sürekli aynı şeyi sormuş: "Nasıl kullanacağız?"
Sebebi şu: karbonatı ıslatıp sürünce sanki her tarafa yayılmıyor gibi geliyor. Yani, koltukaltının her tarafına mı sıvayacağız yoksa şöyle elimizi gezdirsek yeter mi?
denizyıldızı; bunun cevabını da ilk sayfaya ekler misin?
Karbonatı denemedim. Çünkü artık gerçekten usandım...
Maximin etkisi geçmeye başladı. Ben heralde klipsli ets olacam. Yapacak başka bir şey kalmadı
Bana antep adanadan doktor önerebilir msiiniz?

Bir de şu var: Parfüm sürersek koku iyice ağırlaşıyor. Sizde ed öyle mi?
Lütfen ter konusunda deneyimli biri, cevap versin artık.

selam yine bennnn:) sanırım sorun maximde değil ben de. Çünkü koltukaltlarım kupkuru ama koku sürüyor. demekki benim başka bir hastalığım var. veya koku başka bir yerden kaynaklanıyor...

maksim deotak filan hikaye arkadaşlar,ter kokusunu önleyen tek madde amonyum allum yada aliminyum,bu madde o kozmetikte ne kadar yoğunsa o kadar işe yarıyor ama tv de uzmanlar bas bas bağırıyor kanser yapıyor diye,bu bilgiyi bizimle paylaşan arkadaş sana yalnızca ben değil bu dertten muzdarip tanıdıklarımda dua ediyoruz,gerçekten karbonat 1 numara,bu konuyu cuma günü okudum hemen gittim büyükçe bir marketin baharat bölümüne, 29 kuruşa 100 gr karbonat aldım koydum kavanoza günde bir kez yetiyor daha da deodorant filan kullanmam ohhh miss,Tekrar teşekkürler konu sahibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…