Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

bendee yaklaşık 1 aydır kullanıyorumm çok memnunum hemde çokk ..sağol valla iyiki görmüşüm ve uygulamışımm birde koltukaltlarım hafiften kara gibiydi ama artık değill ve kıllarımda acayip azalma varo yüzdende çok sevinçliyim zaten az çıkıyodu artık dahada az çıkıyooo :))))herkeze tavsiye ederimm.koltuklaltım temiz olduğu sürece hergün sürüyorum .

canım karbonatı sormuşsun herhalde normal bildiğimiz cep sodası bakkallarda oluyo birde büyük marketlerde dosdoğru karbonat yazıyoo rahatlıkla bulursun ..umarım yardımcı olmuşumdur

Evet canim çok sagol, annem aldi...
COk ise yaradi.. bu bulusu bulan insana Allah razi olsun.. hatta konu sahibinede çok çok tsklerrrr...

yeğenim daha çok genç ama ter kokusunu bir türlü önleyemiyorduk.
bu siteden karbonatı öğrendik hem çok etkili hem do doğal
paylaşımda bulunanlara çookk teşekkür ediyorum

Gerçekten mucize gibi bir şey teşekkürler. Hem işe yarar bi çözüm bulabildim hem de bu sayede siteyle tanıştım :)

En iyi roll-on araştırmak için girmiştim birde baktım karbonat diyorlar yorumları okudum karbonat ile sonuç alamamış tek bir kişi bile yok Bu kadar memnunsa herkes demekki gerçekten işe yarıyor. Şuan işteyim deneyemem ama evime gider gitmez deneyeceğim. Ki büyük ihtimalle de güzel bir sonuç alacağım. Bugün roll-on alıcaktım vazgeçtim onun yerine poşet poşet karbonat alıcam. Allah razı olsun diyorum.

bikaç haftadır deniyorum çok işime yaradı dışarı çıkmadan biraz sürüyorum bütün gün kokusuz oh mis

kızlar şu karbonat olayını tam anlayamadım nasıl sürülüyor banyodan sonra ?
elleri ıslatmak mı gerek, ovmak gerekiyor mu koltuk altını karbonatla, bir de sürüp bir süre sonra silecek miyiz, yoksa kalıcak mı hep ?
terleyince falan elbiselere bulaşmayacak mı ya anlamadım nasıl sürüyorsunuz ?

normalde o kadar abartılı bi ter kokum yoktur ama bu sene maşallah kendimden tiksiniyorum. dışarıdan farkedilir mi bilmiyorum ama benim farketmem bile yeterince sinir bozucu, habire kıyafet değiştir banyo yap, yahu çıkar çıkmaz yarım saat olmadan ter kokusu alırmı insan kafayı yemeden google amcaya sordum, KK linkini görünce daldım konuya. bal sür yağ sür şu kadar sonra yıka, öylece kal gibi acayip gıda maddelerinden biri olmadığı için gönül rahatlığı ile deneyecem bu günden itibaren. herşeyin en doğalı iyidir. paylaşandan bulandan bi de bu sefer google amcadan Allah razı olsun

Arkadaşlar karbonat olur mu hiç ya!Onu sürenlerin giysilerinin koltuk altı kısmı sapsarı görünür rezil olursunuz millete..Size sürekli kulandığım eczanelerde satılan etkili hiçbir yan etkisi olmayan Jolie isimli Nenaj firmasına ait% 100 doğal deodorant taşı var...Kesinlikle öneriyorum sıfır koku..Yalnızca yıkanıp süreceksiniz yada en azından koltuk altınızı iyice yıkayıp suyla ıslatıp süreceksiniz.Bolca sürün sabit roll on gibi...

Normalde kolay kolay terlemem, spor yapsam bile çok az bir ıslaklık oluşur. Ama hergün koltukaltı deodorant kullanırım belki terlersem ve koku oluşursa diye. Malum gün boyu sosyal ortamlardayız. Bu yöntemi sevdim. Hem doğal hem de zararsız.
Paylaşım için teşekkür ederim. .

arkadaşlar bişi sorcam ya. aylardır o kadar memnundum ki karbonattan bulandan Allah razı olsun. ama 1 ay önce sanırım, koltuk altımda iltihaplı sivilceler, baya da büyüklerdi. ağrıyı tarif edemem. kolumu kıpırdatamıyordum. 1 haftada geçti. şimdi bi topikte arkadaşın biri koltukaltındaki gözeneklerin roll on larla falan tıkandığını yazmış da, bi baktım aynı benim hastalığımı tarif edio. adı da halk arasında köpek memesi miymiş neymiş.
çok korktum arkadaşlar. ben bi de iyice emsin die koltukaltım ıslakken sürüodum karbonatı. ve gerçekten muhteşem bi çözüm. ama gelgelelim yaşadığım o acıyı size tarif edemem. benim gibi bu durumu yaşayan var mı acaba ? sizce karbonattan mı oldu arkadaşlar? oysa ki nasıl da sevinmiştim artık ter kokmadığım için

Emin olmadan sabahtan yazmak istemedim. Öğlen saatini beklememk istedim.
Harika bir buluş çok beğendim. Dün bu saatlerde üzerim temiz giysili ve banyolu olduğum halde acayip bir koku hissetmeme rağmen bugün terlesemde o kokuyu duymuyorum. Çok sevdim. Hemde akşam banyo yapmadığım halde sabah kalkıp koltuk altımı yıkadm ve sürdüm. Kokudan eser yok. Konuyu açan arkadaşımızı kutluyorum harikasın çok teşekkür ederim(kendi adıma) çok ii geldi bana şiddetle kullanmayan arakadaşlara tavsiye ediyorum.

ya kızlar bendede var aşırı ter kış günü acaip terliyorum.mesela annem arkadaşlarım bi bluzu haftada giyerler.hç ter kokmazlar.ama ben 3 oluyor nerdeyse değiştirdiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…