Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

benim bu siteyle tanışmamı sağlayan bilgidir karbonat:).yıllarca çektim ter kokusunu,gün içinde kendimden rahatsız oluyordum, etrafımdaki insanlar da bu kokuyu alıyorsa diye korkup sürekli tuvalete gidip kolonyalı mendillerle koltukaltımı siliyordum o daha da kötü bir sonuca neden oluyordu.sonunda google da yaptığım aramada bu başlık karşıma çıktı.pek ümidim de yoktu açıkçası ilk denediğimde; karbonatı alıp denediğim ilk gün, bütün gün boyunca kendimi kokladım, o çok tanıdığım ter kokusunu alacağım zannedip her kokladığımda mis gibi parfümümün kokusunu duydum ogünden beri sürekli kullanıyorum.o günden sonra cilt bakımı vs.. gibi hangi konuda arama yapsam bu siteyle karşılaştım ve işte sonunda üyeyim:) hem teşekkür ediyorum hem de ter kokusu çekenlere(ayak kokusu için de çok iyi geliyor) rahatlıkla tavsiye ediyorum,artık seyahate çıktığımda makyaj çantama ilk karbonatımı koyuyorum.

bende deniceeeeem
ama lady speed stick te önerilmiş mor 7/24 anladıım kadarıylan. onuda denicem

Yıllardır deotak kullanıyorum... etkisi bir hafta sürüyor... kesinlikle koku yok, ıslaklık yok tavsiye ederim...)

gerçekten etkili!
ama yazın askılı giydiğimzde nolcaak? beyaz tozlar gözükmicek mi

arkadaşlar geçen sene bir dönem ayak kokusu problemi yaşadım..hemen siteme koştum :) burda iki tarif öğrendim uyguladım ve sonuç harika..bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler.

Ter kokusu özellikle herkesin ortak derdi özellikle yazı ben çok terleyen bir bayan olarak çözmiyordum sonunda arkadaşın dediği gibi deodarantlar işe gerçekten yaramıyor ter önleyici diye sattıkları ter bezleri tıkadığından zararlı herneyse bana Doğal Damla Sakızlı Bio Yağlı Vücut Losyonu diye bir ürünü tavsiye ettiler her sabah banyoda kullanıyorum çok işe yaradı sorun kalmadı heryerde var istediğiniz markayı alabilirsiniz kokusu ile ter kokusununun etkisini yok ediyor

taze nane terinizin kokmamasını sağlıyor kızlar taze nane yiyin tavsiye ediyorum geçen yazı çok rahat geçirdim bu sayede bu yaz da aynen devam :)

Dün denedim .. Sonuç mükemmelllllll :) Çok teşekkürler.. Yalnız koltugun altı temiz olması lazım değilmi :S ?

Son düzenleme:
Ter kokusu için en etkili çözüm deneyerek bulduğum Damla Sakızlı Zeytinyağlı Vücut Losyonu bir çok markanın var yazın ter kokusu ile bunla başa çıkıyorum çünkü çok terliyorum ve görüşmelerim oluyor.Her sabah banyoda kullanıca gün boyu etkili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…