Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

bende denedim çok işe yarıyo teşekkürler tahminlerime görede pudralı deodorantlarda da karbonat kullanıyorlar :) bundan sonra deodorantlara para vermek yok hemde karbonat çok daha saglıklı
bu arada karbonatı sürdükten sonra deodorantta sıksak etkilermi sonucu...

ben kimyacı olarak azbiraz bilimsel açıklamasını yapmak istiorm:)
karbonat bakteri oluşumunu önler, koltukaltımızda da kokuya neden olan bakterilerdr. kesnlkle çok doğru bir yöntem.hatta denense - belki de çoktan aramzda deneyenler vardr:) - ayak kokusuna da çare olabileceğini düşünüorm.

arkadaşlar bende çok aşırı terlerim kollarımı kaldıramam resmen. ve çok ağır olmasada kokulu olur çoğu zaman. ama çare buldum. yinede denemek size kalmış tabi. ben lady speed stick 7/24 jel kullanıyorum. nerdeyse SIFIR KOKU desem inanırmısnız. ama kol altı sürekli temz olmalı. her banyodan sonra ve sabah yeni kıyafetinizi girerken sürün. koku yok. bu ürün eskiden çok markette vardı ama şimdi pek bulamıyorum 6-7 liraz civarında bişiy kesnlikle deneyin. sabun tarzı var onu almayın mor kutuda jel . kokusuda çok hoş izde bırakmıyo. ama bende hala ıslaklığa bi çözüm bulamadım.

karbonatı bir haftadır deniyorum, evet hiç koku olmuyor ama sivilce benzeri şeyler çıktı koltukaltımda. uç vermiyor ama çok sancı yapıyor biri sönüp diğeri başlıyor. bir süre bırakacağım acaba bundan mı diye? çok mutlu olmuştum oysaki

denizyıldızı daha önceki sayfalarda kararma için merhem ismi yazacağını söylemişsin, bulabildinmi?

akannehirarkadaşlar bu karbonatı nasıl yapıyoruz???? anlatırmısınız

Şu karbonatın faydaları ne kadar çokmuş. En kısa zamanda ter kokusu içinde deneyeceğim.:1rolleyes:

kendi sorularıma kendim cevap vereyim:1rolleyes:
ben tekrar başladım, bu sefer kuru koltukaltına parmağımı ıslatarak aldığım karbonatı dağıttım. akşamlarıda yıkandıktan sonra sürmedim. sonuç süper. tavsiye ederim.

kusura bakmayın bir süredirki giremiyorum sağlık sorunlarından dolayı.uğurunannesi bulamadım canım yaa bulunca eklerim.bende koltuk altıma parmaklarımı ıstatıp sürüyorum

gerçekten mucize gibi koku falan yok.Allah razı olsun canım senden bu bilgiyi paylaştığın için. herkese söylüyorum kullananlar bana duacı ben de sana:teytey:

Uzmanlar karbonatın ter kokusuna neden olan bakterilere karşı etkili ve yöntemin zararsız olduğunu dile getiriyor. :)

kızlar inanamıyorum, yeni okudum hemen deneyeceğim. her gün sürsem bir şey olur mu?
illa banyodan sonra mı kullanmak gerek?
bir de sürdükten sonra, biraz bekletip yıkıyor musunuz? yıkamazsak rahatsızlık vermez mi?

annem karbonatı keklere kullanırkaydirigubbakcemile3inanılmaz kabartıyo.

pikolata illa banyodan sonra diye birşey yok istediğin zaman sür.sürdükten sonra yıkamıyorsun o kalıyor sürdüğün yerde.hergün kullanabilirsin ben neredeyse 3 senedirki yapıyorum

pikolata illa banyodan sonra diye birşey yok istediğin zaman sür.sürdükten sonra yıkamıyorsun o kalıyor sürdüğün yerde.hergün kullanabilirsin ben neredeyse 3 senedirki yapıyorum

bu bilgi için çok saol deniz yıldızı.. benim öyle cok ağır bi kokum yok.. yinede kullanıcam.. Fakat 2 sorum olacak.. gece banyo yapıp uyusam öğlen dısarı cıktığımda da etkisi kalırmı :S ? Birde karbonatı sürdükten sonra Deodorant sıkılmıyor mu ? cwplarsan cok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…