Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

valla akşamları hiç kullanmadım okadar dayanırmı bilmiyorum ama evden çıkarken hemen biraz sürüyorum akşama kadar dayanıyor.Ben deodorant pek kullanıyorum benoykum o yüzden bu sorunu cevaplayamayacağım üzgünüm :KK43: ama yapan arkadaşlar varsa buraya yazarlar

çok teşekkür ederm deniz yıldızı... süper bişi bu yaa... dün sürdüm bu akşam bakıyorum hiç ter kokmadım... çok saol paylaştığın için...

Ben anlamadım şimdi bunu banyodan sonra bir kere sürmek yeterli mi yoksa hergün o bölgeyi yıkayıp veya yıkamadan mı karbonat sürülecek.

...

E daha ne istiyoruz ki terlemek vucudun toksinlerden arinmasi icin cokgerekli ama kokusu sorun hem terlemeye engel olmamak hem de kokuyu gidermek mucize bence:)

Kesinlikle ter kokusunu gideriyor,4 aydır karbonat kullanıyorum.mucize gibi bişey.daha önce deotak kullanıyordum ki normalde özürdilerim ama ağır bir ter kokum vardı,deotakla sorunumu giderdim,ama karbonat en mükemmeli,çok rahat ayrıca,müthiş ferahlatıyor.herkesin mutlaka denemesi lazım,kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz.

Kesinlikle ter kokusunu gideriyor,4 aydır karbonat kullanıyorum.mucize gibi bişey.daha önce deotak kullanıyordum ki normalde özürdilerim ama ağır bir ter kokum vardı,deotakla sorunumu giderdim,ama karbonat en mükemmeli,çok rahat ayrıca,müthiş ferahlatıyor.herkesin mutlaka denemesi lazım,kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz.

Nasıl yapıyorsun peki, anlatır mısın.

Çok ihtiyacım var çünkü. Şu roll-onlardan kurtulmak istiyorum. Uzun vadede lenf kanseri, meme kanseri yapıyormuş..

Nasıl yapıyorsun peki, anlatır mısın.

Çok ihtiyacım var çünkü. Şu roll-onlardan kurtulmak istiyorum. Uzun vadede lenf kanseri, meme kanseri yapıyormuş..

banyo sonrasında parmak uçlarımı hafif nemlendirip (toz olduğu için dökülmesin diye) sonra koltukaltıma sürüp krem sürer gibi ovuyorum.müthiş bir yöntem ama.çok güzel bir ferahlık veriyor ayrıca gün boyu.bir de birşey farkettim benim koltuk altımda karalık vardı,o da geçmiş.karbonattan olduğunu düşünüyorum.mutlaka kullan.sevgiler...

En azından doğal çözüm..
Çok güzel bir tavsiye..
Ben de ayak kokusuna iyi geldiğini duymuştum.. İkisi bağlantılı sayılır.. Çok mantıklı..
Ben de roll-on kullanırken hep tedirginim yan etkileri yüzünden...Deneyeceğim..

şimdi sölemek istediğim bazı şeyler var
bazı arkadaşlar karbonatı uyguladıktan sonra üzerine deodorant, roll on vs. kullansak ne olur güzel kokmamız açısından demiş.
e zaten kokuyu giderdikten sonra nie yan etkisi olan şeyleri kullanalımki dimi ama zemuszemus
bence hiç gerek yok. bu topici henüz okudum. eger işe yararsa (ki yorumlara bakılırsa yarıcak gibi :1rolleyes: ) bende asla bu karbonatı kullanmayı bırakmam vede deodorant falan filan almam. paramı kanser yuvalarına harcamam. zaten pudralı deo kullanıyordum. alırsam normalinden alıp kıyafetime kullanırım. yine mis gibi kokmuş olurum. :sm_cool:
en kısa zamanda deniycem. sonuçları yazarım kızlar hihoyyyt

not: başka bi topicte okumuştum buzdolabındaki o bildiğimiz dolap kokusu için silme suyuna karbonat katın kokusu anında geçer diordu.

Son düzenleme:
kesinlikle tavsiye ederim. Hergün banyo yapmama rağmen yine de kötü koku oluyordu. Arttık haftada bir kullanıyorum ve hiç ter kokmuyorum.
Bir defa deneyin mutlaka bir defada kesin çözüm

Evet Karbonata devam ve Sinüzlerime de iyi geliyor bilginiz olsun

Şırınga ile (UCUNDAKİ İĞNEYİ ÇIKARIP) Karbonatlı su, Buruna sıkıp rahatlatıyor...
Arada içmek iyi geliyor içimizi temizliyor. Daha neler neler...

Arkadaşlar ilk sayfada bir düzenleme yaptım.24 sayfa olmuş ve hala aynı soru soruluyor.nasıl yapılıyor ne yapmam gerek diye.Bende ilk sayfaya tekrar bir açıklama yazdım.Bu başlığa girenler ilk sayfayı okuyunca haman anlayacaklardır. Gene böyle işler bulduğumda yazarım.

içindeki sodyum geçici beyazlıgı patikülleri de peelingi saglar o kadar yani yok cilttekiler için limonla yok diş lekeleri için sirkeyle kullananlar oldu (ben de bunların arasındayım) sonuç HİÇÇÇ k.altı için de ancak bu olabilir
:KK34::KK34: asıl olay terlemezsen kokmazsın durumu geçen yaz botoks yaptırdım ohhh dünya varmış dedim şiddetle tavsiye ederim

X