tend skin mucize losyon??

Kızlar bugün benimde tend skin siparişim elime ulaştı. bana doktor yazmıştı bi yıl önce, türkiyede bulamadığım için alamamıştım bu sene türkiye distribütörleri oldu onlardan aldım bende.
geçen sene doktorum kullanımını anlatırken, sürülecek bölgeyi tüylerden temizlemem gerektiğini söylemişti. yani ağda yada hangi yöntemi kullanyosan ondan sonra sürüceksin, her akşam sürceksin ve kıllar çıkmaya başladığında tekrar kılları alıp sonra sürceksin demişti. ama kutunun üzerinde falan bununla ilgili herhangi bi bilgi yok. siz nasıl kullanyosunuz? bide benim sürekli ağda yapma imkanım olmadığı için jilet vurmak zorunda kalırım eğer bu şekilde kullanılması gerekliyse, kararsız kaldımbilmiyorumkismile

valla canım ben her gün sabah akşam kullanmaya çalışıyorum.. daha tüyleri aldıktan sonra hiç kullanmadım ama bi süredir jilet yapıyprum iyileşsinler diye. bence sende hergün kullan epilasyondan sonrada kullan sonuçta zararı yok..

bende bu ürünü denemek istiyorum en ucuz strawberry de olduğu yazılmış ürünü alan arkadaş acaba vergi parası ödedi mi?yurt dışından geldiği için vergisi olduğunu duydum,bilmeden satın almak istemiyorum cevaplarsanız sevinirim..

VERGıSı YOK ARKADALAR ORDA YAZAN FıYATI ÖDÜYORSUNUZ KARGODA ÜCRETSıZ.ben de kullanmaya başladım sabah akşam pamukla uyguluyorum.sürdükten hemen sonra hafif gıdıklanır gibi kaşıntı oluyor sonra geçiyor.bi zararını görmedim.ayrıca kullanalı 2 gün olduğu halde batıkların oluşturduğu siyah lekeler azaldı.bakalım yılmak yok:))

ben 4,5 sene önce kullanmıştım doktor yazmıştı, kullanırken iyi gelmişti diye hatırlıyorum ama sonrasında yine tekrarladı. hatta geçenlerde şişeyi buldum az vardı dibinde çok zaman oldu diye attım son kullanma tarihi yazmıyodu üstünde..tüyleri almak gerekiyo mu hatırlamıyorum ben hergün sürüyodum..şimdi yine kullanmam gerekiyo

tend skin kullanan arkadaşlar nası gidio bi gelişme varmı? ben 3 günden beri sabah akşam bacaklarıma sürüorum ama şuan için hiçbi değişiklik yok:KK43:

kızlar ben bu tend skini duymadan önce benzer içerikli bir losyon hazırlamıştım kendime,salisilik asit ,etil alkol ve witch hazel extrackt yerinede (çünki Türkiye'de bulunmuyor neyazıkki bu extrackt) çilek yağrağı ektresi kullanmıştım(çilek yağrağıda astringent özellikli) cadı fındığındaki gallic acit te aynı işleve sahip,yani astringent (sıkılaştırıcı)..
salisilik asiti %2 lik formda hazırlamıştım.epilasyon sonrası uyguluyorum,batık problemim yok ama epilasyon sonrası oluşan kızarıklar(sivilce benzeri izleri kastediyorum) aynı gün silip süpürüyor.
home made tend skin tarifi için çok farklı miktarlarda hazırlanmış formülleri var nette..aspirin ana maddesi bu home made solüsyonun.
bence denemeye değer,ama benim hazırladığım salisilik asitli solüsyon kadar etki gösterirmi emin değilim ama azda olsa işe yarayacağını düşünüyorum,çünki salisilik asit ve türevleri kıla koruyuculuk yapan yağ bezlerinin salgılanmasının önüne geçer,komedon oluşumunu önler,kılların daha rahat uzamasına sebep olur,artı peeling etkisi gösterir,çünki hafif soyucu etkisi vardır,cildi beyazlaştırdığıda doğrudur.

çilek yaprağı diyecektim,yağrağı yazmışım,harf yanlışı için özür diliyorum,doğrusu bitkinin yaprağı olacaktı :)

kızlar ben bu tend skini duymadan önce benzer içerikli bir losyon hazırlamıştım kendime,salisilik asit ,etil alkol ve witch hazel extrackt yerinede (çünki Türkiye'de bulunmuyor neyazıkki bu extrackt) çilek yağrağı ektresi kullanmıştım(çilek yağrağıda astringent özellikli) cadı fındığındaki gallic acit te aynı işleve sahip,yani astringent (sıkılaştırıcı)..
salisilik asiti %2 lik formda hazırlamıştım.epilasyon sonrası uyguluyorum,batık problemim yok ama epilasyon sonrası oluşan kızarıklar(sivilce benzeri izleri kastediyorum) aynı gün silip süpürüyor.
home made tend skin tarifi için çok farklı miktarlarda hazırlanmış formülleri var nette..aspirin ana maddesi bu home made solüsyonun.
bence denemeye değer,ama benim hazırladığım salisilik asitli solüsyon kadar etki gösterirmi emin değilim ama azda olsa işe yarayacağını düşünüyorum,çünki salisilik asit ve türevleri kıla koruyuculuk yapan yağ bezlerinin salgılanmasının önüne geçer,komedon oluşumunu önler,kılların daha rahat uzamasına sebep olur,artı peeling etkisi gösterir,çünki hafif soyucu etkisi vardır,cildi beyazlaştırdığıda doğrudur.

Canım bunu kendimiz hazırlayabilir miyiz? Tam olarak tarif nasıl bilgilendirebilir misin?
Benim batıklar ve izler çok fazla.:sinifsinif:

islandcım valla bilemiyorum kendiniz hazırlayabilirmisiniz
çilek yaprağının ekstresini kendim hazırlıyorum çünki,soxhlet cihazı temin ettim yakın zamanda,bu cihazla yapıyorum ekstreyi,sonrada etil alkolle toz salisilik asiti çözüyorum.
bence siz ev yapımı tend skin yapmayı deneyin,yani aspirin ,alkol, ve cadı fındığı ekstresi yada buna muadil başka bitki ekstresi diyeceğim ama buda öyle bir bitkiki müadili yok gibi birşey,ben ona yakın etkiler gösteren çilek yaprağını kullandım.
y.dışında yaşayanlar kolaylıkla ulaşabilir cadı fındığı ekstresine ama bizim için çok güç,ancak e-baydan filan temin etmek gerekiyor.

islandcım valla bilemiyorum kendiniz hazırlayabilirmisiniz
çilek yaprağının ekstresini kendim hazırlıyorum çünki,soxhlet cihazı temin ettim yakın zamanda,bu cihazla yapıyorum ekstreyi,sonrada etil alkolle toz salisilik asiti çözüyorum.
bence siz ev yapımı tend skin yapmayı deneyin,yani aspirin ,alkol, ve cadı fındığı ekstresi yada buna muadil başka bitki ekstresi diyeceğim ama buda öyle bir bitkiki müadili yok gibi birşey,ben ona yakın etkiler gösteren çilek yaprağını kullandım.
y.dışında yaşayanlar kolaylıkla ulaşabilir cadı fındığı ekstresine ama bizim için çok güç,ancak e-baydan filan temin etmek gerekiyor.

Anladım canım teşekkür ederim.
Bir ara alkol+aspirin denemiştim pek düzenli kullanamadım etkisi olmadı.

arkadaşlar etkisi çok yavaş.batıkların oluşturduğu lekeler açılıyor bazı batıklarda çıkmaya başlıyor ama mucize bi değişim henüz gözlemedim.kullanmaya devam edeceğim.
diğer kullananlarda yazsa da bilgi alışverişi yapsak :)

slm arkadaşlar,
Tskin fayda verse bile kıllar tekrar uzayacağı için problem yaşanacak.En etkili çözüm bence hem kılları deri yüzeyine çıkarmak hemde kökünü kurutmak.Karıca yumurtası yağı denince tiksinti verebilir ama hiç öyle değil.Kokusu çok güzel cilt de hemen emiyor yağlı kalmıyor.Eskiden osmanlı kadınları bebeklerine sürerlermiş ilerde sorun yaşamasın diye.Kendileri de kullanırmış.Ben bu yağı epilasyondan sonra 4-5 gece üst üste iyice yedirene kadar sürüyorum.İnanılmaz derecede azaldı.Çıkamayan tüyler benim için bir sorun :KK43: Onları çıkarabilsem sorun kalmayacak.Net bir cevap yazanda olmamış.Fayda gören varsa söylesin lütfennn benneyaptımki

valla bayadır kullanıyorum lekelenme vardı onlar açıldı fakat yavaş etki ediyor...yılmadan uygulamak lazım heralde

ben sipariş etmeden önce sitede hatta yabancı kaynaklardanda araştırarak okudum herkes çok iyi geldğini süper iyileştirdiğini yazmış oyüzden çok umutlandım ama hiçbi değişiklik yok şuan için.
batıkların rengi nasıl açılıyor ben onuda anlamadım?sonuçta batık içerde deri altında olan kıllar, ben onları dışarı çıkarıcak die düşünüodum henüz hiç bişey yok. 59 tlye aldım ben ve şişe çok küçük bi haftadır bütün bacaklarıma kullandığım içinde azaldı,hiçbi değişiklik olmadan tend skin biticek sanırım:KK43:

X