tend skin mucize losyon??

Arkadaşlar Witch Hazel yani cadı fındığı ekstresi Türkiye'de var, bulabilirsiniz ,sadece onunla bile rahatlıkla kızarıklıklara batıklara çözüm geliyor,ben kullandım ,epilasyon sonrası kızarıklıkları da gideriyor,zaten Witch hazel birçok ünlü bakım ürününün içinde var ama karışım olarak .direkt ürünü kullanmak çok daha etkili oldugunu öğrendim

Witch hazel extract Türkiye'de nerede satılıyor,y.içinden temin etmek çok iyi olurdu ,bu ürün daha çok kozmetik kimyasalları satan firmalarda oluyor,oda minimum 5kg civarı sipariş usulü temin edilebiliyor,ben ABD 'de bi firmadan çok cuzi fiyata alıyorum.
Epilasyon sonrası kızarıklıklara witch hazel'e ilaveten aloe vera ekstresi birleşince müthiş hızlı etkisi oluyor.

Witch hazel extract Türkiye'de nerede satılıyor,y.içinden temin etmek çok iyi olurdu ,bu ürün daha çok kozmetik kimyasalları satan firmalarda oluyor,oda minimum 5kg civarı sipariş usulü temin edilebiliyor,ben ABD 'de bi firmadan çok cuzi fiyata alıyorum.
Epilasyon sonrası kızarıklıklara witch hazel'e ilaveten aloe vera ekstresi birleşince müthiş hızlı etkisi oluyor.

evet birçok kozmetik ürününün içinde var bu bitki özü , araştırmıştım .
tonik boyunda var ama dediğim gibi gitti gidiyoda bulabilirsin
kızarıklıklarda da gerçekten etkili ,ben birçok alanda kullanıyorum

orjinal tend skin 'in içeriği şöyleymiş;

Temel Etken Madde: Asetil Salisilik Asit
Diger Maddeler: Izopropil Alkol, Gliserin, Butilen Glikol, Cyclometikon, Digliserin, Polisorbat80

peki yabancı forumlarda home made olarak meşhur olan bu witch hazel takviyesi neden?

asıl vazife gören asetil salisilik asit olduğuna göre witch hazele pek gerek yok gibi,zaten Türkiye'de hiç biyerde bulamazsınız.
sadece alkol ve aspirinlede hazırlanabilir bu durumda bence ama cildi çok kurutabilir.içerisine orjinal içerikte olduğu gibi nemlendirici nitelikte olan gliserin ilave ederek tahriş vb önlenmeli gibi geliyor bana.

Kızlar Witch Hazel Türkiyede var ,ben kullanıyorum çokta memnunum yok sanıp formülünüzü bozmayın kızlar :)

X