tend skin mucize losyon??

ilknuy sen direkbacağına döküp mü kullanıyorsun.. eğer o şekilde yapıyorsan çabuk biter, bir pamuğa azar azar dök ve batık olan yerler sür..

baya uygunmuş. ben daha önce hiç yurtdışından sipariş vermediğim bakmak aklıma bile gelmedii. Türkiyedeki fiyatlar da malum. bu arada arzu- peri bu ürünle birlikte kese ya da başka bir peeling uyguluyormusun?

benimki daha gelmedi stawbewrry den bir haftayı bulur diye yazıyor.kullanan arkadaşlar faydasını gördünüz mü?bacaklar soyuluyor mu yoksa uzayarak mı çıkıyor?

kızlar kabak lifiyle keseliyorum sonrada bu losyonu sürüyorum bende sonuç harika bende dışarı çıkıyor nokto nokta batıklar ama ben çok pahalıya almışım yaa

ben yonja medikal denen bi siteden aldım 118 ml 59 tl stawberyyde gördüm 24 tl vay be kazığa bak:)

canım çilek derken stawberyyden bahsetmiştim. ebayda uluslar arası bir site gittigidiyor gibi yani.. ben kese veya peeling uygulamıyorum.. batıklarımda dışarı çıktığı yok ya benim hala :KK43: 1 hafta felan oldu kullanıyorum.. ama batık yerleri iyileşiyor gibi duruyor yaralar kurudu küçüldü biraz.. bende önce kabak lifi yapayım bari :)

ben iki şişe almıştım sadece bacaklarıma uyguluyorum,genitalede uyguluyordum ama doktorumun verdii losyonlar var onları sürüyorum orası geçti.. sadece losyon yetmiyor.kese şart ve banyodan sonra bebe yağıyla yağlancan böle yapmazsan sonuca ulaşamıyosun canım..

ben kendimdeki gelişmeleri anlatayım kızlar..siyh siyah batıklar vardı bende..sanki yüzdeki noktalar gibi sıkınca dışarı çıkıyorlar ama siz sıkmayın sakın ben elimi alamadığım için sıktım ama kese yaparsanız kendiğinden çıkıyorlar ama kabak lifiyle yapın

bende kızarıklar geçti iltihaplı gibi olan batıklarda azaldıı.. ama tüğlerin çıktığı yokk . bende kese yapsam mı diye düşünüyordum sonuçta ölü deriyi kendi kendine atamaz.

Kızlar o değilde ben yabancı sitelerde yorumlara bakarken bir şey buldum. ev yapımı tend skin diye baya tutmuşş .hatta you tube da yapılış videoları bile var.fiyatı en fazla 5 dolara falan geliyormuş. Uygulayanlar tend skinden daha etkili diyor bende içeriklerini karşılaştırdım çok mantıklı geldi.

Karışımda aspirin ,%70 lik izopropil alkol( korkmayın iğneden önce sürülen sterilllerden) bir de witch hazel ( acı badem losyonu) var . ılk ikisi kolayda Acı badem( güvercin ağacı) losyonu Türkiyede yok oysa e bay da 3-4 dolar bir şey şisesii ve kızarıklara ve morarmaya etkili olan da o:KK43: bu losyonu alabilecek bir yerde iseniz bence mutlaka deneyin. forumlarda yorumlar çok iyi .ölçülerini tam vermişler.

google da homemade tend skin yazın çıkıyor.

kızlar bende strawberryden sipariş verdim daha gelmedi bekliyorum bakalım.celnur doktorun verdiği losyonları söyler misin canım?

:eek:klava: lanet olsun şu batıklara :çok üzgünüm:
lazer epilasyon yaptırıyorum uzun zamandır ama maalesef halen daha batıklarım var kol ve bacaklarımda.derimin altında tüylerden oluşan ufak bir örümcek ağı var sankikaydirigubbakcemile3
bu ürünü alıp almamama konusunda tereddütlüyüm çok araştırdım.ama siz kullananların yorunmları çok önemli tabi.umarım memnun kalırsınız kızlaaarrrlaelaelaelaelae

kızlar bende strawberryden sipariş verdim daha gelmedi bekliyorum bakalım.celnur doktorun verdiği losyonları söyler misin canım?

canım eczane hazırladı losyonları..ama eğer genitalde batık varsa dooktora git derim benim batıklar geçti üstelik deriin en altında kıl dönmeler varmış onlar bile yüzeye çıktı.bacaklarım içinde tend skin losyon dedi doktor aldım ama kazık yemişim 59 a aldım başka sitelerde daha ucuz ama bu losyonda iyi siyah siyah batıklar dışarı çıktı.ayrıca kabak lifiyle her banyoda keseliyorum kesede iyidir ...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım eczane hazırladı losyonları..ama eğer genitalde batık varsa dooktora git derim benim batıklar geçti üstelik deriin en altında kıl dönmeler varmış onlar bile yüzeye çıktı.bacaklarım içinde tend skin losyon dedi doktor aldım ama kazık yemişim 59 a aldım başka sitelerde daha ucuz ama bu losyonda iyi siyah siyah batıklar dışarı çıktı.ayrıca kabak lifiyle her banyoda keseliyorum kesede iyidir ...

evet genitaldede var malasef :sinifsinif:
sen baya faydasını görmüşsün... sakıncası yoksa senin losyonunu bi denesek :eek:

canım doktorumu aradım her bünye kaldırmayabilir dedi.çünkü banada demişti sür 5 dk bekle kızarma falan olursa bırak diye şimdi kötü bişiy olur sorumlu olmayım.ama doktora git derim tatlım cildiye uzmanı şuan tek tük batık kaldı genitalde

X