tend skin mucize losyon??

çok kuru değil ama denerim :) bu arada ben ebay dan aldım bunu bana kutulu gelmedi ama kendi boşet gibi bişiyle kaplıyı sonradan poşete koyulmuş gibi değil ama kendi öyleydi seninkide öyle mi geldi? satıcı belki yer kaplamasın diye kutusuyla göndermemiş olabilir ama aklıma takıldı yinede.. bide kokusu aynı alkok gibi kokuyor..

bende yonja medikalden aldım aynı gün elimde oldu zaten evet banada poşette geldi ben iki tane aldım sorun yok yani:)

daha dur canım ya ben 1 hafta sonra etkisini görmeye başladım sende mucize olsun istiyon galiba:)

bende stawberry den sipariş ettim.236 ml /8 oz luk fiyatı 46 tl.diğer siteler de 120 ml in fiyatı 60 tl yani hem miktarı az hemde daha pahalı ,alırken dikkat edin.kullanan arkadaşlar etkilerini yazsınlar.gelsin hemen yazıcam:))))

kızlar sevindirici haberlerinizi bekliyoruz :) Arzu pericim elendil85 insallah faydasını görürsünüz

merak etme canım yalnız değilsin:) bende yedim:KK43: Ama benim batıklarım bütün bacağa dağıldığından şişenin dibini erken görecek gibiyim. Kullanmaya başlayalı 2 gün oldu dörte biri bitti bile. ikinci şişeyi strawberryden alırım artık. Acaba ne kadar zamanda ulaşır elime alan arkadaşlar bilgi veririse sevinirim.

Hımm. O zaman bu bitmeden sipariş versem iyi olacak madem başladık düzenli kullanalım bari. straawberry de cilt bakımı başlığı altında markalar var canım t harfinde ilk sırada çıkıyor.
bu arada ne alemde sizin batıklar?? Deride soyulma oldu mu?

X