Temu kargolarımın gümrükten gecememesi

Evameva

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2022
38
64
37
Mrb benim gibi olan var mi 22 temmuzda siparis verdim Gümrük tamamlandi dedi kac gün oldu kargoya verilmedi diğerleri daha gümrüge girmedi bile ne yapacagiz

Benim siparişlerimin bir kısmını iptal etti Temu, 5 parça sınırını ve şunu bunu aşması nedeniyle, para iadesi yaptı kartıma.
Diğer siparişlerimin hepsi parça parça geldi, son parça bugün MNG ile teslim edilecek, benim siparişlerimin tamamı Agustos tarihli.

Sizinki Temu ile değil de kargo şirketiyle ilgili olabilr mi ? Gümrük düzenlemesi değişikliği nedeniyle çok yığılma var deniliyor.

Mrb benim gibi olan var mi 22 temmuzda siparis verdim Gümrük tamamlandi dedi kac gün oldu kargoya verilmedi diğerleri daha gümrüge girmedi bile ne yapacagiz
sitede yazan gune kadar gelmezse temu gecikme odemesi yapiyor. eger sitede yazan diger tarihe kadar gelmezse tum parani geri ödüyor (sonradan gelse bile)
simdi yuzde 60lik vergi geldi diye herkes çökmüştür siteye, yogunluk vardir belki

Güvenli site mi? Ürünleri orijinal mi? İade işlemi gerektiğininde sorun olur mu? Hiç duymamıştım burayı şimdi buradan görünce baktım uygunmuş.

Yogunluk var ama benden sonra verenlerin bile geliyor bende hareket yok su 30 euro sinirina takilir mi diye korkuyorum

5 Parca siniri derken 5 siparisten fazla mi verdiniz o durum bende de var ama farkli tc girdirdi

Kimseye sen nasıl ordan alışveriş yaparsın demiyorum, yalnızca bilmeyenler için bilgilendirme: temu Çin'e ait olduğu ve Çin de Doğu Türkistanda zulüm yaptığı için boykot ediyoruz
Hassasiyeti olanlar bu durumu değerlendirebilir

Güvenli site mi? Ürünleri orijinal mi? İade işlemi gerektiğininde sorun olur mu? Hiç duymamıştım burayı şimdi buradan görünce baktım uygunmuş.

Markalı ürün almadım, bu konuda bir şey diyemem.
Şu ana kadar teslimatla ilgili bir sorun, yahut aldığım ürünlerle ilgili bir hayalkırıklığı yaşamadım.
İade işlemi yapmadım hiç, yapan arkadaşlar vardır belki cevaplarlar.
Ben güvenilir buluyorum.

Evet güvenilir. Defalarca alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı. Önceden daha da ucuzdu ama duyulunca zam gelmiş her şeye. Buna rağmen uygun fiyatlar. Bir tek bazen kıyafetlerin ve ayakkabıların kalıbı büyük oluyor. O da benim açımdan çok sorun değil zaten

Gümrükte biraz uzun kalıyor ama orada yazan tarihi geciktirmeden teslim ediyorlar. Siparişi sorgulama sekmesine gelince Hızlandır diye bir şey var ona tıkla belki işe yarar

Hiç duymamıştım şimdi buradan duyunca baktım cidden fiyatlar çok iyi. Okul çantaları ws kargo ücreti yok yazıyordu, amazonda kargo ve gümrük ücreti fazla çıkıyor burada yok sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…